Jefra Bland

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jefra Bland

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Jefra Bland (22)
Plemię: ładni
Miejsce zamieszkania: Campbellsville, Ky.
Zawód: Miss Kentucky Teen USA
Osobisty powód do dumy: Wygranie tytułu Miss Kentucky Teen USA 2009 i dotarcie do top 15 w Miss Teen USA.
Życiowa inspiracja: Mój tata, Jeff Bland, który pokonał 20-letnie uzależnienie od leków na receptę i zmienił swoje życie, zaczął pomagać innym zdrowiejącym kobietom i mężczyznom
Hobbies: podróżowanie, polowanie i konkursy piękności
Irytują mnie: ludzie, którzy mają popsute zęby i mlaskają przy rzuciu gumy
3 słowa, którymi się opiszesz: wygadana, charyzmatyczna i zacięta
Gdybyś mogła zabrać na wyspę 3 rzeczy, co by to było i dlaczego: szczoteczkę do zębów, pamiętnik do pisania i zdjęcie mojej rodziny, bo to najtwardsi ludzie, jakich znam.
Zawodnik Survivora, którego przypominasz najbardziej: Chelsea Meissner jako że też jest dziewczyną ze wsi i Kim Spradlin jeśli chodzi o dokonywanie odważnych, dużych ruchów.
Powód bycia w Survivorze: milion dolarów, jestem spłukaną studentką, która jest zmęczona jedzeniem zupek w proszku. Chcę spłacić swoje studenckie pożyczki i otworzyć z moim tatą ośrodek odwykowy dla uzależnionych od leków. Chcę też udowodnić, że dziewczyny z konkursów piękności to nie tylko ładne twarze. Jesteśmy też mądre.
Dlaczego przetrwasz w Survivorze: Jestem w formie i dam sobie radę w zadaniach.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: Przez 22 lat mojego życia przetrwałam już raka szyjki macicy, straciłam wszystkie moje pieniądze, pokonałam uzależnienie i to nie wszystko. Tylko wojownik może przetrwać w tym świecie, a ja właśnie jestem wojowniczką.
Uważasz się za mądrą, ładną czy wysportowaną? Uważam się za ładną. Moim zdaniem piękność to o wiele więcej niż piękna skóra. Prawdziwe piękno pochodzi z serca.
Kto twoim zdaniem ma największe szanse na wygraną: mądrzy, ładni czy wysportowani? Myślę, że aby wygrać grę Survivor, trzeba być połączeniem wszystkich tych trzech cech. To musi być osoba, która nad sobą panuje, szybko reaguje w różnych sytuacjach, potrafi prowadzić dobrą strategię, tworzyć sojusze i będzie w stanie poradzić sobie z fizycznym aspektem tej gry.

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=LAuVSkv6ZHY

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Spieszmy się oglądać jej konfy, bo może ich nie być za wiele. Generalnie, tylko czekałem aż pojawi się słowo-klucz "underestimate" i oczywiście się nie zawiodłem. One wszystkie tak gadają - będę niedoceniana, a w odpowiednim momencie wkroczę do boju i zdmuchnę wszystkich do oceanu jednym pierdnięciem...

...a potem wychodzi jak wychodzi.

Ale mam nadzieję, że się mylę, bo jest słodka, a przy tym wydaje się mega sympatyczna.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Ta też stanęła na ślubym kobiercu. Ceremonia odbyła się 24 maja 2014
http://www.people.com/article/survivor- ... ared-hines

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości