Matt Bischoff

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Matt Bischoff

Post autor: Jack »

Obrazek

Matt Bischoff (38 )
Plemię: Gota
Miejsce zamieszkania: Cincinnati, Ohio
Zawód: BMX Bike Sales
Osobisty powód do dumy: I am most proud of being a daddy to my two boys. I do a lot of cool things and have personally achieved a lot, but being a dad is the best by far!
Życiowa inspiracja: Hans Langseth – he grew the longest beard ever at 17.5 feet long. He pretty much rules my life. All hail long beards!
Hobby: Beards, singing in a band and BMX.
Irytują mnie: Uptight people with no sense of humor, people at gas stations that hold up the line to buy lotto tickets and cigarettes and bad tippers.
Trzy słowa, którymi się opiszesz: Funny, over the top and caring.
Gdybyś mógł zabrać 3 rzeczy na wyspę, co by to było i dlaczego:
1) My ipod – I constantly listen to music. It is a huge part of my life. I also would want to view photos of my wife and kids. 2) A pen and notebook - to work on song lyrics and keep a daily diary. 3) A video camera - to film myself doing wild stuff!
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Rupert – he has a big heart and loved to play the game. His teddy bear personality and tough looks remind me of myself. Also, Lex - he was a cool guy, a smart, down to earth dude with a band and lots of tattoos.
Powód bycia w SURVIVOR: I want to win. I also want to open up people’s minds and show them not to judge a book by its cover. A person’s true character lies within.
Dlaczego przetrwasz w SURVIVOR: I’ll be able to keep people’s spirits up by making them laugh. I’m a hard worker. I’m highly positive and motivating. I will play a great social game. Plus, I feel like I will do well in challenges. I’m a team player. Anyone in my alliance will make it to the end.
Dlaczego zostaniesz Sole SURVIVOR: I will play a great social game and people will want to keep me around. I’m confident that people will trust me.

Filmik: http://www.youtube.com/watch?v=2XMC-xpgPTI

plesio1
5th voted out
Posty: 74
Rejestracja: 12 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: plesio1 »

boje się go...

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

a oto co wyjdzie po skrzyżowaniu ze sobą Ruperta i Ralpha

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Obejrzałem filmik z nim i taki straszny nie jest :wink: Plesio nie bój się xd
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No cóż, humorystyczne akcenty też muszą być xD Chociaż pozory i tym razem mogą zmylić, jak sam sugeruje.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Obejrzałem filmik i koleś mówi w strasznie nudny sposób. Jego sposób mówienia jest przeciwieństwem tego, jak on wygląda. Pierwsze wrażenie na nie.

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Sa!nt »

Rozumiem, że premiera Hobbita odcisnęła na Jeffie duże piętno. Hobbita mieliśmy w OW teraz mamy dwarfa :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Mi on bardziej przypomina Cedrica z Króla Artura

Obrazek
Come on in,guys!

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Jak jeszcze rozpoznaję tę osobistość, to ma on wytatuowaną facjatę jezusa na prawej ręce. : O Mam nadzieję, że nie jest jakimś religijnym maniakiem i nie dołączy do Brandona i nie założą jakiejś sekty, jeszcze większej, niż ta w pierwotnym sezonie młodego Hantz'a. : o
Fajnie by było, żeby to poczucie humoru faktycznie miał, a nie tylko o nim mówił. : o Może jakoś się odnajdzie, chociaż ja osobiście zwiastuję mu rychły koniec, jest duże prawdopodobieństwo, że odpadnie jako pierwszy z fanów. ; o
Poza tym świetnie wiedzieć, że dla niektórych brody to hobby. XD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 26 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości