Shamar Thomas

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Shamar Thomas

Post autor: Jack »

Obrazek

Shamar Thomas (27)
Plemię: Gota
Miejsce zamieszkania: Brooklyn, N.Y.
Zawód: Iraq War Veteran
Osobisty powód do dumy: I’m very proud of becoming a non-commissioned officer in the Marine Corps. Being a leader at a young age and responsible for other Marines has changed my life for the better.
Życiowa inspiracja: My Grandma, because she has been the most consistent person in my life. Her love is unwavering. She works hard and is an amazing example of what a person ought to be.
Hobby: Being with my family, going to the gym and activism.
Irytują mnie: My pet peeves are when people chew with their mouth open and when people are ignorant. I also can’t stand when civilians lack passion or enthusiasm about their jobs.
Trzy słowa, którymi się opiszesz: Cool, passionate and respected.
Gdybyś mógł zabrać 3 rzeczy na wyspę, co by to było i dlaczego:
1) Ipod – music gives me energy. 2) Laptop – I want to remain connected to the “outside world.” 3) Deck of cards – to play many different games.
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Rupert – because he played the game with honor. He has also worked with troubled youth. He shares my passion to help the community.
Powód bycia w SURVIVOR: My motivation for being on the show is to bring awareness to economical/social injustices and to bring honor and respect back to my community while inspiring the forgotten.
Dlaczego przetrwasz w SURVIVOR: Because of my physical strength, ability to be a team player and leadership. I’m also good at making quick and sound decisions.
Dlaczego zostaniesz Sole SURVIVOR: I will be the final Survivor because within my life I have lived in many places, enabling me to relate to the surroundings and the people that occupy them. Furthermore, my experience in Iraq has given me the confidence to face anything.

Filmik: http://www.youtube.com/watch?v=4qtPTZeK_is

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Trochę za dużo gadki o honorze, chociaż w filmiku wypada już lepiej. Poza tym koleś z bogatym doświadczeniem, zaciekawił mnie.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Quercus
1st jury member
Posty: 164
Rejestracja: 17 mar 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Quercus »

ciekawe czy będzie o honorze gadał tyle co Phillip , jak tak to mogą być jaja

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Nie zachęcił mnie do siebie za bardzo. Kolejny pseudoheros mam wrażenie.

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Sa!nt »

Widział ktoś filmik z jego udziałem 1 Marine vs 30 cops:

http://www.youtube.com/watch?v=WmEHcOc0Sys

Po tym filmiku wnioskuje że on będzie stereotypowym czarnoskórym uczestnikiem Survivor.

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Zapewne będzie próbował liderować, co zazwyczaj nie budzi entuzjazmu u innych zawodników, więc możliwe, że szybko polegnie. Chyba, że faktycznie jest tak prawy i honorowy jak mówi, no ale to wszystko wyjdzie w praniu. ;3 Jakoś nie zdobył mojej sympatii.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Moje pierwsze skojarzenie do Dżejms z Chin. Spekuluję: dobry w zadaniach, ale konfliktowy i trochę zamknięty na osoby z "poza" swojej grupy. W każdym razie jakoś go nie widzę. Fani w sumie mają trochę facetów wyglądających na silnych, a więc jego osoba może okazać się dla nich zwyczajnie zbędna.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Z fanów jakoś najmniej go polubiłem, więc dla mnie może szybko odpaść.
Loyal to mi sie od razu z Coachem kojarzy,jak coś mi się kojarzy z Coachem to jest do kitu.

You know.
Come on in,guys!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 26 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości