Survivor 25 - Spekulacje

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Ja się modlę, żeby zawsze były przemieszania. Wtedy jest ciekawiej. A nie.. "rodzina Upolu". ._.

Guest

Post autor: Guest »

Vogue. pisze:ciekawa jestem czy wymy¶l± jaki¶ nowy twist na ten sezon :mrgreen:
One World + Redempion Island ? :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Istnieje spora szansa, że będą 3 plemiona

Obrazek

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

W końcu by się przydała jakaś odmiana (ostatnio podział na więcej niż 2 plemiona miał miejsce w 13 edycji, czyli około 7 lat temu ;/)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Jak słodko, konkurencja wodna, gdzie zmoczą sobie trochę więcej niż kostki :]

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Coraz bardziej mi się podobają te Filipiny. Nareszcie coś zaczyna się dziać. Czyżby producenci wreszcie zaczęli liczyć się z opinią widzów, a może katastrofalna oglądalność ich do tego skłoniła? W każdym razie zmiany na plus. (I mam nadzieję, że prędko nie wrócą na Samoa).

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Filipiny mówicie? I super, grunt, że nie Samoa. Jak się okazuje, nie tak trudno było się z niej wydostać.

Mam nadzieję, że to z trzema plemionami się potwierdzi. Zawsze będzie w takim przypadku więcej połączeń i przemieszań, a więc sytuacja będzie skomplikowana i zrobi się ciekawie.

Tylko jest jedno ale. Nie oglądałem jeszcze ósemki - All Stars, ale słyszałem, że tam też były właśnie trzy plemiona. Czyżby to miała być sugestia, że 25 to też będzie all stars? Albo w tym przypadku owe drugie szanse...

A co do Benry'ego (jeśli jest to prawda), to zgadzam się, że mogliby wybrać lepiej, chociaż taki aż całkowicie beznadziejny wybór to też nie był. O wiele ciekawiej oglądałoby się jego niż kogokolwiek z F2 w jego edycji. Benry miał przede wszystkim słaby edit, ale co nieco kombinować jednak próbował, do pewnego momentu trzymał się w cieniu, a potem został pogrążony przez sojusz Holly, Jane, Sash, Chase, mimo, że silnie próbował się ratować :)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Benry miał przede wszystkim słaby edit
I to go od razu raczej skreśla. Przeciętni widzowie go nie pamiętają. Producenci będą w pierwszej kolejności chcieli zwerbować osoby, które były osobowościami i gwiazdami swoich sezonów i które są od razu kojarzone z danym sezonem (tak jak ktoś myśli Pearl Islands, od razu widzi Ruperta, Sandrę i Fairplay'a, ktoś mówi China to od razu widzi Amandę, Courtney i Todd'a, ktoś mówi Panama to od razu Cirie, Terry i Shane, ludzie nie pamiętają Denise czy Bruce'a). Z Nikaragui pewnie będą starali się ściągnąć Jane (była fan favorite), Marty'ego lub Brendę. Na udział Judd'a bym nie liczył, bo Jeff mówił w wywiadzie, że go nie lubi i że był rozczarowany wynikiem. No jest jednak jedyna szansa, że Benry to taka Amber w All Stars, że każdy się zastanawiał kto to, a okazało się, że po prostu wiele kobiet zawodniczek pod hasłem "słodka ślicznotka" im odmówiło i została im Amber. Benry musiałby być takim właśnie leftoverem.

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Pillip , Cochran , Brenda , z ostatnich sezonow 99,99 procent w All Stars beda . Ja osobisce nie moglbym by sie doczekac tego jak po raz drugi bedzie wygladal Phillip bo sluchajac wywiadow , widac ze gosc jest niesamowicie inteligenty i jego strategia w sezonie byla na prawde genialna .

Guest

Post autor: Guest »

Ja bym móg³ sobie daæ g³owê uci±æ ¿e dadz± te¿ Coltona z obecnego sezonu :)

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Popieram MaTiX'a. Też myślę, że Colton będzie.
Czytałem na jakieś stronie, że Jeff Probst mówił, że jak powstanie sezon All-Stars to na 100% będzie tam Francesca Hogi (22) i Billy Garcia (13).

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Nie chcę All Starsów! W tej edycji nie ma żadnych osób z poprzednich sezonów i proszę jaka świetna. Moim zdaniem powinni jeszcze poczekać z Second Chance lub w ogóle jakimkolwiek powrotem starych zawodników, bo to już stało się nudne (w pierwszy edycjach AS to była dopiero 8 edycja, później powrót w 11, a następnie 16, 20, 22 i 23 -.-). Tak więc mam nadzieję, że AS to nie będzie jeszcze ten sezon :mrgreen:.

A co do trzech plemion to uważam, że to bardzo dobry pomysł i mam nadzieję, że się sprawdzi:).

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ja tam 22 i 23 nie liczę jako all stars. I wolę 100 razy całkowity AS niż powrót 2 osób, wokół których miałaby się toczyć cała akcja. Całkowity All-Stars było ostatnio w 20, a 25 to w sumie okrągła liczba.

Jeśli chodzi o Colton'a, to Jeff w jakimś wywiadzie powiedział, że Colton raczej nie wróci w AS, ale mogło to być tylko takie typowe Jeff'owskie drażnienie się.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Też wolę zwykłe all stars i jak będzie to wolę już takie, niż udział np. tylko Coltona i jeszcze drugiego tam samo irytującego zawodnika (tak jak to miało miejsce w ostatnich dwóch edycjach, gdzie byli 'wielcy, wspaniali i niezastąpieni' ;d).

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Hehe co do Coltona to ma on duze szanse na fan favorite tylko Chelsea na razie przed nim na Cbs ponoc i to z niewielka przewaga.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 25 - spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości