Ponderosa


Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »


Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »


Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Moje przewidywania co do głosów sędziowskich:
RC - obawiam się, że Michael miałby kłopot ze zdobyciem nawet jej głosu. RC była rozczarowana tym, że Mike olał ją i nie przeskoczył. Myślę, że spore szanse na głos RC ma za to Jonathan. Ta kobieta ma epicki śmiech.
Jeff - podejmie decyzję w top 4. Wczoraj czytałem jakiś wywiad z nim. Tyle minęło czasu od jego eliminacji, a nadal jest wściekły. Żal mi go - stary facet a zachowuje się jak pięciolatek.
Artis - nie wyobrażam sobie jego głosu na Abi, jeśli do finału dotrze Pete to na niego odda swój głos. W dalszej kolejności Malcolm i Jonathan.

Guest

Post autor: Guest »

Kobra pisze:Moje przewidywania co do g³osów sêdziowskich:
RC - obawiam siê, ¿e Michael mia³by k³opot ze zdobyciem nawet jej g³osu. RC by³a rozczarowana tym, ¿e Mike ola³ j± i nie przeskoczy³. My¶lê, ¿e spore szanse na g³os RC ma za to Jonathan. Ta kobieta ma epicki ¶miech.
Jeff - podejmie decyzjê w top 4. Wczoraj czyta³em jaki¶ wywiad z nim. Tyle minê³o czasu od jego eliminacji, a nadal jest w¶ciek³y. ¯al mi go - stary facet a zachowuje siê jak piêciolatek.
Artis - nie wyobra¿am sobie jego g³osu na Abi, je¶li do fina³u dotrze Pete to na niego odda swój g³os. W dalszej kolejno¶ci Malcolm i Jonathan.
Nie rozumiem co masz na my¶li, ¿e Mike ola³ RC? Nie rozumiem, wyt³umacz proszê.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Mike nie głosował z RC na Pete, tylko na Pennera, wtedy jak RC odpadła i ona uważa to za zdradę, w końcu miał sojusz z nią a nie z resztą

Guest

Post autor: Guest »

s³onko pisze:Mike nie g³osowa³ z RC na Pete, tylko na Pennera, wtedy jak RC odpad³a i ona uwa¿a to za zdradê, w koñcu mia³ sojusz z ni± a nie z reszt±
Aha, no dobrze. Ale prawie na pewno ani Penner ani Skupin nie dojd± do fina³u

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »


Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Aha, no dobrze. Ale prawie na pewno ani Penner ani Skupin nie dojdą do finału
Dlaczego? A z resztą ja podaję swoje przewidywania, a nie listę zwycięzców. Póki Jonathan i Majkel są na wyspie obejmują ich przewidywania. I taka ciekawostka określona jako spoiler: w każdym sezonie z powracającymi graczami (11,16,22,23) powracający docierał do finału.

Moje przewidywania co do głosów sędziowskich:

RC - nadal nie może pogodzić się ze swoją eliminacją. Mimo to nie wydaje mi się, że będzie niesprawiedliwym sędziom - obstawiam, że jej pytanie do finalistów może brzmieć: "czy żałujesz czegoś (w domyśle jej eliminacji)". Nie zmieniam zdania - odda głos na Jonathana, ewentualnie Michaela.
Jeff - ?
Artis- ponownie wspomina o Jonathanie jako o głównym graczu i pewnie na jego konto powędruje głos. Pewnie z samej przekory najchętniej zagłosowałby na Abi, ale ta ma małe szanse na finał.
Pete - mówi o 2 osobach: Lisie i Malcolmie. Malcolm wydaje mu się najważniejszym graczem i jeśli dotrze do finału pewnie zagłosuje na niego, a jeśli nie on to pewnie skupi się na Lisie - pytanie, czy głos będzie za nią, czy przeciw.

Póki co głosy wg mogłyby rozkładać się w ten sposób:
Jonathan (2); RC, Artis
Malcolm (1); Pete

Guest

Post autor: Guest »

Wszystkie linki zosta³y usuniête

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

cóż to trzeba będzie gdzie indziej szukać ponderosy ;d

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »


Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

http://www.youtube.com/watch?v=ckWFP6BLPZs
http://www.youtube.com/watch?v=jiGsvrRIz5s

mam wrażenie, że Carter dostał tu więcej czasu 'antenowego' niż w odcinkach :lol:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »


Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Moje przewidywania:
RC - na początek jest niestety niedojrzała i chyba nie potrafi przegrywać (chociaż przyznam, że na przyjazd Abi spodziewałem się większego Sajgonu). Jeśli jej złość będzie utrzymywała się dalej to Michael nie ma co liczyć na głos od RC.
Jeff - kto taki? ok, teraz powtórzmy wszyscy razem przykazanie Jeffa: "weteran nie może wygrać", pozdro Skupin
Artis - stawia na Malcolma, jak wcześniej na Jonathana. Jeśli Malcom okaże się 8 lub 9 sędziom to stawiam na Lisę, ale bardziej z tego, że on bardzo szanował konkursy, zwycięstwa i ogółem plemię żółtych.
Pete - Malcolma darzył jakimś tam szacunkiem i zaufaniem, więc pewnie przyzna mu milion, w drugiej kolejności przez myśl przebiegła mi Lisa, ale bardziej z racji sympatii jaką do niej żywił
Jonathan- zagłosuje na kogoś z niebieskich
Carter - trudno mi powiedzieć, strzelałbym, że na jedyną osobę z czerwonych - Denise
Abi - myślę, że cała "historia" Abi skończy się na tym, że to właśnie jej głos będzie tym decydującym. Ostatni epizod pokazywał jak Lisa dobrze się z nią dogaduje i jak Denise nie potrafi się z nią porozumieć. Głos od Abi do Lisy lub Malcolma.

Mam nadzieję, że Malcolm wygra immunitet i skończy się jego wygraną, jeśli zaś zostanie 8 z 8 lub 8 z 9 sędziów to wygra Lisa.
Teraz coś co mnie niepokoi, reakcje sędziów. Z czego oni tak się cieszą?!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 25: Philippines”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości