Caleb Bankston

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Panie i panowie, o czym my mówimy - to jest onet :lol: Prędzej spodziewałbym się kultury w kolumbijskim więzieniu o zaostrzonym rygorze niż na tym portalu. Tam połowa komentarzy jest opłacanych do pisania politycznych pierdów, więc figuranci nie przepuszczą okazji do głoszenia "swojej" filozofii nawet jeśli news będzie dotyczył wędkarstwa. A co dopiero przy informacji o homoseksualiście, bodaj w dniu śmierci.

A co do tych, którzy po prostu naśmiewają się z tej "niepotrzebnej informacji" - karma is a bitch. Slow, but very effective.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

damian300d pisze:No właśnie -ja rozumiem, że kogoś to nie obchodzi bo nie ogląda Surva i nie kojarzy Caleba, ale po co zamieszcza drwiące i wyśmiewające komentarze. Każdy tez ma prawo nie akceptować homoseksualizmu, ale bez względu na orientację Caleb tez był człowiekiem i jako człowieka powinno się go uszanować. Wiadomo - zawsze znajdzie się taki idiota, który zrobi sobie bekę, ale masakryczne jest to, że posty własnie tych idiotów maja dodatnią ocenę, a jak ktoś próbuje bronić, to ocena jest minusowa. Jak wyssani z człowieczeństwa...
Zgadzam się. Ale myślę też, że nie należy się przejmować takimi opiniami i takimi ludźmi. Są to ludzie, którzy mają problem ze sobą, skoro piszą takie opinie i komentarze. Mnie to już przestało denerwować, po prostu to "olewam". Rodzina Caleba i tak tego nie przeczyta więc te komentarze zostają dla tych osób co piszą. I niech się "bawią" w swoim gronie.
Może przyjdzie dzień w którym to z ich tragedii ktoś będzie robić sobie żarty, wtedy może do ich małego rozumu coś dotrze :)

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Oglądam tę edycje i też mi szkoda Caleba bo sympatyczny i szkoda że już go nigdy nie zobaczymy.A co do komentarzy z onetu to wcale mnie nie dziwią i dlatego nie czytam komentarzy z onetu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 27 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości