Malcolm Freberg

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Malcolm Freberg

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Malcolm Freberg (25)
Plemię: Matsing
Miejsce zamieszkania: Hermosa Beach, Calif.
Zawód: kelner
Osobisty powód do dumy: W koledżu pomogłem założyć i poprowadzić program, w którym łączyliśmy w pary sportowców i niepełnosprawne dzieci w lidze sportowej, do której każdy mógł się zgłosić. Ten program istnieje aż do dziś.
Życiowa inspiracja: O.J. Simpson z przed prawnego dramatu. Kiedy był dzieckiem, miał krzywicę. Na urodziny, gdy był jeszcze młody, ojciec zabrał go na koncert, by poznał Jim Brown i O.J. dokuśtykał do niego i powiedział mu, że pobije wszystkie jego rekordy, co mu się udało. Uwielbiam historię underdogów.
Hobbies: Ćwiczenia fizyczne, czytanie/pisanie i imprezowanie
Irytują mnie: głupi ludzie
Trzy słowa, którymi się opiszesz: czarujący, błyskotliwy i arogancki
Gdybyś mógł zabrać 3 rzeczy na wyspę, co by to było i dlaczego:
1 - gumki do włosów, bez nich nic nie widzę
2 - księgę łamigłówek, twój mózg to mięsień i musi być ćwiczony, by być w formie
3 - whiskey, by odpłynąć po dniu dominacji w zadaniu i manipulacjach
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Myślę, że będę grał najbardziej podobnie do Russell'a. Można kontrolować i rządzić, gdy żelazo jest jeszcze gorące. Trzeba być jeszcze na tyle mądrym, by oni podziękowali ci za to na samym końcu. Będę kontrolował tą grę od dnia pierwszego dopóki nie dostanę czeku ze swoim imieniem.
Powód bycia w SURVIVOR: Oglądam Survivora od 12 roku życia. Niektóre dzieci oglądają od dzieciństwa baseball i marzą o tym, by być wielkim graczem. Ja od dziecka oglądam Survivor i też marzę o tym, by zagrać w tą grę.
Dlaczego przetrwasz w SURVIVOR: Jestem mądry, wysportowany i miło na mnie popatrzeć.
Dlaczego zostaniesz Sole SURVIVOR: Nie widzę innego powodu do grania w tą grę poza zwycięstwem. Nie zastanawiam się nad tym, czy mam to co trzeba lub jak daleko zajdę. Najlepszą rzeczą, która mi pomoże, jest moje skupienie na jednej rzeczy: zwycięstwie.

Filmik: http://www.ew.com/ew/gallery/0,,2035469 ... 97,00.html

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Nie chcę zapeszać, ale po odpowiedziach wydaje mi się, że w 26 sezonie to może być jedyny normalny facet wśród ulubieńców. Z twarzy przypomina mi jakiegoś byłego zawodnika, ale nie mogę skojarzyć o kogo mi chodzi.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Niezły bufon, ale zdarzało mi się lubić i takich :mrgreen:. Liczę na ciekawy, ciemny charakter, a do tego niezłą strategię.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Nie wiem czy mogę go nazwać moim faworytem jak na tą chwilę, ale powiem, że mnie intryguję i zaciekawia. ;>

Za dużo o nim nie wiem, bo w meet the cast nic takiego o nim nie pokazali.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Kobra mi przypomina z twarzy Jasona z FvF xd

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Tak, dokładnie Jason! Miałem go na końcu języka. Miejmy nadzieję, że jednak będzie bardziej rozgarnięty od Jasona.

plesio1
5th voted out
Posty: 74
Rejestracja: 12 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: plesio1 »

Kobra pisze:Nie chcę zapeszać, ale po odpowiedziach wydaje mi się, że w 26 sezonie to może być jedyny normalny facet wśród ulubieńców. Z twarzy przypomina mi jakiegoś byłego zawodnika, ale nie mogę skojarzyć o kogo mi chodzi.
mam to samo. wydaje mi się że skądś go znam ale nie mogę skojarzyć skąd xd

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ha Roxy znawca FvF :lol:
nie no chyba bardziej rozgarnięty, skoro wzięli go do 26

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Chyba będzie jednym z moich faworytów, lubię zdecydowanie grające osoby. Zakładając oczywiście, że autoopis nie jest przesadzony, ale bardzo możliwe, że nie, skoro z miejsca wzięli go na kolejny sezon:)

Faktycznie wydaje się kimś w stylu Briana - pewność siebie i zdecydowanie, ale nie prostactwo.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Jak dla mnie to całkiem oryginalna twarz. ;p

Karolina
2nd voted out
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Karolina »

Obrazek

Poznalibyście? :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 25 - uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości