Survivor 25 - Możliwi uczestnicy

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Miał "efektowne" wyjscie to wystarczy : )

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

w zasadzie jakby nie patrzeć to cała ta trójka odpadła z gry z powodów zdrowotnych więc można już motyw ich powrotu znaleźć i w sumie to by się kupy trzymało dlaczego taki nudny Russell

majkel ja właśnie nienawidziłam Pennera za jego pierwszy sezon... dopiero za drugi go polubiłam jako tako :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ale i tak za bardzo kombinują z tym programem, kiedyś all-starsi i pochodne były co kilka sezonów, teraz co drugi sezon, a to psuje zupełnie program, patrz: s22, s23 ;/

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Wydaje mi się, że to może być prawda, bo po odejściu Colton'a Jeff dał wpis na twitterze w stylu:

Colton odpadł z powodów medycznych w odcinku szóstym. Tak samo jak Jonathan Penner, Russell Swan i Mike Skupin.

Myślicie, że on tak po prostu pamiętał, że wszyscy odpadli w tym samym odcinku? A może przypadkiem grzebał, żeby coś o nich wspomnieć, bo wiedział, że powrócą i przypadkiem to odkrył.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Kurde mam nadzieję, że to się nie potwierdzi... bo jak już mają wracać, to niech wracają wszyscy a nie tylko kilka osób... inaczej robi się nudno, nowi gracze nie mają szansy się wykazać, bo skupiają się najczęściej wokół swojego "guru"

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

nie nazwałabym russella guru :wink:

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

To miała być przenośnia ;p masz tam piękne ""

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

wiem wiem xd nie mniej jeżeli ludzie będą inteligentni, a cóż... hmm 18 graczy, 3 starych mężczyzn, więc będzie tylko 6 nowych mężczyzn i 9 kobiet i lepiej żeby to były inteligentne panie, bo jak się zapatrzą na 'guru :P' to będzie nieciekawie :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Wypowiem się o tych, których znam:

Jonathan - barwna osobowość i ciekawy zawodnik, chętnie zobaczyłbym go jeszcze raz. Dobry wybór.

Michael - jak wyżej. Miał strasznego pecha, a zapowiadał się w Outbacku ciekawie, nawet oglądając pomyślałem sobie bez większych nadziei, że dobrze by było gdyby kiedyś otrzymał drugą szansę.

Russell S. - on też miał pecha, ale jakoś mnie nie ruszył w swojej edycji. Jakby trochę za dobry, za mało wyrachowany. Ale może pokazałby się ewentualnie od innej strony.

Billy - WTF? Niby że za co:D Za zauroczenie w Candice?

Za ludźmi z Borneo raczej bym nie optował, zwłaszcza za Pagong:D (Colleen za sam charakter, ale jak czytamy, odpada) Z tego, co wiem choć jeszcze nie oglądałem, to najlepsi- Richard i Sue już byli (chociaż nie miałbym nic przeciwko gdyby mieli być po raz trzeci, Rich po tych wszystkich swoich rewelacjach raczej do programu nie wróci, ale Sue?) Jeśli miałbym wybierać kogokolwiek z pierwszego sezonu oprócz tej dwójki, to... Stacey:)

Ale już z tych "późniejszych wczesnych" sezonów typu Markizy czy Amazonka, to jak najbardziej wskazałbym kilku kandydatów, którzy mogliby ciekawie zagrać:wink:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Gosiaak
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Gosiaak »

A jak dla mnie, to owe zdjęcie wskazuje na wyzwanie o nagrodę. Niejednokrotnie było tak, że w pierwszym wyzwaniu o nagrodę po połączeniu dzielono połączone plemię na 3 zespoły. Dwa zespoły w kolorach plemion z przed połączenia i jedna drużyna w kolorze połączenia.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

ale Sue?
Jak zobaczysz jakie rewelacje Sue wywinęła w All Stars, to będziesz wiedział, dlaczego raczej już jej nigdy nie zobaczymy :wink:

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

ciriefan pisze:
ale Sue?
Jak zobaczysz jakie rewelacje Sue wywinęła w All Stars, to będziesz wiedział, dlaczego raczej już jej nigdy nie zobaczymy :wink:
Eh, Sue i ta jej teatralność. Dramatyzm jak się patrzy.

Dlaczego w ogóle nie ma żadnego tematu o tym kogo chcielibyśmy zobaczyć w second chance?

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Tu można napisać, bo z tego, co rozumiem to już wiemy na pewno, że taki sezon powstanie:

http://www.survivors.fora.pl/wszystko-o ... s,149.html

A ja mimo wszystko cieszę się, że Second Chance czyli de facto rodzaj All Stars nie będzie już teraz po wakacjach. Jak widać w obecnym sezonie, jednak można się postarać o normalną, ciekawą, ŚWIEŻĄ obsadę:)

Ciriefan, jeśli nie Sue, to moim zdaniem świetnym wyborem byłaby nieco podobna Deena. Może nawet lepszym, bo działała bardziej samodzielnie no i nie powtarzała chyba jeszcze udziału:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Guest

Post autor: Guest »

https://twitter.com/#!/mikeskupin/status/199842320554786817

Co o tym s±dzicie ?

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Russell Swan śledzi Mike'a na twitterze. Hm, czyżby to pewne?
Myślę, ze za miesiąc wszystkiego się dowiemy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 25 - spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość