David Samson

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

David Samson

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): David Samson (45)
Plemię: mądrzy
Miejsce zamieszkania: Plantation, Fla.
Zawód: Prezes Miami Marlins
Osobisty powód do dumy: Sprawiłem, że lokalne władze Miami przeznaczyły ponad 350 milionów dolarów na nowe boisko do baseballa podczas kryzysu.
Życiowa inspiracja: Mój dziadek, który nauczył mnie jak zarabiać pieniądze i jednocześnie być hojnym.
Hobbies: bieganie, oglądanie filmów i podróżowanie
Irytują mnie: lenistwo, przeświadczenie o własnej wyższości i ludzie, którzy nie są wyrozumiali
3 słowa, którymi się opiszesz: wytrwały, dowcipny i agresywny
Gdybyś mógł zabrać 3 rzeczy na wyspę, co by to było i dlaczego: Środki nasenne, żebym mógł spać; krem do opalania, żebym się nie poparzył tylko opalił; baseball
Uczestnik Survivora, którego najbardziej przypominasz: Boston Rob. Wygrał tą grę, zanim inni zorientowali się, że ona się zaczęła.
Powód bycia w Survivorze: Zwycięstwo! Chęć bycia nadzwyczajnym i robienia tego, co wszyscy uważają za niemożliwe do zrobienia.
Dlaczego przetrwasz w Survivorze: Moja wytrwałość w wykonywaniu celów i dowodzenie bez bycia oficjalnym liderem.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: Zawsze wygrywam, bo ludzie mnie nie doceniają.
Czy uważasz się za mądrego, ładnego czy wysportowanego? Uważam się za w 60% mądrego, 35% ładnego i 5% wysportowanego. Chociaż byłem w stanie dokonać takich wyczynów jak bycie jedynym prezesem drużyny, który ukończył Ironman World Championship na Hawajach, te wyczyny są jednak bardziej testem dla umysłu niż dla ciała. Najtrudniejszą rzeczą jest przekonanie swojego mózgu, by parł naprzód, gdy ciało mówi, by przestał. Byłem w stanie kontrolować swój mózg, by doprowadzić do maksimum wszelkie talenty, jakie mogłem posiadać na i poza boiskiem.
Kto twoim zdaniem ma największe szanse na wygraną: mądrzy, ładni czy wysportowani? Wierzę, że mądrzy mają największe szanse, ponieważ w Survivorze jakiekolwiek podejrzenie w mózgu to automatyczny cel w przeciwieństwie do niepewności siebie właściwej dla ładnych i wysportowanych.

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=FIErH5tSQRI

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Widziałbym go w dwóch skrajnie różnych rolach. A - ktoś, kto już po kilku dniach ściągnie na sobie hejt wszystkich istot żywych w okolicy, nie wyłączając zwierząt drzewnych i w całym programie zbierze rekordową liczbę głosów ze wszystkich rad plemienia (typu Keith). B - naprawdę inteligentny i dobrze kombinujący facet (typu Yau-Man). Mam nadzieję, że bliżej mu do B.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości