Vytas Baskauskas

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Vytas Baskauskas

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Vytas Baskauskas (33)
Plemię: Członkowie rodzin
Związek z towarzyszącym mu graczem: brat Aras’a
Miejsce zamieszkania: Santa Minica, Calif.
Zawód: instruktor jogi, nauczyciel matematyki
Osobisy powód do dumy: Pokonanie uzależnienia od heroiny, dyscyplina związana z jogą I ukończenie studiów matematycznych
Życiowa inspiracja: Nie mam konkretnego bohatera. Podziwiam genialnych naukowców I matematyków z przeszłości, a także aktywistów społecznych jak Gandhi czy Martin Luther King Jr.
Hobbies: Filmy, muzyka, dobre jedzenie, bodysurfing I szachy
Irytują mnie: Głupota i popisywanie się.
3 słowa, którymi się opiszesz: Mądry, z silną wolą I wyjątkowy
Gdybyś mógł zabrać na wyspę 3 rzeczy, co by to było I dlaczego: 1) Ipod bo kocham muzykę 2) Matę do jogi, żeby móc codziennie ćwiczyć swój umysł I ciało 3) Szachownicę, bo to nie tylko gra, to sposób na życie
Zawodnik Survivora, którego przypominasz najbardziej: Mam intelekt i dowcip Jonathana Pennera, jestem lubiany jak Aras Baskauskas i jestem flirciarzem jak Parvati Shallow.
Powód bycia w Survivorze: Chcę być w tym programie, by tego doświadczyć. Wierzę, że mogę ograć, przechytrzyć I zostać dłużej od pozostałych. Oczywiście chcę też główną nagrodę.
Dlaczego przetrwasz w Survivor: Mam to, co konieczne, by dotrzeć do końca. Mam silną wolę, jestem mądry i podstępny. Dzięki mojemu uzależnieniu nauczyłem się łatwo manipulować ludźmi i chociaż nie używam już na co dzień tej umiejętności, ona wciąż we mnie siedzi.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: Jestem bardzo asertywny. To nie w moim stylu nie dostać tego, czego chcę. Jestem też sprytny i towarzystki, więc moje umiejętności socjalne mi pomogą. Mam dobrą świadomość relacji międzyludzkich. Moja osobowość jest wyjątkowa i być może nie będę tym najbardziej lubianym, ale to może mi pomóc w drodze do końca gry.
Co dla ciebie oznacza gra z członkiem rodziny: Gra z Arasem wiele dla mnie znaczy. Nasza relacja nie zawsze była najlepsza, ale przez kilka ostatnich lat zaczęła się polepszać. Bardzo kocham mojego brata i to doświadczenie z pewnością nas do siebie zbliży. Pomimo tego może być tylko jeden zwycięzca. Aras i ja rywalizowaliśmy ze sobą praktycznie odkąd się urodziliśmy. To będzie ekstremalna rywalizacja. Bez względu na to, czy wygram grę czy nie, chcę pokonać mojego brata.

Meet the cast: http://www.cbs.com/shows/survivor/video ... and-vytas/

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Nauczyciel matematyki <3

A co mi tam? Niech sobie wygra : D

I pewnie skuma się z Katie na teksty o jodze.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Wiemy, że jak nauczyciel matmy to musi wygrać xd Może dostanie jakiegoś medicala albo coś :D
Nie wydaje mi się, żeby inni pozwolili mu wygrać :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Przynajmniej nie będzie miał trudności z liczeniem i nie wy*ebie z 4-osobowym sojuszem jak Reynold i jego paczka :lol:

A opis relacji z bratem jest interesujący -może jest szansa na dramy.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Quercus
1st jury member
Posty: 164
Rejestracja: 17 mar 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Quercus »

Zdecydowanie zaliczam go do grona moich faworytów :D
Konkretny facet, do tego tak jak umba wspomniał matematyk, mam nadzieję, że królowa nauk doprowadzi go chociaż do JURY.

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

Jeden z ciekawszych nowych uczestników (przynajmniej na pierwszy rzut oka), zobaczymy jak wyglądać będzie jego relacja z Arasem, ale wygląda na mądrego i inteligentnego gościa, który może zajść daleko.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Teraz już tak na poważnie :D

Vytas wydaje się łączyć inteligencję i sprawność fizyczną, więc powinien sobie radzić w zadaniach niezależenie od ich typu, a także powinien umieć ruszyć głową strategicznie. Wydaje się być też przy tym spoko kolesiem, więc jestem ciekawy jego występu. Na pewno na plus.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 27 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości