Brice Johnston

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Brice Johnston

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Brice Johnston (27)
Plemię: Ładni
Miejsce zamieszkania: Philadelphia, Penn.
Zawód: pracownik socjalny
Osobisty powód do dumy: Bycie jedyną osobą wśród mojej najbliższej rodziny, która ukończyła studia.
Życiowa inspiracja: Moja matka, która samotnie wychowała czwórkę dzieci i pracowała w dwóch pracach jednocześnie, by zapewnić swym dzieciom wszystko, czego potrzebują i jeszcze więcej. Nie ma niczego, czego moja mama nie zrobiłaby dla swoich dzieci.
Hobbies: Oglądanie programów reality show, słuchanie muzyki, wypady na wydarzenia kulturalne i spotykanie się z rodziną i najbliższymi.
Irytują mnie: Nieświeży oddech i niepewni siebie ludzie.
3 słowa, którymi się opiszesz: lubiący współzawodnictwo, zabawny i skupiony na celu.
Gdybyś mógł zabrać 3 rzeczy na wyspę, co by to było i dlaczego: Dezodorant - mam obsesję na punkcie ładnego zapachu; pomadkę do ust - nie chciałbym, żeby moje duże usta spierzchły; zdjęcia mojej rodziny, które by mi przypominały, dlaczego chcę z całych sił wygrać Survivor.
Zawodnik Survivor, którego najbardziej przypominasz: Cirie, Colton i Ozzy.
Powód bycia w Survivorze: Uwielbiam ten program. Oglądam go od lat. To moje życiowe marzenie, by być w Survivorze. Poza tym chcę zostać Sole Survivor i zdobyć milion dolarów.
Dlaczego przetrwasz w Survivorze: Mam umiejętność czytania ludzi, więc już po paru minutach od ich poznania będę wiedział, czy mogę im zaufać. Wiem też, jak być fałszywym wobec ludzi, których nie lubię. Mogę być bardzo podstępny, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: Każdy, kto mnie pozna, uwielbia mnie. Jestem bardzo lojalną osobą i dotrzymuję słowa. Mogę się jednak zmienić w sukę, która ogra cię zanim ty ograsz mnie.
Uważasz się za mądrego, ładnego czy wysportowanego? Uważam siebie, za pełny zestaw. Miło się na mnie patrzy (jestem ładny). Mam wykształcenie wyższe, zdrowy rozsądek, jestem świadomy socjalnie i mam życiową mądrość (jestem mądry). Poza tym uważam się za sprawnego fizycznie. Jestem urodzonym biegaczem (jestem wysportowany). Jestem więc "trzy w jednym".
Kto twoim zdaniem ma największe szanse na wygranie Survivora - ładni, mądrzy czy wysportowani? Myślę, że ktoś, kto jest pełnym zestawem tak jak ja, który zawiera mądrość, piękno i wysportowanie. Czyli to ja mam największe szanse na wygranie miliona dolarów.

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=Hp929t_treU

Gembsoon
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 27 sty 2014, 00:00
Lokalizacja: Pu?awy
Kontakt:

Post autor: Gembsoon »

Uważa, że przypomina Ozzy'ego?! No zobaczymy ale jakoś w to wątpie :P

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Dezodorant - mam obsesję na punkcie ładnego zapachu; pomadkę do ust - nie chciałbym, żeby moje duże usta spierzchły
Really? :lol:

Ten tekst, porównanie się do Coltona i syndrom kaczki w głosie sprawiają, że hejt już we mnie tańczy i podskakuje.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości