Survivor 26 - spoilery

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 26 - spoilery

Post autor: Jack »

Temat, w którym możecie dzielić się spoilerami na temat 26go sezonu "Survivor". Twisty, konkurencje, miejsca zajmowane przez uczestników - wszystko znajdziecie właśnie w tym temacie.
Czytacie ten temat na własną odpowiedzialność.

Prawdopodobna lista uczestników (faworyci):
1. Erik Reichenbach, Survivor Micronesia: Fans vs. Favorites
2. Corinne Kaplan, Survivor Gabon
3. Brenda Lowe, Survivor Nicaragua
4. Andrea Boehlke, Survivor Redemption Island
5. Francesca Hogi, Survivor Redemption Island
6. Phillip Sheppard, Survivor Redemption Island
7. John Cochran, Survivor South Pacific
8. Brandon Hantz, Survivor South Pacific
9. Dawn Meehan, Survivor South Pacific
10. Malcolm Freberg, Survivor Philippines

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Nie wiem czy wiecie, ale tym razem uczestnicy będą podzieleni na plemiona losowo a nie na fani-faworyci.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

To może wśród "fanów" pojawią się takie Jeffy Kenty i zacznie się w obu plemionach atak na powracających i to taki za wszelką cenę, nawet za cenę śmieszności;p
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Sa!nt »

To jest już pewne pewne?

Bo na liście nie widzę Jima :(

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Czy pewne? Taka lista pojawiła się w sieci. I pewnie na 95% to Ci właśnie uczestnicy brali udział w Survivor 26 (Edycję już dawno sfilmowano).

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Zawsze pozostaje te 5%, a poważnie nie mam najlepszych przeczuć co do tego sezonu. Faworyci są jacy są: Malcom jest ok, Dawn jakoś tam lubię (chociaż jej powrót?), reszty nie lubiłem lub była mi obojętna, brak mi kogokolwiek z One World (może poza Coltonem). Niech fani jeszcze okażą się tacy jak poprzednio i będzie sezon, w którym przeplatać się będą głupota i hejt. Może to wyłącznie moja niechęć do sezonów typu "all stars", ale mam niefajne przeczucia co do 26.

edit:
Obrazek

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Come on in,guys!

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Będzie F3. Są ewakuacje. Probst twierdzi, że wiele razy był na łodzi i pływał w tą i z powrotem do obozów. Będzie też jakiś romans (stawiam na Andreę i Malcolma). Z fanów tam raczej nie ma na żaden szans a w faworytach to reszta zajęta zdaje się a ta dwójka tak pasuje do siebie wiekowo :wink:

Osoba, która dawała spoilery do sezonu 25 podała również trochę do tego. Znała przed podaniem castu imiona dwóch czy 3 fanów, więc z dużą dozą prawdopodobieństwa się to sprawdzi.

F6 to: Brenda, Cochran, Dawn, Eddie, Erik, Sherri.

A w jury są do tej pory: Andrea, Malcolm, Michael, Phillip, Reynold. Kolejność nieznana..

Brandon odpada na 12 miejscu i coś tam odwali, że będą go mieli dość.

W F6:

Eddie miejsce 6.

Brenda odpada w F5.

Erik jest 4.

Cochran, Dawn, Sherri to finałowa 3.

Dawn wkurzyła mnóstwo osób i nie ma szans na wygraną. Chodzi o to F5 i fakt, że to ona zaaranżowała dołączenie Sherri do niej i do Cochrana i wywalanie Brendy a później odpadnięcie Erika. Ponoć ma wygrać Cochran, ale poprzednio pisał o Stupinie, więc może się to nie sprawdzić.
Obrazek

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Czytałem jeszcze, że:

1. Wizyta rodzin będzie w finałowej 6, Brenda wygra nagrodę ale da ją Dawn, po czym Dawn ją podejdzie.

2. Przemieszanie jest po drugiej radzie plemiennej.

3. Jest romans pomiędzy fanem a faworytem, zaczyna się on na przemieszaniu i podobno ma być to Malcolm i jakaś dziewczyna z Fans, która zajdzie do merge.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Tam jest więcej jakiś rzeczy od niego, ale generalnie takie fakty, że coś tam się dzieje i takich wiadomości z gry i przebiegu oprócz kolejnosci eliminacji to do końca pewnych i prawdziwych nie ma. Bynajmniej tak było przy S25 zdaje się. No i nie wiem jakim cudem jest możliwy romans pomiędzy fanką a Malcolmem po połączeniu jak jedyna fanka, która połączenia dotrwa to ma być 40 letnia Sherri.
Obrazek

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Witam wszystkich :)
Trafiłem na to forum przez survi vorpl live journala raczej przez brak następnego odcinka i chciałbym się dowiedzieć czy osoba, która to tworzy będzie kontynuować czy jednak już koniec? :(
Co do samego bloga to świetna sprawa. Jakiś czas temu na niego trafiłem i przeczytałem wszystkie wpisy z zapartym tchem :)
Szkoda, że w polskojęzycznych stacjach nie emitują sezonów Survivor'a, a ten blog to perełka dla kogoś kto nie ma jak oglądać, bo słaby zasięg i limity nie pozwalają komfortowo obejrzeć jakiegokolwiek odcinka ;(
Z niecierpliwością czekam na odpowiedź czy będzie kontynuacja :)
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

To nie koniec :wink: Czasami nie ma się czasu dać wpisu regularnie, ale to nie oznacza końca - na pewno będzie kontynuacja. Dzięki za miłe słowa :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 26 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości