Survivor 26 - Spekulacje

ODPOWIEDZ
Guest

Post autor: Guest »

Jim jest ca³y czas aktywny na Twitterze.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No Brandon i Erik (Survivor 16) muszą wrócić ;p

Cieszę się, że pojawiają się imiona osób z edycji 16-19, a nie tylko tych z 21-24. Mam nadzieję, że wśród tych all-starsów nie zobaczymy Russella Hantza :)

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Z fajnych osób, które raz grały, to bym zobaczył chętnie :

Sierra (18 ), Kenny (17), Marty (21), Stephanie (22), Jill (21), Brandon (18 ), Matty (18 ), Jim (23) - i to jedyna osoba którą mogę oglądać jeszcze raz z tego sezonu, na resztę patrzeć nie mogę...

no z wcześniejszych sezonów pewnie też by się trochę osób znalazło, ciekawe czy będzie ktoś kto grał już 2 razy, wiadomo coś ?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6007
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Co do ewentualnych powrotów, Jeff odpisał na kilka tweetów fanów. Ktoś zapytał się o to, czy kiedyś powróci Lisi :wink: i Jeff odpisał: not happening. Ktoś też zapytał się o Andrew Savage'a i Jeff odpisał, że go uwielbia, ale nie dał odpowiedzi, a od dawna wiadomo, że Savage to jeden z man crushes Jeff'a :wink:

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

powróci Lisi Wink i Jeff odpisał: not happening
XD
No zobaczymy... Kiedyś zechce zrobić edycję Survivor: Smart vs Stupid i ciekawe jak wtedy będzie śpiewał.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6007
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Pewna osoba spojlerująca na sucks napisała, że Andrea na pewno jest w 26, a ktoś specjalnie pisze na twitterze za nią.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6007
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

No więc tak, temat ma być coś a la fans vs favorites, jednak informator źródła spojlującego na sucks nie chce podać tytułu sezonu. Natomiast wiadomo, że "fani" i "faworyci" to nie będą plemiona, tylko zostaną wymieszani między sobą, będzie schoolyard pick.

Osoby, które niby są potwierdzone na 100% to Cochran, Andrea, Dawn, Phillip i Brandon. Tylko jedno z dwóch źródłem potwierdziło udział Francesci. Bardzo prawdopodobny jest udział Corinne i Brendy. Krążą plotki, że weźmie udział też Erik z 16.

Pojawiła się też ciekawa informacja od osoby spojlującej. Ponoć sezon 26 to miało być second chance, kryterium jednak nie miał być pre-merge, tylko kto zdaniem producentów naprawdę zasłużył na 2nd chance. Niestety, po raz drugi w ostatniej chwili zmieniono pomysł na tą edycję. Osoby rozważane przez producentów do 2nd Chance to: Marty, Jane, Stephenie V., and Jim Rice was Holly, David Murphy, Andrew Savage, Monica Padilla, Tracey, Jamie Dugan (which was believed to be a false rumor), Ace, Stephen Fishbach, Mike Skupin, Cochran, Phillip, Brenda, Francesca, Andrea, Brandon, Dawn, Corrinne, Erik R., Russell Swan. Billy & MichelleYi

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

ciriefan pisze:
Osoby, które niby są potwierdzone na 100% to Cochran, Andrea, Dawn, Phillip i Brandon. Tylko jedno z dwóch źródłem potwierdziło udział Francesci. Bardzo prawdopodobny jest udział Corinne i Brendy. Krążą plotki, że weźmie udział też Erik z 16.
OMG, tragiczne są te postacie, Cochtan, Dawn, Brandon - nikogo nie lubię ... Phillip, może być śmiesznie, Andrea, też szału nie ma ehh

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Osoby, które niby są potwierdzone na 100% to Cochran, Andrea, Dawn, Phillip i Brandon. Tylko jedno z dwóch źródłem potwierdziło udział Francesci. Bardzo prawdopodobny jest udział Corinne i Brendy. Krążą plotki, że weźmie udział też Erik z 16.
Niech to okaże się bzdurą, błagam. Dla mnie tragedia. Jedyną osobą, którą jakoś lubię jest Dawn.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6007
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

A mi się bardzo podoba :wink: Nie lubię jedynie Cochrana i Brandona, ale to było oczywiste, że Jeff ich będzie chciał wcisnąć do all-stara. Z Phillipem będą jaja, a kobiety są świetnie wybrane, jedynie Brenda mi jest obojętna :wink: Tak, pewnie zaraz będzie, że Francesca odpadła 1, ale pomimo tego i tak najbardziej ją lubiłem w RI, na pewno bardziej niż wszystkie zombiaki Roba. I to z jej powrotu cieszyłbym się najbardziej :) I w sumie taki cast pasuje w schematy survivorowe: Fran to dzika murzynka, Andrea to blond sweetheart, Dawn to silna mamuśka, Corinne to wredna suka, a Brenda to niby mastermind, ale dla mnie ona jest przereklamowana i w 21 wcale nie wykazała się jakimiś wielkimi zdolnościami strategicznymi. A no i obecność "Fransłueczesaki" gwarantuje nam spięcia i śmieszne jazdy z Phillipem, pewnie na to liczą producenci. Ciekawe, czy przez te 2 lata nauczył się wymawiać jej imię :D

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

tzn jak dodać do tego Corinne i Brende + Fanczłeske to trochę lepiej się robi, ale zdaje się, ze oni nie są an 100% pewni ?

Ogólnie liczyłem an trochę większe gwiazdy ;]

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Ja też liczyłam na większe gwiazdy, chociaż w sumie cieszyłabym się z powrotu Phillipa (i tak jak powiedział ciriefan od razu Francesci XD), ERIKA (ale byłaby beka jak będzie tych dwóch w jednej edycji), Corinne ;D!, Brendy. Obojętni mi są Cochran, Andrea, Dawn (w sumie muszę dokończyć 22 i 23 edycję przed oglądaniem 26,więc może zmienię zdanie). Brandon to chyba jakieś nieporozumienie. Saga Hantzów trwa.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ten cast pokazuje jakie słabe były sezony s2X niestety skoro gwiazdami są takie osoby jak Brandon, Cochran czy Phillip -,-

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zdecydowanie wolałbym zobaczyć te osoby, które ciriefan podał do edycji 2nd chance. Tak jak mówi vogue. ciekawie byłoby zobaczyć Brandona i Erika razem.
Francesca, Dawn, Corinne - naprawdę świetnie. Mimo, że za Corinne nie przepadam to może być ciekawie.
I pewnie podzielą ich jakoś 4 fanów, 4 faworytów w każdym z plemion (w zależności od liczby uczestników).
I czekamy na Survivor 30. Może Hantzowie i przyjaciele vs. reszta świata. Albo Hantz starszy vs. Hantz młodszy :D

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Jack pisze: I czekamy na Survivor 30. Może Hantzowie i przyjaciele vs. reszta świata. Albo Hantz starszy vs. Hantz młodszy :D
nie. nie nie, litości tylko nie to :P


Ja na 30 liczę na na prawdę coś baaardzo mocnego, typu Ultimate Heroes vs Ulitmate Villains, only Villains albo All Stars of all time :P

jakaś bomba na zakończenie :p

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 26 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość