Zane Knight

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Zane Knight

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Zane Knight (28
Plemię: Matsing
Miejsce zamieszkania: Danville, Va.
Zawód: naprawa opon
Osobisty powód do dumy: brak odp
Życiowa inspiracja: Jezus i moja żona.
Hobbies: praca, polowania i łowienie ryb
Irytują mnie: podlizywanie się, leniwi ludzie i lody z posypką
Trzy słowa, którymi się opiszesz: wpływający na innych, uparty i gotowy
Gdybyś mógł zabrać 3 rzeczy na wyspę, co by to było i dlaczego: Wszystko co potrzebuję to moje buty i mój kapelusz.
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Brandon. Jeśli myśleliście, że to niedojrzały dzieciak, poczekajcie, aż zobaczycie mnie.
Powód bycia w SURVIVOR: Zawsze chciałem mieć swój własny samochód, ale pracując tak jak teraz nigdy nie będzie mnie na niego stać
Dlaczego przetrwasz w SURVIVOR: Wierzę, że potrafię wejść w tą grę tak, by wszyscy zaczęli pracować na moją korzyść. Potrafię być słodki jak Boston Rob, niezagrażający jak Cochran, zwariowany jak Phillip i być węzem jak Russell. Jestem milionem dolarów.
Dlaczego zostaniesz Sole SURVIVOR: Wiem, że wygram, bo mam dar dobrej gadki. Jestem bardzo towarzyski i mogę przeprowadzić rozmowę zarówno z prezydentem jak i z kokainistą. Zostałem stworzony do tej gry!

Filmik: http://www.ew.com/ew/gallery/0,,2035469 ... 87,00.html

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Porównanie do Brandona trochę mnie zmroziło, ale po obejrzeniu filmiku wydaje mi się, że to będzie ciekawa postać. Indywidualista no i wyczuwam, że nie będzie się pieprzyć tylko weźmie sprawy w swoje ręce, będzie zawodnikiem strategicznym.

A w najgorszym razie chociaż będą dramy, bo na cienia to on mi nie wygląda w żadnym razie xD
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 25 - uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość