S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Calo
2nd voted out
Posty: 18
Rejestracja: 21 kwie 2016, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Calo »

Varner ... Naprawdę podobało mi się, jak umiejętnie odwrócił cel od siebie, na Zeke'a i Ozzy'ego, miał wszystko co mu potrzeba by odwrócić siły na swoją stronę, wszystko wydawało się iść po jego myśli, aż tu nagle ... jednym zdaniem sprawdził, że inni zawodnicy, fani, Probst go znienawidzili, spartaczył całą swoją grę i przeniósł Survivora na poziom na którym on nigdy nie powinien się znaleźć - robienia innym uczestnikom prawdziwej emocjonalnej krzywdy dla własnych korzyści. Nie mam zielonego pojęcia, co chciał udowodnić, nie wiem, czy można mieć w sobie tak ujemny poziom empatii by nie wiedzieć, że takie wyznanie na pewno nie przyniesie korzyści jego grze, nie wiem - chciałbym tu znaleźć dla niego jakieś wytłumaczenie z racji mojej ogromnej sympatii do jego postaci po ostatnim sezonie, ale nie mam - jest chamem i idiotą.

Brawo Jeff. Miliona nie wygrasz, ale już sprawiłeś, że Survivor nigdy Cię nie zapomni. Najpewniej znajdziesz się na szczycie ,,dumbest moves", ,,most controversial moves" i innych pełnych nienawiści kategorii, ale to zawsze coś. Adios.

Z drugiej strony mam jednak cholerną nadzieję, że Zeke nie dojdzie do finału, bo jeśli tak się stanie, to skończy się to podobnie jak w przypadku dwóch innych zwyciezców których osobiste smutki zagwarantowały im komplet głosów.

Make Survivor less personal again.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Roxy »

Ciężko mi ocenić ten odcinek. Z jednej strony dwa fajne zadania, z drugiej strony ta rada. Ogólnie edycja trzyma poziom strategiczny, poziom kontrowersji Verner wywindował tak wysoko, że nie wiem czy w przyszłości ktoś go pobije. Co do samego Zeke, ciężko mi uwierzyć że produkcja nic by o tym nie wiedziała. I wiem, że to naiwne, ale mam nadzieję, że wiedzieli, ale że nie ujawnili tego i nie zrobili z tego sensacji, bo sam zainteresowany tego nie chciał.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:
13 kwie 2017, 13:39
Dżeku, wprowadź tu jakieś ograniczenia w długości postów, bo jak umrę na grafomanię, to będziesz miał mnie na sumieniu.
Wielkich artystów i ich dzieła zazwyczaj docenia się po śmierci, więc ograniczenie długości postów nie jest dobrym pomysłem. Masz szansę, żeby się wykazać :D

O Varnerze po całej akcji piszą media z różnych krajów, także nie tylko fani programu go znienawidzą. I tak kilkoma słowami Jeff zniszczył swoją karierę w mediach. Trochę mi go szkoda, ale mógł to dokładniej przemyśleć.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Stach »

Fajne zadania były, zwłaszcza lubię to zadanie z rozwiązywaniem lin ;) "puzzle" w zadaniu o immunitet wydawały mi się mega trudne.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Meciek »

To był dziwny odcinek. Co do sprawy Zeke'a, to myślę, że produkcja doskonale wiedziała, że zmienił płeć, w końcu sprawdzają, czy nie biorą do programu psychopatów, chociaż zdarzyło im się paru Hantzów.

Samo zachowanie Jeffa to... xD No jest on ciekawą postacią, ale jego głupota jest wręcz przerysowana. Oglądanie jego konf, że zrobi wszystko, aby zostać i powie wszystko na radzie, żeby tylko zostać było jak oglądanie tykającej bomby. Oczywistym było, że tak to się skończy. Przynajmniej możemy mieć pewność, że Jeff nie odpadnie czwarty raz przed jury.

Mam nadzieję, że po połączeniu zobaczymy więcej Cirie, Sierry i Hali, bo im najbardziej w tej chwili kibicuję.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Kobra »

Też o tym myślałem i nie ma opcji, żeby nie wiedzieli. Badań psychologicznych bym się nie czepiał, bo Debbie, Hantz, J'Tia..., ale testy sprawnościowe, ocena stanu zdrowia - no Zeke nie mógł tego przemilczeć.
Myślę, że produkcja tylko czekała na tego typu wybuch. To już moje domysły, ale [teorie spiskowe mode on] nie zdziwiłbym się, gdyby produkcja zachęciła Varnera do podzielania się tym sekretem z grupą, jeśli oni sami nie mogli tego wymóc na Zeke to niech powie o tym kretyn. [teorie spiskowe mode off]
Generalnie sezon jedzie na wzbudzaniu kontrowersji - gównoburza z kozą, potem ta śmieszna rada łączona, teraz znowu to, aż strach pomyśleć co będzie dalej. Trudno ocenić, czy podoba mi się ten sezon czy raczej nie.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: frasiek »

Jack pisze:
13 kwie 2017, 20:34
O Varnerze po całej akcji piszą media z różnych krajów, także nie tylko fani programu go znienawidzą.
Jeżeli dla kogoś to jest powód do nienawiści to albo powinien się leczyć na głowę, albo przynajmniej sprawdzić w słowniku co znaczy słowo hipokryzja. Niektórym rzeczywiście poprawność polityczna się rzuciła na mózg, szkoda tylko, że przy okazji stają tacy podobni do tych z którymi walczą.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: tombak90 »

Tak sobie was scrolluję do śniadania i nadziwić się nie mogę. Czy naprawdę tylko mnie i Antoniego nurtuje, dlaczego właśnie w tym odcinku puzzle cudownie ułożyły się w to METAMORPHOSIS? :D Byłem przekonany, że tematem szumnej dyskusji na tym wątku będzie głównie to, czy CBS nie robi nas w bycze jajo i to tak, jak jeszcze nigdy. Ale chyba to po prostu ja powinienem iść do apteki po syrop na paranoję, dobrze, idę.

Btw, polecam do kawy wywiad z Varnerem z serii "a day after", a w nim kolejny jajostrzał :lol: Wypowiedź zmontowana, ale jak się przyjrzeć, to widać dokładnie, że miał strumień myśli na zasadzie: "Od momentu, gdy po raz pierwszy zobaczyłem Zek'a, domyśliłem się, że jest tranzystorem, a że nie widzieliśmy jeszcze jego pierwszego sezonu, to pomyślałem sobie hmm, za coś go przecież musieli przywrócić, pewnie właśnie dzięki temu, że otwarcie powiedział tam, że jest tran.... chociaż nie, WAIT, co ja mówię, przepraszam, oczywiście nie to miałem na myśli, na pewno był przy tym świetnym graczem, ach, CZO ja właśnie chlapłem, cięcie panie Zdzisiu!" :lol:

I jak tu nie uwielbiać tego świrusa :lol: :lol: :lol: Zmieniam zdanie: to jednak on, a nie Sarah, lepiej wcieliłby się w rolę Waszczykowskiego w ostatnim "Uchu". Pięknie pani wygląda, pani Basiu, tak to światło korzystnie pada, aż w ogóle nie widać tych bruzd na twarzy.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze:
14 kwie 2017, 07:52
Tak sobie was scrolluję do śniadania i nadziwić się nie mogę. Czy naprawdę tylko mnie i Antoniego nurtuje, dlaczego właśnie w tym odcinku puzzle cudownie ułożyły się w to METAMORPHOSIS? :D Byłem przekonany, że tematem szumnej dyskusji na tym wątku będzie głównie to, czy CBS nie robi nas w bycze jajo i to tak, jak jeszcze nigdy. Ale chyba to po prostu ja powinienem iść do apteki po syrop na paranoję, dobrze, idę.
A nad czym tu dyskutować?

Wiadomo, że CBS manipuluje, ot na przykład ci, którzy się nudzi wypatrzyli, że wybuch Debbie został przesunięty w czasie, żeby ją pokazać w gorszym świetle, ale samo to, że słowo się pojawiło w puzzlach to może być po prostu zbieg okoliczności.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Jack »

frasiek pisze:
14 kwie 2017, 00:12
Jeżeli dla kogoś to jest powód do nienawiści to albo powinien się leczyć na głowę, albo przynajmniej sprawdzić w słowniku co znaczy słowo hipokryzja. Niektórym rzeczywiście poprawność polityczna się rzuciła na mózg, szkoda tylko, że przy okazji stają tacy podobni do tych z którymi walczą.
Tak niestety już jest na świecie. Widziałem kilkanaście komentarzy na ten temat na reedicie i większość była skierowana przeciwko Varnerowi i jego zachowaniu na radzie.
tombak90 pisze:
14 kwie 2017, 07:52
Tak sobie was scrolluję do śniadania i nadziwić się nie mogę. Czy naprawdę tylko mnie i Antoniego nurtuje, dlaczego właśnie w tym odcinku puzzle cudownie ułożyły się w to METAMORPHOSIS? :D Byłem przekonany, że tematem szumnej dyskusji na tym wątku będzie głównie to, czy CBS nie robi nas w bycze jajo i to tak, jak jeszcze nigdy. Ale chyba to po prostu ja powinienem iść do apteki po syrop na paranoję, dobrze, idę.
Dobre pytanie. Nie zastanawiałem się nad tym. Może trzeba napisać do Probsta? :D

Poza tym tutaj znajdziecie odpowiedzi na kilka pytań dotyczących tego co wydarzyło się podczas ostatniego odcinka: https://www.realityblurred.com/realityt ... reactions/
Jeff Probst says that casting knew, though Probst wasn’t told until after his first in-person interview with Zeke, and, as I quoted him saying above, Probst said it was Zeke’s decision “when, where, and how
Varner told Gordon Holmes that Zeke did not tell him, and said:

“I don’t want to talk about how I knew, because in respect to Zeke, I don’t think that’s the right direction to go.”

Kelrik
7th voted out
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2017, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Kelrik »

Kolejna rada do zapamiętania. Varner miał niezły plan, zaczął dobrze na radzie, a potem strzelił sobie w głowę. Nie wierzę w jego skruchę. To niestety taki typ, co dla wygranej zrobi wszystko. Ozzy za dobrze wypada w konkurencjach, po fuzji będzie na celowniku. Ciekawe perspektywy ma Brad, który zbliżył się do dziewczyn.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: MD »

tombak90 pisze:
14 kwie 2017, 07:52
Tak sobie was scrolluję do śniadania i nadziwić się nie mogę. Czy naprawdę tylko mnie i Antoniego nurtuje, dlaczego właśnie w tym odcinku puzzle cudownie ułożyły się w to METAMORPHOSIS? :D Byłem przekonany, że tematem szumnej dyskusji na tym wątku będzie głównie to, czy CBS nie robi nas w bycze jajo i to tak, jak jeszcze nigdy. Ale chyba to po prostu ja powinienem iść do apteki po syrop na paranoję, dobrze, idę.

Btw, polecam do kawy wywiad z Varnerem z serii "a day after", a w nim kolejny jajostrzał :lol: Wypowiedź zmontowana, ale jak się przyjrzeć, to widać dokładnie, że miał strumień myśli na zasadzie: "Od momentu, gdy po raz pierwszy zobaczyłem Zek'a, domyśliłem się, że jest tranzystorem, a że nie widzieliśmy jeszcze jego pierwszego sezonu, to pomyślałem sobie hmm, za coś go przecież musieli przywrócić, pewnie właśnie dzięki temu, że otwarcie powiedział tam, że jest tran.... chociaż nie, WAIT, co ja mówię, przepraszam, oczywiście nie to miałem na myśli, na pewno był przy tym świetnym graczem, ach, CZO ja właśnie chlapłem, cięcie panie Zdzisiu!" :lol:

I jak tu nie uwielbiać tego świrusa :lol: :lol: :lol: Zmieniam zdanie: to jednak on, a nie Sarah, lepiej wcieliłby się w rolę Waszczykowskiego w ostatnim "Uchu". Pięknie pani wygląda, pani Basiu, tak to światło korzystnie pada, aż w ogóle nie widać tych bruzd na twarzy.
W tym swoim całym eseju Zeke napisał, że Probst dał mu chwilę na zebranie myśli i najpierw rozmawiał z innymi osobami i jakoś tak go natchnęło, że na zadaniu było METAMORPHOSIS i postanowił wpleść do wypowiedzi, Zeke skończył Harvard, więc umiejętność ładnego wypowiadania się nie powinna aż tak bardzo dziwić. Jasne, że produkcja reżyseruje, ale chyba nie aż do tego stopnia, chociaż przyznać trzeba, że odcinek zmiótł widzów jak ta bomba termobaryczna.

O rany rany, masz racje z tym Waszczykowskim, to muszą być jacyś kuzyni od ciotki Heleny z ÓSA. "Pan to jak jakiejś gafy nie strzeli, to chyba chory?"

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: woytas »

No to już wiemy kto się pojawi na Reunionie xD

Obrazek

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Bartosh »

Nadal nie rozumiem tak właściwie za co oni tak dziękują Zeke'owi i go podziwiają? Przecież on sam się nie przyznał do bycia trans, a chwalą go jakby wykazał się jakąś odwagą. Jestem tolerancyjny, ale rozwala mnie delikatnie mówiąc, że teraz jak coś/ktoś jest odstający od normy (przynajmniej w US) to cechuje się odwagą. Poniekąd faktycznie tak jest, bo ludzie żyją w ciągłych schematach życia, ale nie czas na psychologie. Chodzi o to, że Zeke jest transem, więc jest gwiazdą, bo Varner zrobił z tego "ooo mam twój mały sikret, powiem to wszystkim bo co to takiego" a wszyscy reagują jakoś tak nie wiem, impulsywnie... to nadal jest tylko człowiek i nic takiego nie zrobił, więc osobiście wymiotuję tymi postami na facebook'u "omg Zeke, jesteś taki odważny, ludzie nie będą się bać ujawniać." No kurka będą się bać, bo to że Zeke'a sikret ujawnił się w TV to inna sprawa niż jak ktoś powie swojej familii i różnie może zareagować. :) Zresztą, o czym ja pitolę, po prostu mnie lekko irytuje chwalenie pseudo-bohaterów. Może teraz trochę Varner mi wjechał na banię, ale mam nadzieję, że nasz transiu odpadnie w następnym epie, bo osobiście oglądać go nie mogę. x) I to nie dlatego, że jest transem! (może. hihi)

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Kamel »

Ogolnie to wolałbym, żeby Ozzy odpadł, a Varner ze swoją głupotą został, ale to jak się pogrążył na radzie to jest jakiś negative game changer xd. Rada mi się dłużyła, reakcje imho były przesadzone, bo żeby od razu plakać to...
No ale, za tydzień merge,promo pokazuje że Sierra i Hali powiedzą coś więcej, więc czekam i kibicuje im, razem z Majkejlą, Sarą i Bradem.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34: Game Changers”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości