Angie Layton

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Angie Layton

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Angie Layton (20)
Plemię: Matsing
Miejsce zamieszkania: Provo, Utah
Zawód: modelka, studentka
Osobisty powód do dumy: Jestem Miss Utah Teen USA 2010 i trzecią Miss Teen USA 2010.
Życiowa inspiracja: Moja rodzina. Jestem najmłodsza wśród piątki starszych braci i jednej siostry. Nauczyli mnie, jak być silną, mieć twardą skórę i być dumną z tego kim jestem bez względu na wszystko.
Hobbies: Wszystkie sporty, siłownia, scrapbooking i spotykanie ze znajomymi
Irytują mnie: Leniwi ludzie i wolni kierowcy
Trzy słowa, którymi się opiszesz: waleczna, pewna siebie i wesoła
Gdybyś mógł zabrać 3 rzeczy na wyspę, co by to było i dlaczego:
Jedyną rzeczą, którą był wzięła, jest aparat, bym mogła zrobić sobie zdjęcia i zrobić z nich album z tej wycieczki.
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Fabio, bo ludzie go nie doceniali i uważali za głupiego blondyna, a on wykorzystał to na swoją korzyść. I na koniec wszystkich zaskoczył. Ja jestem taka sama.
Powód bycia w SURVIVOR: Chcę wygrać, spotkać jakichś przystojniaków i udowodnić, że potrafię to zrobić.
Dlaczego przetrwasz w SURVIVOR: Bo jestem umysłowo silna i mam to, co jest potrzebne, by przetrwać na łonie natury i w zadaniach. Jestem też lojalna i łatwo się ze mną dogadać.
Dlaczego zostaniesz Sole SURVIVOR: Wiem, jak manipulować, by dotrzeć na szczyt. Ale, co najważniejsze, jestem ekstremalnie waleczna i chcę osiągnąć sukces. Nie boję się niczego.

filmik: http://www.ew.com/ew/gallery/0,,2035469 ... 06,00.html

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Re: Angie Layton

Post autor: Vogue. »

Omg, kolejna misska, a do tego idiotka XD. Jak słodko, cast jest wybitny po prostu.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

Serio? Serio?

Czy normalni ludzie są za nudni dla CBSu? Przypomina mi on Caite z TARu, o ile zacznie się popisywać podobnymi tekstami do niej, to moge ją w sumie nawet ścierpieć.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Funkcja w plemieniu: Blondynka ignorowana przez edytorów.

A na poważnie - ona trafi do plemienia z Denise, która jest raczej negatywnie nastawiona do tego typu dziewczyn, a więc pewnie w razie szybkiej rady dla jednej, albo drugiej to skończy się źle. Podejrzewam, że do starszej, bo ta wygląda i zapewne jest typowym numerem w głosowaniu.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

MD pisze:Czy normalni ludzie są za nudni dla CBSu? Przypomina mi on Caite z TARu, o ile zacznie się popisywać podobnymi tekstami do niej, to moge ją w sumie nawet ścierpieć.
Głupoty Caite chyba nikt nie pobije. No ale zawsze można próbować xd Chociaż pewnie i tak filmiki z jej tekstami nie będą miały po 70 mln odsłon na YT :)

Wygląda na typową, słodką blondynkę, która dotrze do połączenia, potem nie będzie już potrzebna i reszta ją wyrzuci.

plesio1
5th voted out
Posty: 74
Rejestracja: 12 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: plesio1 »

jezu co za sztuczna lala. a niech odpada jako pierwsza

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Może być delikatna masakra xD Może chociaż będzie śmieszna jak Kat, ale po filmiku zapowiada się, że raczej sztuczna. No i to porównanie do Fabia trochę nietrawione - on pozostał głupiutki, a to, że wygrał, to akurat ślepe szczęście i nic szczególnego nie udowodnił.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

http://insidetv.ew.com/2012/09/18/survi ... ive-video/

Wypowiedź Jeffa o tym, kto jego zdaniem nie ma szans w grze ; ) (mniej więcej)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 25 - uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości