Lindsey Ogle

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Lindsey Ogle

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek) Lindsey Ogle (29)
Plemię: Wysportowani
Miejsce zamieszkania: Kokomo, Ind.
Zawód: fryzjerka
Osobisty powód do dumy: Pokonywanie samemu wszystkich przeszkód z uśmiechem na twarzy.
Życiowa inspiracja:Martin Luther King Jr., w okresie walk parł naprzód bez przemocy. Prawdziwy lider pozytywnego ruchu.
Hobbies: camping, projekty artystyczne, planowanie imprez
Irytują mnie: ludzie nie będący w stanie czegoś zrobić, ludzie wcześnie wychodzący z imprez i ludzie, którzy nie mówią ci, gdy masz coś między zębami
3 słowa, którymi się opiszesz: zabawna, silna i uparta
Gdybyś miała zabrać na wyspę 3 rzeczy, co by to było i dlaczego: zdjęcie moich najbliższych dla motywacji, dolar dla perspektywy i zdjęcie Jack'a Daniels'a, by mi dało kopa naprzód.
Powód bycia w Survivorze: Wygranie pieniędzy. Moja córka i ja zbyt długo byłyśmy biedne.
Dlaczego przetrwasz w Survivor: Mój mózg pracuje lepiej pod naciskiem. Jestem wysportowana, waleczna i przechodzę do rzeczy w każdej sytuacji.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: Posiadam ogromną wytrzymałość. Sama rzucam sobie wyzwania. Jestem waleczna. Nie ma nic, czego nie byłabym w stanie zrobić dla mojego dziecka.
Uważasz się za mądrą, ładną czy wysportowaną? Prowadzę salon fryzjerski, więc codziennie otacza mnie piękno. Jestem sprytna, a więc mądra. Jestem zadziorna i silna, więc chyba ostatecznie jestem wysportowana.
Kto twoim zdaniem ma największe szanse na zwycięstwo: mądrzy, ładni czy wysportowani? Zadania należą do wysportowanych. Ładni są lepsi w grze socjalnej. Ostatecznie to jest gra socjalna a nie zawody sportowe, więc jeśli wśród wysportowanych nie będzie ogromnych manipulatorów i socjopatów, ktoś z wysportowanych wygra.

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=ftwOHgmSPdE

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Bardzo sympatyczna, od razu ją polubiłem, podobnie jak Tashę, więc życzę jej powodzenia w grze

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Moja druga wstępna faworytka obok Tony'ego. Babka z charakterem, która raczej nie da się zdominować. Prędzej wgniecie komuś kolanem jaja do gardła.

Zapowiada się świetnie i mam nadzieję, że się nie zawiodę, jak w przypadku Dany.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości