Peter 'Pete' Yurkowski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Peter 'Pete' Yurkowski

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Peter “Pete” Yurkowski (24)
Plemię: Tandang
Miejsce zamieszkania: Holmdel, N.J.
Zawód: absolwent inżynier
Osobisty powód do dumy: Zdobycie tytułu inżyniera i odstawienie go na bok. Trzeba robić to, co się kocha.
Życiowa inspiracja: brak odp
Hobbies: chodzenie do barów i poznawanie dziewczyn, siłownia
Irytują mnie: głupi ludzie są na 1 miejscu, ale lista jest długa: snobistyczne dziewczyny, laski noszące korony w swoje urodziny, idioci, ludzie będący przez cały czas zadowoleni, ludzie owijący w bawełnę, złe pomysły, korki, budynki strukturalnie wadliwe i windy szczególnie te nie działające.
Trzy słowa, którymi się opiszesz: szalony, zabawny, potrafiący manipulować i inteligentny
Gdybyś mógł zabrać 3 rzeczy na wyspę, co by to było i dlaczego:
1 - moją poduszkę w kształcie żółwia, byłaby ikoną tego programu. No i której dziewczynie nie zmiękłoby serce na widok faceta z poduszką w kształcie żółwia.
2 - butelkę rumu
3 - ukraińską flagę, dziadek byłby dumny
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Russell Hantz, bo kontrolował wszystkich i był władcą cały czas. Ta gra polega na byciu mózgiem strategicznym.
Powód bycia w SURVIVOR: Chcę być facetem alfa. Ten program jest głównie o tym, kto jest liderem, a to ja. Byłem zajęty ukończeniem szkoły, ale to już dobiegło końca. To mój czas, by zdominować tą grę i ją wygrać. No i chcę milion dolarów.
Dlaczego przetrwasz w SURVIVOR: Jestem silny i zwinny, mam świetną równowagę, jestem inteligentny, potracię cię obezwładnić wykorzystując zdolność mówienia, umiem być strategiem jak Napoleon i jestem liderem.
Dlaczego zostaniesz Sole SURVIVOR: Dowodzę w różnych sytuacjach. Jestem gotów zaryzykować swoją reputacją, by manipulować i na koniec wygrać. Nie jestem na wyspie, by zdobywać przyjaciół. Chcę wygrać. Mam fizyczne i intelektualne zdolności, by pokonać wszystko, co stanie mi na drodze.

Filmik: http://www.ew.com/ew/gallery/0,,2035469 ... 96,00.html

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Mam wrażenie, że całą swoją wiedzę na temat programu opiera o Survivor: Samoa.
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Russell Hantz,
Powód bycia w SURVIVOR: Chcę być facetem alfa. Ten program jest głównie o tym, kto jest liderem, a to ja.
Idź sobie.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Re: Peter 'Pete' Yurkowski

Post autor: Vogue. »

ciriefan pisze:Hobbies: chodzenie do barów i poznawanie dziewczyn, siłownia
Hahahahhahahahhaha żałosne.
Coś czuję, że z Malcolmem będą walczyli o miano 'samca alfy' ;p.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Wybitnie to się nie zapowiada. Jak dla mnie taki typowy fan Russell`a, który odpadnie na początku.. ;P

Kasia
5th voted out
Posty: 61
Rejestracja: 09 sty 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kasia »

A niech odpada, mi na razie nie przypadł do gustu.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Myślałem wcześniej, że może jest szansa na jakąś polską krew w Survivor, ale po przeczytaniu opisu stwierdziłem już, że dobrze, że jednak nie:) Też myślę, że może wylecieć bardzo wcześnie. Może chociaż porobi trochę dramy przed odejściem i to będzie jedyna atrakcja.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 25 - uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości