S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Meciek »

PREMIERA w USA: 12 kwietnia
WIDOWNIA: 8.31 miliona, 1.7/7
Obrazek
Emocje sięgają zenitu, gdy gra zaczyna odbijać się na jednym z plemion, a także - uczestnicy próbują wywalczyć bezpieczeństwo w fizycznym zadaniu o immunitet.

__________________________

  • MATERIAŁY DODATKOWE
Imię uczestnika prowadzi do jego materiału dodatkowego.

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Duncan »

Cirie wygrywająca wszystkie zadania o immunitet aż do połączenia! <3
I ta drama na radzie, na której nawet nie było głosowania! Czekam na wypowiedzi niektórych osób co do tego.
W następnym odcinku mamy również połączenie, myślę że kilka HI pójdzie w ruch i oczywiście legacy advantage Sierry. Szykują nam się jeszcze ciekawsze rady niż dotychczas. W ogóle bardzo fajnie mi się ogląda ten sezon ze względu na cast.
Jest sporo osób którym kibicuje, ale głównie należy do nich Cirie, Michaela i Sierra.
Z niecierpliwością czekam na następny odcinek!

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: XanderDE »

Hali wygrała dla Mana zadanie o immu :)
Rada mi się nie podobała. Za dużo płaczu, a Sarah to już totalnie przesadziła, praktycznie przebiła Taia w niemożności wypowiadania się.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Jack »

Cirie dostała konfę w tym odcinku. I to od razu po przegranym wyzwaniu o pizzę. Pewnie produkcja uznała, że była tak głodna, że wypadało wstawić jej wypowiedź :D A tak na serio, to Cirie po raz kolejny wygrała zadanie o immunitet. Ciekawe jak odnajdzie się po połączeniu. Może będzie wygrywać również wyzwania indywidualne :)

Oglądam sobie odcinek. Patrzę, 27 minuta i już rada. Wiedziałem, że będzie jakaś drama...
I w końcu ten moment zapowiadany przez cały sezon. Myślałem, że poświęcą temu cały reunion, ale dzisiaj było 15 minut, więc może darują sobie wspominanie o sprawie Zeke'a na finale. Chociaż z drugiej strony jestem ciekaw jak było naprawdę. Jeszcze przed rozpoczęciem emisji w Internecie pojawiły się informacje, że Zeke jest transgenderem i ukrywał to przed współplemieńcami i produkcją, a cała sprawa wyszła na jaw po zakończeniu gry. Ale kończąc już ten temat, Varner odpadł bez głosowania. :D Pewnie Jeff uznał, że szkoda czasu antenowego na głosowanie.
Przynajmniej teraz mamy pewność, że Varner już nigdy nie wróci do gry.

Mam nadzieję, że po połączeniu Sierra i Michaela stworzą jakiś power alliance i pozbędą się kilku irytujących osób. A, i pewnie wrzucą gdzieś idola. I na 90% znajdzie go Tai :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Kobra »

Jack pisze:
13 kwie 2017, 10:44
Zeke jest transgenderem i ukrywał to przed współplemieńcami i produkcją, a cała sprawa wyszła na jaw po zakończeniu gry.
Mnie zastanawiało, że taki hit nie wyskoczył w poprzednim sezonie. Nie wiem jak poważnie traktują zatajanie informacji, ale dla Zeke też może to być ostatni raz, gdy gra w Survivor.
Zaczynając od końca. Cieszę się, że grupa wzięła stronę Zeke'a. Takim wyznaniem zrobił krzywdę Zekeowi i jestem ciekawy, co teraz się dzieje.
Mam tylko nadzieję, że nie będzie to jakaś bomba z opóźnionym zapłonem i za dwa odcinki nikt nie będzie rzucał tego jako powodu do eliminacji. Tak czy inaczej radę oglądało się nieprzyjemnie.
Co do wyboru pomiędzy Ozzym, a Jeffem. Ozzy powinien zostać i tu racja - połączenie, potrzebne większe cele od nich samych, itd.
Nuku po przegranym zadaniu płacz i szering ikspiriens - także nie dość, że mają przewagę liczbową to otrzymują pozytywny edit. Chyba nie ma wątpliwości, kto zyska przewagę po połączeniu. Brad ma sojusz z Żyrafą i Troyzanem, który generalnie ssie w grze pod każdym kątem, ma także zakochane w nim Aubrey i Cirie.
Niby Tai i Debbie mają idole, przewagi, ale znając życie i ich to nie będą potrafili wykorzystać tych bonusów dobrze.
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2017, 11:44 przez Kobra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Jack »

Kobra pisze:
13 kwie 2017, 11:09
Mnie zastanawiało, że taki hit nie wyskoczył w poprzednim sezonie. Nie wiem jak poważnie traktują zatajanie informacji, ale dla Zeke też może to być ostatni raz, gdy gra w Survivor.
Nie wiem czy produkcja rzeczywiście tego nie wiedziała, czy ktoś w Internecie tak po prostu sobie to napisał. Ale może to być prawdą i jedną z przyczyn dlaczego w tym sezonie Zeke'a jest tak mało.
Pewnie będzie trzeba poczekać na wywiady z uczestnikami i może nawet sam Probst wypowie się w tej sprawie :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Kobra »

Ale Zeke i tak zachował się dość spokojnie. Jego krzywda, ale i po części też jego błąd - wiadomo, że w programie może wypłynąć wszystko i lepiej byłoby powiedzieć na starcie o tym, że jest osobą transseksualną jak zrobiła pewna osoba z BB.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Maw »

Na mega plus w tym odcinku Sarah. Uwielbiam ją w tym sezonie. Za tydzień będzie dużo Sierry, nie mogę się doczekać. <3 Eliminacja Jeffa była od samego początku oczywista, mimo tego odcinek był lepszy od poprzedniego.

Moi faworyci na tę chwilę to: Sierra, Sarah, Michaela i Aubry. O ile myślę, że Michaela i Aubry wylecą niedługo po mergu i nie będą grały jakiejś istotnej roli, mam nadzieję, że Sierra i Sarah będą ważnymi charakterami. Przynajmniej chcą grać, są mądre i dużo lepiej się je ogląda od Andrei, Taia czy jakiejś Ciery.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: MD »

Jack pisze:
13 kwie 2017, 11:21
Kobra pisze:
13 kwie 2017, 11:09
Mnie zastanawiało, że taki hit nie wyskoczył w poprzednim sezonie. Nie wiem jak poważnie traktują zatajanie informacji, ale dla Zeke też może to być ostatni raz, gdy gra w Survivor.
Nie wiem czy produkcja rzeczywiście tego nie wiedziała, czy ktoś w Internecie tak po prostu sobie to napisał. Ale może to być prawdą i jedną z przyczyn dlaczego w tym sezonie Zeke'a jest tak mało.
Pewnie będzie trzeba poczekać na wywiady z uczestnikami i może nawet sam Probst wypowie się w tej sprawie :D
Ludzie na reddicie gdzieś w listopadzie to wykopali, a game changers byli kręceni w czerwcu/lipcu, więc mogli nie wiedzieć i jakby chcieli to i w millenials vs gen x mogli mu słaby edit zrobić. Reddit zaczął od tego, że ewidentnie widać blizny na klatce piersiowej Zeke'a, no ale też mówił że był mega gruby kiedyś, więc mogłby być po redukcji skóry. Potem ogarnęli jakieś zdjęcie ze strony Harvardu, które było jedynym wspomnieniem o Ezekielu Smithie na całej stronie i chyba to zdjęcie było z początku tranzycji. To nawet nie jest kwestia ukrywania, tylko on o tym nie ma obowiązku mówić. Producenci mogą być źli, bo stracili szanse na pompowanie "Pierwszego transgender uczestnika Surva", ale może i dobrze, i z duchem czasu i postępowo. Chociaż odkąd Hatch przemycił zapałki w odbycie w AS, to podobno bardzo dokładnie sprawdzają i może wiedzieli, ale sami podjęli decyzję żeby nie pieprzyć o tym potencjalnie w każdym odcinku?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Jack »

MD pisze:
13 kwie 2017, 12:16
Edit raczej nie przez to ma słaby, bo GC kręcili czerwiec-lipiec, więc jeszcze mieli czas na wymazanie go z poprzedniego sezonu.
W poprzednim sezonie miał dobry edit, bo musiał czymś sobie zasłużyć na miano "Game Changer'a". Teraz może to pójść w obie strony. Albo do końca sezonu będą starali się ukryć fakt, że Zeke tam w ogóle istnieje, albo zrobią z niego gwiazdę sezonu. Nie ma już Tony'ego i Sandry to teraz Zeke może dostawać po 10 wypowiedzi na odcinek :)

Wydaje mi się też, że gdyby produkcja była świadoma tego, że Zeke jest transgenderem to skłoniliby go do rozmowy na ten temat z innymi już w poprzednim sezonie. W końcu to pierwszy transgender w historii "Survivor", a w CBS lubią takie historie. Probst i jego świta z pewnością byliby dumni z takiej osoby w obsadzie.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: frasiek »

MD pisze:
13 kwie 2017, 12:16
Chociaż odkąd Hatch przemycił zapałki w odbycie w AS, to podobno bardzo dokładnie sprawdzają
Następny powód, żeby się nie pchać do surva. Może warto o tym napisać pod ogłoszeniem o castingach na profilu Wyspy Przetrwania, że ostrzec ludzi na co piszą ;)

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: MD »

Jack pisze:
13 kwie 2017, 12:23
MD pisze:
13 kwie 2017, 12:16
Edit raczej nie przez to ma słaby, bo GC kręcili czerwiec-lipiec, więc jeszcze mieli czas na wymazanie go z poprzedniego sezonu.
Wydaje mi się też, że gdyby produkcja była świadoma tego, że Zeke jest transgenderem to skłoniliby go do rozmowy na ten temat z innymi już w poprzednim sezonie. W końcu to pierwszy transgender w historii "Survivor", a w CBS lubią takie historie. Probst i jego świta z pewnością byliby dumni z takiej osoby w obsadzie.
Może się dowiemy niedługo, ale w poprzednim sezonie Bret dopiero po połączeniu powiedział, że jest gejem, a produkcja o tym wiedziałą. Wcale nie musiał i zrobił to tylko dlatego że chciał, przynajmniej takie mam wrażenie. To też wpasowuję się do theme'u Millenialsów, coś w stylu: w dzisiejszych czasach w Ameryce, należenie do LGBTQ+ nie jest ani stygmą, ani rzeczą przez której pryzmat ludzie powinni tworzyć opinię. A theme GC... no Varner też się wpisał na karty historii, chyba jeszcze nikt nie odpadł 3 razy przed jury.

Admin: Używajmy funkcji spoiler :)

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Kobra »

Jasne, Zeke nie ma obowiązku mówić o tym przed kamerą i to trzeba uszanować, ale myślę, że produkcja mogła być wtajemniczona. Nikt z nas nie wie jak dokładnie wygląda proces castingowy, ale z pewnością sprawdzają ich pod każdym kątem.
Druga sprawa Jeff wcześniej przebąkiwał o tym w konfach i tak sobie myślę, czy rzeczywiście powiedział to bez zastanowienia, czy może producenci podpowiedzieli mu: "tak, to świetny pomysł, zdemaskuj oszustwo". Serio, nie rozumiem jego toku myślenia.
Jak napisałem wyżej - fajnie, że ludzie tak zareagowali i mam nadzieję, że za odcinek nie będą tego negować. Zeke nie lubiłem i nie lubię nadal, ale podobało mi się, jak przyjął ten cios.


Btw. Ozzy i Andrea 1st & 2nd jury member editXD

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: tombak90 »

Ale pompa :lol: :lol: :lol:

Nie wiem, czy to świadczy o mnie, że jestem złym człowiekiem, że także ja powinienem odejść bez głosowania żegnany oschłym połypywaniem Probsta i w ogóle, że zostanę pochowany pod płotem na nieświęconej ziemi, ale przykro mi, takie są fakty: przez całą Radę wyłem perlistym śmiechem, resztki swojej uwagi koncentrując na tym, żeby nie puścić siura w galoty.

Varner. Nasz ty zbóju. Nasze bekopędne nasienie Kononowicza i dwóch krów. Nasz dostojny samobójco. Nasze ty pimpibimpi. Nie bój się, nie jesteś potworem, dobry z ciebie chłop. Ciebie po prostu mózgiem nie obdarowano. Albo po prostu obdarowano jakimś tam małym orzeszkiem, który sobie lata po tej kwadratowej kiepele, grzechocze i sam nie do końca ma pomysł, w którą stronę.

I tak na australijskich stepach szerokich, ów grzechot skłonił naszego bohatera do rzucenia się po ciacho w najważniejszym IC-ku. W kambodżańskiej dziczy do flipowania po dwadzieścia razy na sekundę, co pozbawiło go przyjaciół i zaprowadziło za rączkę prosto na stryczek. A tutaj, na boskim Fidżi, do mielnięcia tym krowim ozorem o sekundę szybciej zanim w orzeszku pojawiła się rewolucyjna myśl, że może to jednak nienajlepszy pomysł. Aż boję się pomyśleć, jakimi poradami grzechot służyłby przy potencjalnych kolejnych występach, wiem jednak, że bardzo chciałbym to zobaczyć :lol: Uwielbiam tego typa i obiecuję solennie, że nie pisnę słowa sprzeciwu nawet, jeśli komuś przyjdzie do głowy przywracać go dopóki wreszcie nie doczłapie do jury :lol: :lol: :lol: Z tym, że pewnie już nigdy nie przyjdzie, bo Demokraci i inna wojująca lewizna zrobiłaby wtedy Probstowi grilla w garażu i przywiązała się w geście protestu do pelargonii posadzonych przez Probstową na balkonie.

Tak po prawdzie, to właśnie tego pociesznego chuligana jest mi w tej całej sytuacji najbardziej szkoda. Jego tweety są takie pokutne, że jeszcze chwila, a gotów włączyć jakąś rzępolącą muzę, wziąć zdrowy rozbieg i melancholijnie pierdyknąć się z okna na beton, niczym Agatka Kulesza w filmie o Idzie. Bo Zeke to sobie moim zdaniem poradzi. Okej, z pewnością nietęgo się czuł widząc, że ktoś wywala jego brudy na stół jak babcia żurek, no ale kiedy już wróci na to swoje kartoflisko, to bigoci dalej przecież będą go nienawidzić tak, jak nienawidzili wcześniej, a u tęczowych tylko zyska i teraz to już w ogóle będą go podrzucać jako bohatera na swoich wibratorach i trampolinach utkanych z płodów poaborcyjnych.

Skoro już wyszło szydło z worka, to moją refleksją jest po jakiego czorta ta niewiasta specjalnie doszyła sobie kuśkę, żeby potem być gejem, no ale to już chyba wyższy poziom abstrakcji i logiki kwantowej, którego ja, marny nadwiślański cebulak, raczej nie pojmę i chyba pojąć nie chcę. Zachód nie raz nas jeszcze zaskoczy swoim "kolorytem".

Abstra-kuśku-jąc od tych wszystkich mrożących krew w żyłach wydarzeń, muszę pochwalić się kolejnym telefonem od Antoniego. Otóż tym razem, po długich obradach, niestety nie jesteśmy zdecydowani, czy szerzyć teorie sPiSkowe, czy nie. Z jednej strony, szlachetne IC-kowe słowo METAMORPHOSIS podejrzanie dobrze się w tę całą burdę wkomponowało, a jeszcze potem oczywiście zostało wplecione przez Zeke’a jako ckliwe podsumowanie na Radzie. Takiego połączenia wydarzeń z morałem nie wymyśliłby w swoich bajach nawet Ignacy Krasicki po najlepszych ziołach. Z drugiej strony, ile geldów musiałby zainkasować Varner i jak bardzo mieć wydżebane na opinię publiczną, żeby zgodzić się zagrać w takiej ustawce? Co tu się tak naprawdę, do kuśki jasnej, odjaniepawla? Tego się już chyba nie dowiemy.

Odchodzimy wreszcie od doszytych kusiek i przenosimy się pod plemienne egidy. Dzisiaj tak na szybko, bo kuśki były zachłanne i zagarnęły większość odcinka.

NUKU
Będę uparty – w czapę powinien dostać Ozzy i to bez dwóch zdań. Eliminacja Varnera była sensowna jak filmiki Poppy, bo zagrożeniem był nijakim, a i co z tego, że nie był z nimi wcześniej plemieniu, skoro przy dzisiejszym stylu gry te wszystkie podziały są po mergu funta kłaków warte i wszyscy i tak rozpizgają się na wszystkie strony po voting bloc’sach, trust clustersach i innych cudach wiankach. Varner nie miał już przecież nikogo. Proszę, przyjrzyjmy się, wypożyczenie lornetki dwa pięćdziesiąt. Gotowi? A więc: Sandra w piachu, Malcolm w piachu, JT zdemaskowany i też w piachu, Hali jest aktualnie zajęta ujeżdżaniem Żyrafy, a Aubry została przez nich przecież boleśnie kopnięta w ten swój kaczy kuper, czego prędko nie daruje. Z samą Michaelą El Varneros by szału nie zrobił, gdyby nawet ta cudownym cudem zechciała z nim pracować. Ozzy udowodnił natomiast w S23, że wygranie kilku/nastu konkurencji z rzędu to dla niego jak pryknąć po fasolce i jeszcze się tam wszyscy mogą zdziwić, jak im wjedzie do finału na komarku.

A więc klops. Klops ze strony Sary, chociaż tutaj nie oczekiwałem cudów, bo gdy tylko słyszę z jej pięknych ust słowa „I’m thinking”, to zastanawiam się, gdzie się uciekać i czy w Poznaniu mamy jeszcze jakieś bunkry. Klops ze strony Andrei i niestety na tym etapie muszę już ze szczypiącym bólem dupy przyznać, że mnie moja mordeczka w tym sezonie zawodzi. Klops ze strony Tai’a, chociaż on pewnie uświadomił sobie, że za dużo nagłupeczkował w poprzednim epie i profilaktycznie wsadził sobie teraz pędy bambusa w ryj. Na dobrą sprawę tylko Debbie można usprawiedliwić, bo tak promiennie rzuciła się z miłością do Ozzy’ego porównując sześciopaki, że spiskujący nawet nie zawracali sobie nią gitary.

Niestety, podczas Rady myślenie przegrało z emocjami & polityką. Do kompletu, ktoś powinien jeszcze na koniec pojechać po Trumpie.

MANA
Brady Cool, miej ty chłopie litość, bo już brakuje mi propsów, żeby ci tak co odcinek rozdawać. Otóż nasz kolega, wciąż wierny podręcznikowi resocjalizacji, który dostał od Moniki na Zająca, przeszedł teraz do kolejnego rozdziału. Najwidoczniej pouczano w nim: „Pokaż motłochowi, że twardziel też ma serce”, bo drama wyszła jak cacy. Po Troyzanie i Żyrafie, teraz posysnął dzięki temu dwie kolejne sojuszniczki, bo Aubry i Cirie prawie roztrącały się z bara biegnąc w kolejce do gratulacji. Jedynie Michaela niewzruszenie dłubała sobie kijem w piachu. To ci rebel.

PS: Ja pierdolę, Dżeku, wprowadź tu jakieś ograniczenia w długości postów, bo jak umrę na grafomanię, to będziesz miał mnie na sumieniu.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Bartosh »

tombak <3 mógłbym czytać wszytko co z twojej głowy powstaje. piękne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34: Game Changers”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości