Survivor 27 - Spekulacje/Mo¿liwi uczestnicy

bushmaster

Post autor: bushmaster »

Jack pisze:
bushmaster pisze:Eee tam - byzydura. Wg mnie jest oczywiste, ze taki scenariusz jest niemozliwy do zrealizowania - ten news to jakis humbug i nie ma sie czym ekscytowac. 8)
Czyta³e¶ kiedy¶ jak±¶ wypowied¼ Jeffa Probsta? :D Wed³ug niego to by³by na pewno ¶wietny pomys³. I wed³ug niego to na pewno jest mo¿liwe do zrealizowania xd Przecie¿ do¶æ czêsto zachwala cz³onków rodzin i mówi³, ¿e sporo z nich nadawa³oby siê do gry np. ten brat Russella (ojciec Brandona). W koñcu jak to on kiedy¶ powiedzia³ "ja nie jestem tutaj tylko prowadz±cym".

A to info o japoñskiej wyspie mam od Ciriefana, znalaz³ to gdzie¶ na survivorsucks.
Czyta³em, s³ysza³em... Ale akurat nie w tej kwestii.
Mogê siê z Tob± za³o¿yæ o dobre piwo, ¿e nie dojdzie do realizacji tego pomys³u 8)
Z kilku powodów, ale najwa¿niejszy to taki, ¿e prowadzi³oby to nieuchronnie do z³amania jednej z dwóch zasad Survivora - "No conspiring to share the money".
To co - zak³ad stoi?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

bushmaster pisze:Czytałem, słyszałem... Ale akurat nie w tej kwestii.
Mogę się z Tobą założyć o dobre piwo, że nie dojdzie do realizacji tego pomysłu 8)
Z kilku powodów, ale najważniejszy to taki, że prowadziłoby to nieuchronnie do złamania jednej z dwóch zasad Survivora - "No conspiring to share the money".
To co - zakład stoi?
Ja się nie zakładam :D
A ta zasada już była łamana wielokrotnie. Uczestnicy wszystkich all-starsów czy fans vs. favorites znają się z imprez Survivorowych. Zakładają już przed grą sojusze. Wiedzą wcześniej z kim będą grać. A co powiesz o np. Sugar i JT, którzy byli w związku podczas kręcenia Survivor 20 :wink: Więc to nie do końca tak.
Zobaczymy.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6007
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Parę nowych newsików od Redmonda. Uczestnicy mają wylecieć ze Stanów w połowie maja. Na dzień dzisiejszy favorites vs family się odbędzie. W temacie ze spojlerami na sucks trwała zażarta dyskusja i spekulacje. Kilka z nich zostało zweryfikowanych przez niego. Na pewno nie pojawią się Twila i Terry, chociaż ktoś z tej dwójki był na pierwotnej liście, ale wycięli go. Wycięte zostały też 2 osoby z Afryki, ale Redmond nie podał kto. Ogólnie na pierwotnej liście było sporo osób z pierwszych sezonów, ale zostały wycięte, bo skupili się na tych nowszych. W tej chwili Redmondowi udało się wyciągnąć jedną pewną osobę, która jest na ostatecznej liście, a mianowicie Kat. Nie wie jednak, kto będzie jej członkiem rodziny (być może jej brat, ktory był na wizycie rodzin).

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

zapowiada się tragicznie....

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Omfg, to są chyba jakieś żarty :D. Jak już chcą robić kolejną edycję z favourites to przynajmniej mogliby wziąć uczestników z tych wcześniejszych sezonów, a nie osoby, które dopiero co oglądaliśmy. Tragedia, po prostu tragedia.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Naprawdę miałem nadzieję, że ten twist z rodzinami to jakiś żart, ale jak widać. Zapowiada się kolejny ciężki dla mnie sezon :x Chociaż nie powiem Kat jest dla mnie pierwszym plusem od dawna jeśli chodzi o powracających. Btw. to nie był chyba brat tylko kuzyn.

Quercus
1st jury member
Posty: 164
Rejestracja: 17 mar 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Quercus »

hmmm no zależy kogo przywrócą, cast to podstawa :D
nie obraziłbym się z powrotu: Kat, Troyzana, Martiego, Jima (z s23) czy choćby Pietrka, Abi,RC z s25

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2678
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Kat na plus (to rzeczywiście był jej kuzyn, pamiętam jak odtańczyła dziwny taniec gdy go zobaczyła:D), no ale cały ten twist... błagam. Mam nadzieję, że chociaż S28 będzie normalnym, standardowym Survivorem z nowymi uczestnikami.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6007
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Osoby, których Redmond jest teraz najbardziej pewny, w kolejności od najpewniejszej do najmniej pewnej, to:

Kat (One World)
Stephanie V (Redemption Island)
Rob C (Amazon & All Stars)
Aras (Panama)
RC (Phillipinnes)
Gervase (Borneo)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Rob i Gervase <3 ale po co Kat...?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Rob z Nicole? O to no hmm, dalej sceptycznie patrzę na taki sezon ;d

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2678
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

-Kat - ciekawa osobowość, może wprowadzić barwność do sezonu jeśli nie zabiją jej brakiem konf.
-Stephanie - nie miała szansy rozwinąć się w swoim sezonie, a przy tym była ciekawa, może to nie taki głupi pomysł żeby dać jej jeszcze szansę
-Rob - gracz strategiczny, jestem jak najbardziej za
-RC - jest przereklamowana moim zdaniem, kompletnie niczym się nie zasłużyła w swoim sezonie. Wolałbym już Abi.
-Gervase - jeden z mniej ogarniętych graczy w historii, podobnie jak wszyscy Pagong, więc nie jestem pewien czy to dobry pomysł, na mnie akurat magia pierwszego sezonu nie działa.
-Aras - jeszcze nie znam.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6007
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Co do Gervase, to oni chyba chcieli Greg'a pozyskać, ale im się nie udało (przynajmniej Greg chwalił się na twitterze, że dostał propozycję). Najwidoczniej zależy im bardzo na kimś z 1 sezonu. Gervase'a za bardzo nie lubiłem, ale w 1 sezonie nikt nie wiedział jak grać poza Rich'em, który wymysłił sojusz, więc w sumie jestem ciekawy, jak ktoś taki jak on poradziłby sobie (oby to tylko była prawda).

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Ogólnie ta lista wydaje mi się podejrzana, ale kto tam wie :D Tak czy inaczej jest pół na pół. Zabieg z przywróceniem kogoś z wczesnego sezonu jak najbardziej rozumiem, chociaż ten koleś... jakoś tak dziwnie. A co do Arasa, chociaż za nim nie przepadam, to mógłby wrócić.
Od siebie obstawiam powrót Lisy, albo Denise.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2678
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

A nie, to już z dwojga złego wolałbym Gervase'a niż Grega xD Gervase przynajmniej nie głosował przeciwko swoim na pierwszej popołączeniowej radzie gdy było 5:5 xD Ok, to był pierwszy sezon, ale nie tylko dla nich - dla Richarda i Susan też.
Jeśli już musiałby być ktoś z Pagong, to wybrałbym zdecydowanie Colleen.

I też obstawiam powrót Lisy, jeśli nie teraz, to w niedalekiej przyszłości. Bo znając życie, to teraz pewnie już w każdym sezonie do końca produkcji będą jakieś powroty.

Czekam na Survivor Insanity Island z Brandonem, Phillipem, Naonką, Jane, Tarzanem, Abi, Ralphem, Ghandią, Coltonem, Shambo, Juddem, Jamie'm, Jeanem-Robertem, Chickenem, Rocky'm, Shamarem, Dreamzem, Big Tomem, Sarą i Joanną. Milion zgarnia ostatni pozostały przy życiu.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 27 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość