S25 E11 "Hell Hath Frozen Over"

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S25 E11 "Hell Hath Frozen Over"

Post autor: Davos »

Niezły odcinek i Abi pozytywnie zaskoczyła - nie tylko tym, że kupiła wskazówkę i wygrała immunitet, ale też ściemą, że ma kolejny hidden idol. Co prawda to dosyć oczywiste kłamstwo i inni powinni raczej wyczaić, że ona niczego takiego nie ma, ale brawo za pomysł i za grę. Choć nadal jej nie lubię i mam nadzieję, że wkrótce odpadnie :P
Szkoda mi Jonathana... Ale niestety przespał moment, kiedy mógł dogadać się z Lisą i Mike'm na Final4, a teraz było już za późno na zawieranie układów. Ale i tak nieźle próbował się bronić i szkoda, że Mike ostatecznie mu nie pomógł, bo dla niego samego też dużo lepiej było iść do finału z Jonathanem, Carterem i Abi niż z Denise, Malcolmem i Lisą, z którymi ma o wiele mniejsze szanse na zwycięstwo. A Lisa to już w ogóle mnie męczy... Głupio zrobiła, że powiedziała Jonathanowi, że na niego zagłosuje i to na dłuższą metę mogło się przeciwko niej obrócić. Poza tym męczą mnie już te jej emocjonalne dylematy i rozklejanie się w każdym odcinku... Za dużo jej już jest, a za mało innych np. Cartera, który poza konkurencjami w ogóle nie jest pokazywany... Obawiam się też, że on ma w tej chwili przerąbane i tylko immunity run może mu jeszcze utorować drogę do finału.
Najbardziej chyba teraz trzymam kciuki za Malcolma, bo jego gra podoba mi się najbardziej. Ciekawe tylko, czy uda mu się dotrwać aż do finału.

Swoją drogą mam dziwne poczucie, że tym razem finał będzie dwuosobowy. Gdyby tak się stało to byłby to niezły zwrot akcji na sam koniec sezonu :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 25: Philippines”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości