Survivor 27 - Spekulacje/Mo¿liwi uczestnicy

ODPOWIEDZ
colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

frasiek pisze:
colby pisze: żadna z tych 5 pań wg mnie nie zasługuje na powrót
Jak spojrzeć na historię to przynajmniej 3 osoby, które na powrót nie zasługiwały, po powrocie wygrywały program.
Survivor przez te 13 lat miał tyle fajnych, ciekawych i dobrych uczestniczek że ten cast dla mnie brzmi jak żart :wink: nawet w sezonach poszczególnych pań były o wiele bardziej wyraziste i ciekawsze postaci

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

colby pisze:
Survivor przez te 13 lat miał tyle fajnych, ciekawych i dobrych uczestniczek że ten cast dla mnie brzmi jak żart :wink: nawet w sezonach poszczególnych pań były o wiele bardziej wyraziste i ciekawsze postaci
A skąd wiesz ile z tych wyrazistych osób chce wrócić i jeszcze w dodatku ma jakiegoś krewnego gotowego wziąć w tym udział i pasuje im termin kręcenia programu?

Gdyby wszyscy gracze byli chętni i gotowi to pewnie jako powracających graczy miałbyś Roba i Amber, żeby razem z krewnymi od razu mieli 4-osobowy sojusz. :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Jeżeli nie ma nikogo ciekawego kto chciałby wziąć udział w show po raz kolejny, powinni zaniechać przywracania starych graczy :wink:

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Przed zmianami byłem względnie na tak. Gdyby wywalili RC a dali Abi to bym się nawet cieszył. Wgl bym też zamienił Tinę na Laurę właśnie. Po tych zmianach jestem na nie. Nie ma Stephanie V. i Natalie B., która została znowu wycięta pod sam koniec, podobnie jak przy HvsV. Dali nam za to Monicę. Na Boga... Wszystko przez męża, którego chcieli w sezonie 24, ale w zamian podarował im żonkę.
Idealna opcja z tych dwóch castów, które podali to: Kat, Stephanie V., Natalie B., Laura, Tina. Muszą być 2 starsze :)
U mężczyzn nie było więcej opcji, ale Rupert powinien robić wypad a zostać Terry.

Co do tych plus-one. Wybrałem Laurę tylko ze względu na jej córkę :D Widzę w niej potencjał. Kat ma być z tym kuzynem, który był dziwny, więc okej. Jest jeszcze opcja, że będzie to Hayden z Big Brothera (jej chłopak). Ojciec RC słaby, żonka Ruperta też, dziewczyna Tysona brzydka :), córka Tiny może być, mąż Monici nie mam zdania. Kolejny z serii znanych osób. Szkoda, że Taj nie chce grać, bo chętni bym ją widział z Eddie'm Goerge'em. A tej żony Roba nie znam :D Nie oglądam tego ich podcastu.

I temat edycji to Survivor Blood vs Water. Blood to więzy krwi. A Water?
Obrazek

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

bobaas pisze: I temat edycji to Survivor Blood vs Water. Blood to więzy krwi. A Water?
Obstawiam, że całe Blood vs Water to po prostu nawiązanie do powiedzenia. Od razu mi się kojarzyło, że oni mają jakieś powiedzenie z krwią i wodą, więc poszukałem w google i znalazłem
http://en.wikipedia.org/wiki/Blood_is_t ... than_water

czyli Blood vs Water to by było więzi rodzinne vs inne więzi międzyludzkie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Do końca miałem nadzieję, że na reunion okaże się, że to nieprawda, a jednak...

Pierwotny cast był naprawdę świetny. Zmiany mi się nie podobają. Kat to moja ulubiona postać z całego castu, RC i Tinę lubię. Laurę też lubię, ale wolałem Stephanie i Natalie. A Monica to jakaś pomyłka, chyba nawet większa od Francesci, bo Frania to w 1 odcinku chyba miała więcej czasu antenowego niż Monica przez swoje wszystkie. Co do facetów, chociaż nie znoszę Terry'ego, to już wolę jego powrót niż po raz setny Rupert'a, który jest beznadziejny do kwadratu. Najbardziej mi się podoba powrót Rob'a i Tyson'a, Aras i Gervase są mi obojętni.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

z tym Robem to dziwna sprawa jest, bo niby wszystko wskazuje na to że ma być z Nicole a tu w podcaście z finału mówi że Nicole jest w ciąży, inni im gratulują na twitterze, na sucks zastanawiają sie czy to nie jest jakiś numer i kłamstwo, inni mówią że przecież nie kłamałby z ciąży żony, albo że i tak miał wystapić z bratem nie z nią i wszysyc się zastanawiają jaka jest prawda xd

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

RC, Kat, Laura - plus.
Monica - lubiłem ją w One World, ale myślę, że z mężem zagra... jeszcze gorzej.
Tina - obojętnie.
Aras, Rob - plus.
Gervase, Tyson - Boże...
Rupert - no chyba gorzej być nie mogło. NIE CIERPIĘ GO. Wolałbym oglądać po raz czwarty Hantza niż go. Naprawdę.

Cast mi się podoba średnio, nazwa sezonu to jakaś masakra, zalatuje mi jakimś TAR'em, a nie Survivor'em no i czekam na sam sezon, żeby móc się albo delektować, albo narzekać.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Eww, ten cast ma swoje dobre punkty, ale są takie "gwiazdy", których bym oglądać nie chciał.

Rob C - Zdecydowanie na plus, jeden z moich faworytów. ^^
Laura - Myślę, że zasłużyła na powrót, no i ktoś z Samoy kto nie ma na imię Russell, więc też ok.
Monica - Nie przeszkadza mi, ale jakoś kurcze, nie podoba mi się jej powrót, ale tyle dobrego, że to ktoś z One World.
Kat - Wielki plus, mam nadzieję, że zajdzie dość daleko żeby poprawiać atmosferę sezonu, która będzie zepsuta przez głupi twist.
Rupert - Nie życzę nikomu śmierci, ale mam wrażenie, że on do końca życia będzie grał w surva, w HvV oglądanie jego "gry" było straszne, jestem bardzo podekscytowany żeby zobaczyć jeszcze bardziej, że jego gra to zmarnowane miejsce innego gracza.

Co do reszty, jest okej, jedyne, czego się obawiam to Jeff'a ciągle powtarzającego "Mamy olstarsów z pierwszych sezonów, ten sezon jest kul!"

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Dziś zaczynają filmowanie.
Czyli dziś jest dzień 1, czy dopiero tam przyjeżdżają i tak dalej?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

dziś dopiero wylatują tam, zanim zaczną filmować pewnie minie jeszcze kilka dni

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Z tego co kojarzę, to mieli wylecieć 17, ale nie pamiętam, więc może to dzisiaj wylecieli. Z tym że ze 2, 3 pierwsze dni robią wywiady i sesję zdjęciową do meet the cast itp.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Z tego co mi się zdaje to dzisiaj/wtorek wylatują dopiero. 2-3 dni na miejscu, wywiady przed rozpoczęciem gry i zaczynają rozgrywkę.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Z ciekawostek castingowych:

Big Tom, Lex, and Bobby Jon were all contacted and cut for this season.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Ponoć Rob C w ogóle nie miał brać udziału w tym sezonie, a zamiast niego jest Colton...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 27 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości