Cliff Robinson

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Cliff Robinson

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię: Cliff Robinson (46)
Plemię: wysportowani
Miejsce zamieszkania: Newark, N.J.
Zawód: była gwiazda NBA
Osobisty powód do dumy: 18 lat grania w NBA (grałem w: Portland Trail Blazers, Phoenix Suns, Detroit Pistons, Golden State Warriors and New Jersey Nets)
Życiowa inspiracja: Muhammad Ali, ze względu na jego silną wiarę i to, czego bronił.
Hobbies: golf, camping, kręgle
Irytują mnie: Ludzie, którzy żują jedzenie z otwartą buzią
3 słowa, którymi się opiszesz: odważny, zabawny i lojalny
Gdybyś mógł zabrać 3 rzeczy na wyspę, co by to było i dlaczego: płaszcz przeciwdeszczowy, by pozostać suchy; mydło, by móc się umyć; Leatherman, bo to narzędzie uniwersalne
Zawodnik Survivora, którego najbardziej przypominasz: Boston Rob, bo miał dobry sposób na zyskiwanie zaufania innych ludzi.
Powód bycia w Survivor: To wyzwanie, bo w tym programie jest ciężko. No i milion dolarów.
Dlaczego przetrwasz w Survivor: Wiem, jak łowić ryby, gotować i jestem wysportowany.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: Myślę, że dobrze poradzę sobie w zadaniach. Mam też umiejętność sprawiania, że ludzie czują się komfortowo w moim towarzystwie.

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=smCSORcJ31A

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Wygląda na poczciwego kolesia, ale trochę się o niego niepokoję obserwując heroiczny wysiłek, jaki maluje się na jego twarzy przy sklecaniu każdej wypowiedzi.

Obstawiam, że będzie z tych, którzy są wierni jakiejś bardziej cwanej jednostce (Tony?), a potem niebotycznie dziwią się, że zostali wyr***ani :)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Właśnie obejrzałem Cliffa w programie Parvati i koleś jest tak nudny, że hej. Z pewnością jest sympatyczny, ale zdecydowanie najnudniejszy z dotychczasowych wyeliminowanych.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Cliff Robinson

Post autor: Umbastyczny »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości