S11E08 "The Divorce"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5737
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S11E08 "The Divorce"

Post autor: Jack »

Premiera: 12 lutego 2024

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2151
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E08 "The Divorce"

Post autor: Umbastyczny »

Całkiem przyjemny odcinek.


Surv AU cierpi często na oczywisty i przewidywalny przebieg poszczególnych odcinków. Tutaj dzięki temu chaosowi przed radą w końcu się bardziej wciągnąłem w te rozmowy i nie wiedziałem jak to się skończy.

U niebieskich nudno, więc pomijam.

U różowych mieliśmy dużo strategii, każdy mówił każdemu co innego.

Dziwiłem się, że tak długo Caroline i Kitty wierzą Markowi.

Sarah widać, że panikowała i biegała od jednej do drugiej osoby/grupki.

O dziwo Alex zachowywał się tam dość rozsądnie. Bardzo irytuje mnie też bierność Jadena.

Finalnie Rianna zagłosowała trochę randomowo, bo z nikim xD. W sumie jej głos na Caroline zrobiłby remis i nie wiadomo, w którą stronę to by poszło.

Markowi gra się posypała. Najpierw stracił bliską sojuszniczkę, a teraz jego plan zemsty okazał się klapą i na dodatek stracił HI.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5996
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E08 "The Divorce"

Post autor: ciriefan »

Świetny odcinek. Jeden z lepszych od dawna. Ciekawa sytuacja, zamieszanie, dramki i w sumie suspens, dzięki chaosowi edit i prowadzenie historii nie było oczywiste. To, jak Sarah zniszczyła sobie grę swoją paranoją, było przezabawne. Jedyne co psuje ten sezon, który przebiegiem jest całkiem ciekawy, to bardzo nierówny edit. Dopóki edit się nie poprawi, niestety ale Surv Au nigdy nie będzie przeze mnie dobrze oceniany, nawet tak spoko odcinki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 11 - Titans V Rebels - 2024”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość