S25E04 "Create a Little Chaos"

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

S25E04 "Create a Little Chaos"

Post autor: ctoria »

FEARING THAT THEY MAY BE NEXT TO GO HOME, AN ASPIRING SOLE SURVIVOR SHARES A SHOCKING STORY FROM THEIR CHILDHOOD, ON “SURVIVOR: PHILIPPINES,” WEDNESDAY, OCT. 10


CHEAT TWEET: Do U think Matsing can get 1st challenge win or will they continue on the path towards elimination? #Survivor 10/10 8/7c http://bit.ly/R11vaI

"Create a Little Chaos" — Fearing that they may be the next to go home, an aspiring Sole Survivor shares a shocking story from their childhood, and in an effort to escape the looming threat of elimination, sets out to find the elusive Immunity Idol, on SURVIVOR: PHILIPPINES, Wednesday, Oct. 10 (8:00-9:00 PM, ET/PT) on the CBS Television Network.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ale się zrobi gnój jak Matsing znów pójdą na radę i okaże się, że Russell znajdzie HII^-^ Właśnie dlatego wydaje mi się, że lepiej im było zostawić Angie.

Może w ogóle nie zrobią w tej edycji przemieszania i tym razem skupią się na podkreśleniu motywu trzech plemion.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »


Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Karma RC, karma.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Szewik »

oby RC zgniotła w tej edycji Abi, nie lubie głośnych "suczysk" tego rodzaju

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Mogłaby jebnąć jej jakimś bambusem w ta noge obolałą to by sama się wycofała xD
Come on in,guys!

Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Szewik »

haha szkoda że sie nie mogą bić tam, wtedy to by był prawdziwy surv xd

Abi wydaje mi się, że zazdrości RC dorodnych piersi i dlatego taka jest

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Odcinek ciekawy :wink:

Szkoda mi tych biedaków z Matsing,aż mi ich się żal zrobiło xD
Ileż można przegrywać,mnie by na ich miejscu rozsadziło.Jestem ciekaw co takiego Malcolm zrobi że będzie w następnej edycji...chyba że wezmą go tylko za to że zostanie sam w Matsing :D

Tandang:
Abi jest głupsza niż jej się to wydaje,ale tego chyba jej nigdy nikt nie uświadomił xD
Za to taki Pete którego Rc i Abi miały za kretyna bawi się z nimi jak kotek z myszkami,aż miło się to oglądało.Z zółtych jak dla mnie Abi do wywalenia,jest tępa dzidą która potrafi tylko pierdolić bez sensu...szkoda że to ona ma HI a nie Pete...albo RC.

Matsing:
Russ,Russ,Russ...za dużo to on w tej swojej głowie nie ma,paker i nic więcej.Szkoda było miejsce marnować na niego :/.Na szczęście już odpadł.Mam nadzieje że Malcolm znajdzie HI.

Kalabaw:
No może coś się tam w końcu ruszy z sojuszami.Faceci w trójke jakby pracowali to dla mnie ok,kobiety z tego plemienia do wywalenia.Ciekaw jestem kto z nich będzie miał problemy zdrowotne.
Come on in,guys!

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Najlepszy epizod z tego sezonu jak dotąd. Zacznę od tego, że epizod znowu przypomniał mi wydarzenia z poprzednich sezonów.
Jedyne czego nie chciałem to, aby niebiescy znowu szli na radę plemienia. I znowu zabrakło im do zwycięstwa tyle co nic. Kurcze, myślę, że gdyby były dwa zadania o nagrodę i o nietykalność niebiescy mieliby nieco większe szanse. Fakt - żal mi ich. Denise jest dobrą duszą tego sezonu, nie chcę, żeby spotkał ją los mojej ulubienicy z Palau. Russel - dwie rzeczy epickie: szukanie immunitetu - nie mogłem ze śmiechu oraz jego złość po przegranej i te modlitwy. Nie będę oceniał jego wiary, ale powiem tylko, że rozumiem jego złość - sytuacja plemienia małpeczek jest gorzej niż zła. Malcolma uwielbiam za jego sarkazm.
Jestem ciekaw co takiego Malcolm zrobi że będzie w następnej edycji.
Jest kilka opcji:
- epicki come back
- znajdzie immunitet i kogoś wyrzuci
- pojawi się na zasadzie Stephanie i Bobby'ego Jona w Gwatemali (to na razie najprawdopodobniejszy scenariusz)
- zrobi coś wybitnie głupiego (jak każdy facet pojawiający się w 26)
U żółtych wiele się działo, ale było ich jakoś mało. Abi nie ufa RC. RC nic nie rozumie, Lisa wszystko komentuje, Mike chodzi sobie po plaży, a Peter dobrze się bawi. Pete nadal jest dla mnie obcą osobą - ze swojej prezentacji dał mi negatywny obraz siebie, potem był tłem, a teraz zaczyna coś robić. Nadal nie mam o nim zdania, dziewczyny prawdopodobnie zagryzą się wkrótce. Ogólnie, akcja ze wskazówką przypomniała mi sabotaż z rybami w Pearl Islands. Tam też był winny, dużo podejrzeń i drama XD Faworyci: Lisa jest moją jedynką w dalszym ciągu. Mike po dzisiejszym epizodzie przestał nią być niestety. W czerwonych coś się zaczyna dziać. Nawet pokazali dziewczyny oraz Cartera. Carter jest raczej osobą, która polega na innych, daje 100% w zadaniach (ignorując jego dzisiejszy występ) i doczepia się, jeśli widzi, że ktoś gada z kimś sam na sam coś jak Jay albo Keith z poprzednich sezonów. Tyle o nim. Imion kobiet nadal nie kojarzę za dobrze, ale to może się zmienić. Czerwoni istnieją - trzeba im tylko dać szansę. Chociaż nie było ich wiele to "coś" robią. Dzisiaj widząc jak pracują w obozie przyszło mi na myśl plemię Herosów i takie zbieranie drewna, ziew, nic się nie dzieje XD
Dodam jeszcze, że zadanie z dzisiejszego odcinka podobało mi się najbardziej z dotychczasowych. Cóż... Reklama następnego epizodu. Zapowiada się czyjaś ewakuacja. Szkoda, ale może to pomoże przełamać złą passę małpeczek. A rozbicia, albo przemieszania, czy czegokolwiek dalej nie widać. Eh...

Moje przewidywania:

Niebiescy faworyt: To, co kiedyś nazywało się Matsing, a teraz jest resztkami po Matsing
Żółci faworyt: Lisa
Czerwoni faworyt: Jonathan
Czarne charaktery: Pete
Wariatka: Abi-Maria

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Jest kilka opcji:
- epicki come back
Jakby Malcolm teraz dostał się do połączenia to raczej nie byłoby mu ciężko przeskoczyć w grze gdzieś dalej,bo ludzie z plemion Kalabaw i Tandang będą zajęci wybijaniem samych siebie xD.Więc ja na epicki comeback nie licze.
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Odcinek wyjątkowo dobry, bo powolutku zaczynamy poznawać strategię niewidzialnych dotąd osób i choć za wiele nie mówią, to już wiadomo przynajmniej, jak wygląda mniej więcej sytuacja sojuszowa. Zaczynają pojawiać się nowe kombinacje i możliwe scenariusze, więc zaczyna robić się ciekawie.

Żółci - Pete i Lisa dołączają do grona moich faworytów. Pete pięknie to rozegrał. Manipuluje Abi jak tylko chce i osiągnął swój cel - totalnie skłócił ją z RC. Ciekawe jaką Abi ma minę co odcinek, jak widzi jaką idiotkę z siebie robi i jak bardzo się myliła. Oby tylko RC udało się uratować, bo ją nadal lubię najbardziej z tego plemienia. Lisa z kolei po kiepskim starcie wychodzi na plus, prowadzi świetną grę typu under the radar i wykorzystuje to, że pozostali skaczą sobie do gardeł. Mike'a i Artisa nie było.

Czerwoni - w końcu coś ruszyło. Sytuacja faceci kontra laski jest ciekawsza niż wszyscy przeciwko Jonathan. Ale i tak ich mało nadal.

Fioletowi - no w sumie i dobrze się stało, że przegrali, bo już nie trzeba oglądać Russell'a. Irytował mnie od początku. A no i się nabrał na to, że jest decydującym głosem lol i śmiechowe były jego poszukiwania HII :P Oby było przemieszanie i Denise z Malcolmem popłynęli w głąg gry jako swing voty dla któregoś sojuszu.

Confy:

Malcolm - 7 (20)
RC - 3 (15)
Denise - 4 (13)
Jeff - 2 (13)
Jonathan - 2 (11)
Lisa - 2 (11)
Abi-Maria - 2 (9)
Michael - 0 (8 )
Pete - 3 (8 )
Dawson - 1 (4)
Dana - 1 (4)
Katie - 0 (1)
Artis - 0 (1)
Carter - 1 (1)

Russell - 5 (19)

Zane - 9
Angie - 8
Roxy - 7

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Nie wiedziałam że w plemieniu czerwonych jest jakiś Carter :lol: Brawa dla producentów za pokazanie nam go w 4 odcinku :wink:

Zadanie może nie wybitnie trudne, ale fajnie się oglądało, bo to jakaś nowość była :) W zasadzie to samego końca miałam tą nadzieję że niebiescy zdobędą ten immunitet, bo mi ich jest po prostu szkoda, tak przegrywają i przegrywają... ale fakt mieli pecha przy doborze graczy bo same słabe osoby... w sumie kto wie jak reszta, bo i żółci i czerwoni sadzają wciąż te same osoby... kurde a gdzie zasada że nie może wciąż jedna i ta sama osoba brać udziału w zadaniu?

Czerwoni
Brawo plemie istnieje! I nawet jakieś sojusz się tworzą :) nie mniej szkoda że nie pokazują kobiet więcej bo o nich to ja nic nie wiem... o pannie miss to już w ogóle...

Żółci
Ja się wciąż zastanawiam co Abi sobie myśli, a raczej czym ona się kieruje :lol: miała świetną sojuszniczkę i teraz wszystko psuje. Dobrze Lisa powiedziała, ona sobie przeczeka, aż Abi i RC się pozabijają :lol: oby to Abi ucierpiała bo RC jest wciąż i nadal moją największą faworytką :) A Pete, którego uznałam za bezmózgiego mięśniaka pokazuje, że jedna nie jest w ciemie bity ;d nie mniej jakoś nie przekonuje mnie do siebie ;d

Niebiescy
I znów przegrana... i znów morale w dół. Ale to szukanie HII przez Russella :lol: w ogóle to bardzo się cieszę że odpadł! Nareszcie ;d teraz niech tylko Malcolm i Denise się utrzymają w grze ;d

Ogólnie odcinek na plus, na minus to że wielu graczy pomija się dalej...
ciekawi mnie kogo to ewakuują ;d mam nadzieję że Jeffa ;d

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Jakby Malcolm teraz dostał się do połączenia to raczej nie byłoby mu ciężko przeskoczyć w grze gdzieś dalej,bo ludzie z plemion Kalabaw i Tandang będą zajęci wybijaniem samych siebie xD.Więc ja na epicki comeback nie licze.
Do połączenia, które może być gdzieś za X odcinków we dwoje nie mają szans dociągnąć, ale faktycznie dzisiaj edit podkreślał, że potrzebują jednej wygranej, aby się ogarnąć. Być może coś tam się wydarzy. Bardziej prawdopodobne jest to, że 14 osób zostanie rozbitych na 2 grupy: 3+3+1. Wtedy i on i Denise będą jakimiś głosami przewagi.
kurde a gdzie zasada że nie może wciąż jedna i ta sama osoba brać udziału w zadaniu?
też mnie to zastanawia,
niebiescy non stop muszą dawać do zadań słabe osoby, zaś żółci i czerwoni mogą ciągle odsadzać słabe osoby, przez co matsing nigdy nie wygrają immunito-kury

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Powtarzać się nie będę. Odcinek lepszy od poprzedniego. Przynajmniej mieliśmy trochę nowych rzeczy czy osób a nie te same wątki co wcześniej. Szkoda jest mi tylko tego, że przez dobór taki a nie inny plemion oraz to, że siadają non stop te same osoby nie doszło do rady w plemieniu czerwonych, a zwłaszcza w plemieniu żółtych, w którym dzieje się najwięcej dramy i byłoby dopiero ciekawie, gdyby musieli np. iść w drugim, trzecim czy tym odcinku na radę. Uważam też, że skoro już mogą siadać te same osoby to powinni przynajmniej zrobić tak, że skoro w plemieniu jest o 1, 2 czy 3 osoby mniej i w zadaniu biorą udział 2 mężczyźni i 1 kobieta, to plemię przeciwne desygnuje do gry również 2 mężczyzn i 1 kobietę.

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło jednak. Z programem pożegnały się 4 osoby i co jedna to "lepsza". Płakać za nikim nie będę. Liczę, że się zacznie od przyszłego odcinka. Zdało by się jakieś przemieszanie, bo to ostatni dzwonek, chyba że ich mają zamiar połączyć przy 10 osobach. Pytanie brzmi czy są przygotowani na konkurencję drużynową dla 2 osób? No i nie daj boże by Matsing poszło na radę, bo tam już nie ma kto odpadać dosłownie i w przenośni. Obie osoby lubię i szkoda by mi było obojga. Za to w tamtych plemionach czystki jest z czego robić jeszcze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

o dzizas, znowu niebiescy w dupe:/

no nic mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 25: Philippines”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości