S34E09 "Reinventing How This Game Is Played"

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S34E09 "Reinventing How This Game Is Played"

Post autor: Davos »

Odcinek w pełni należał do Andrei <3 Takie coś to ja lubię :) Nie dość, że wygrała nagrodę i immunitet to jeszcze za jej sprawą poleciał Zeke. Yeah, pięknie :) Świetny ruch ze strony Andrei, bo pozbyła się osoby, która w nią celowała, ale i Sarah moim zdaniem podjęła dobrą decyzję, bo chcąc osłonić Zeke'a musiałaby opowiedzieć się przeciwko Andrei, Cirie i Aubry, a tak ma dalej ich zaufanie i może to przeciwko nim wykorzystać. Co niestety zapewne się zdarzy... Andrea już wcześniej była uważana za zagrożenie, a po tym odcinku tym bardziej będzie na celowniku więc bardzo mocno obawiam się, że zbyt długo już nie pogra, zwłaszcza że w zadaniach też jest mocna. Pewnie odstrzelą ją przy najbliższej okazji, jak tylko nie zdobędzie immunitetu...
Z Cirie podobna sprawa. Ona co prawda w zadaniach jest słaba, ale wszyscy wiedzą, jak dobrym jest graczem i nikt jej nie pozwoli dostać się do finału. Myślę, że z Sierrą może być podobnie. Teraz co prawda była spanikowana i zgodziła się głosować na każdego, byle tylko nie padło na nią, ale generalnie dobrze gra i sporo osób o tym wie więc pewnie ona też stanie się celem w niedługim czasie.
Brad też dobrze gra i niby inni o tym wiedzą, ale on pozwala, by pierwsze skrzypce odgrywała Sierra i to ona była na celowniku, a tymczasem on po cichu szuka nowych opcji, co było widać w dzisiejszym odcinku, gdy wspólnie z Troyzanem zawarł pakt z Zeke'm, żeby iść do Top 5 z Sarah i Michaelą. Co prawda Zeke właśnie odpadł, ale coś mi się wydaje, że Brad i Sarah jeszcze połączą siły i będą grać razem.
Reasumując - niby w tej chwili nadal górą jest Andrea i jej sojusz, ale coś mi się wydaje, że Sarah po raz kolejny zmieni front i Andrea niestety poleci. Ewentualnie namieszają immunitety, bo nadal aż trzy z nich mogą być jeszcze użyte. No i przewaga, którą ma Sarah, zapewne też pójdzie w ruch i raczej nie na korzyść Andrei... No ale zobaczymy.

A co do zadania o nagrodę, w poprzednim sezonie było już takie zadanie i też układanie hasła zajęło im z godzinę więc trochę niepotrzebnie się tak wszyscy spieszyli przy zdobywaniu tych wszystkich liter ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34: Game Changers”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości