Garrett Adelstein

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Garrett Adelstein

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Garrett Adelstein (27)
Plemię: mądrzy
Miejsce zamieszkania: Santa Monica, California. Born, wychowany i chodził na studia na The University of Arizona in Tucson, Arizona.
Zawód: Profesjonalny gracz pokerowy
Osobisty powód do dumy: byłem najlepszym spośród 500 uczniów w moim liceum, który miał zaszczyt wypowiedzieć końcowe przemówienie na zakończeniu szkoły. Ukończyłem Summa Cum Laude with Honors at The University of Arizona.
Życiowa inspiracja: Nie mam konkretnych inspiracji. Próbuję prowadzić życie tak jak ludzie, którzy chcą poświęcić swoje życia umiejętnościom i ćwiczyć je aż do najwyższego poziomu w tej kategorii.
Hobbies: siłownia, alkohol, psychologia i kino
Irytują mnie: nieszczerość i brak ambiji
3 słowa, którymi się opiszesz: lubiący rywalizację, ambitny i pewny siebie
Gdybyś mógł zabrać na wyspę 3 rzeczy, co by to było i dlaczego: jedno duże zdjęcie wszystkich najbliższych mi ludzi, żebym nie odczuł samotności; jeden długi łańcuch, za pomocą którego będę mógł wysyłać i odbierać listy od moich czterech najlepszych przyjaciół, by nie przestało mi być wesoło; zdjęcie nagiej dziewczyny, z którą lubię się spotykać na wypadek, gdyby wszystkie ładne dziewczyny zostały szybko wyeliminowane.
Powód bycia w Survivorze: wygranie pieniędzy, by zaimponować dziewczynom w LA; rozwój osobisty, gdyż będę zmuszony poradzić sobie w ekstremalnych okolicznościach w sposób, który zawsze wyobrażałem sobie jako niemożliwy do wykonania.
Dlaczego przetrwasz w Survivorze: Jako matematyk powiem, że szanse na to, że będę pierwszym Amerykaninem, który umrze na wyspie, są statystycznie nieprawdopodobne. Jestem pewien, że w kwestii przetrwania na wyspie pójdzie mi marnie.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: Poświęciłem 2000 godzin, żeby przygotować się do strategicznych, socjalnych i fizycznych aspektów Survivor'a. Zrobiłem wszystko od 50 godzin jogi poprzez analizowanie każdego odcinka aż do rozwiązywania puzzli. Przez ostatnie 6 miesięcy poświęciłem całe swoje życie, by się przygotować do tej przygody.
Uważasz się za mądrego, ładnego czy wysportowanego i dlaczego? Wybiorę najskromniejszą odpowiedź i powiem, że mam wszystkie 3 te cechy. Prawdopodobnie będę jednym z najsilniejszych fizycznie i najbardziej inteligentnych zawodników, a moja mama twierdzi, że jestem totalnie przystojny.
Kto twoim zdaniem ma największe szanse na wygranie: mądrzy, ładni czy wysportowani? Gdybym był zmuszony do trzymania się stereotypów, powiedziałbym że mądrzy albo ładni. Survivor to przede wszystkim gra oparta na strategii, więc mądrzy to najbardziej logiczna odpowiedź. To oni są na najlepszej pozycji. Ludzie jednak nie dadzą ci miliona dolarów, jeśli cię nie lubią, więc nie skreślałbym szans ładnych.

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=s7QamMuNRg0

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Hobbies: alkohol
:lol:

Jeśli wytrzyma na głodzie, to niech mu się wiedzie. Mam nadzieję, że nie okaże się pustym koksem typu Matt z 24 sezonu. Złośliwi mogliby powiedzieć, że na to wskazują niektóre jego teksty, ale ja do złośliwych nie należę.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Pokerzysta?
Ciekawe czy będzie jak Boston Rob czy raczej jak Jean-Robert.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość