Survivor 25 - Możliwi uczestnicy

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

I jak widać CBS stawia znów na mniejsze i trochę większe gwiazdy. Od razu w oczy rzucił mi się Jeff Kent - w USA jest dość znany. Patrzę dalej Lisa Whelchel - aktorka, która też kilkanaście lat temu była znana. Kogo mamy dalej... miss 2011.
To chyba nie powinno iść w tę stronę.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Po pierwszym wrażeniu tylko na podstawie zdjęć, do faworytów swoich zaliczam: Pennera z powracających, Abi-Marię, Denise, RC, Roxanne, Jeff'a i Artis.

Haha rozwalił mnie totalnie zawód Zane'a "needs a hug" hahahahaha

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

A moi to przede wszystkim plemię czerwonych:) Zwłaszcza Dana, Sarah, Jeff i Katie. No i Jonathan siłą rzeczy, to jeden z moich ulubionych uczestników jak do tej pory.

Zobaczcie, że Denise ma trochę spojrzenie jak Shambo:D Przynajmniej na tym zdjęciu na survivorfever.net . Może będzie z nią śmiesznie:)

Czekam z niecierpliwością aż dadzą przedpremierowe filmiki z wypowiedziami.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Jak dla mnie ciekawi i mogą być spoko to:
Russell (ale to wiadomo. <3) Abi-Maria, Lisa, Roxanne, Sarah, Jeff, Pete.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Mam nadzieję, że Jonathanowi do grupy przypadną sami statyści, na których zajedzie bardzo daleko.
Artis przypomina mi Phillipa, Carter wygląda jak jakiś Fabio, albo dobry chrześcijanin Matt.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Po jednym zdjęciu ciężko stwierdzić czy cast jest dobry czy zły, ja na pewno będę trzymała kciuki za Pennera, a poza tym to mam nadzieję na ciekawe, czarne charaktery. Z reguły jestem bardziej za facetami, chociaż jak pokazało One World (gdzie moimi faworytkami były praktycznie same babki XD), wszystko zależy od castu. Myślę, że więcej powiedzą nam filmiki i wtedy ocenię poszczególnych uczestników :mrgreen:.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 25 - spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości