Sarah Lacina

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Sarah Lacina

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Sarah Lacina (29)
Plemię: wysportowani
Miejsce zamieszkania; Cedar Rapids, Iowa
Zawód: policjantka
Osobisty powód do dumy: Najbardziej jestem dumna z ukończenia studiów w 4 lata.
Życiowa inspiracja: Moja matka jest niesamowita. To najmniej samolubna osoba, jaką znam. Ciężko pracuje i wspiera innych. Gdyby nie ona, nie byłoby mnie tu.
Hobbies: Pływanie łodziami, siłownia, golf i sztuki walki
Irytują mnie: Nienawidzę, gdy ludzie mlaskają jedząc, gdy zostawiają mi wiadomości głosowe (jak nie odbiorę to na pewno oddzwonię) i głupi ludzie.
3 słowa, którymi się opiszesz: dowcipna, lubiąca rywalizację i wysportowana
3 rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: Biblia - zawsze chciałam przeczytać ją całą, wolno czytam, więc miałabym zajęcie na jakiś czas. Szczoteczkę do zębów i deskę surfingową. Czemu nie? Łatwo jest mnie czymś zająć. Nie potrzebuję zbyt wiele.
Zawodnik Survivora, którego przypominasz najbardziej: Jestem jedyna w swoim rodzaju. Gdybym miała wybrać, byłby to Malcolm. Jest miły, ale to dobry strateg i to z klasą.
Powód bycia w Survivorze: Nigdy nie jestem usatysfakcjonowana tym, co zrobiłam. Zawsze dodaję nowe rzeczy na swój talerz. Wyzwanie, doświadczenie i szansa są dla mnie zadowalające. No i drugi powód: pieniądze.
Dlaczego przetrwasz w Survivor: Jestem z zachodu. Ciężko pracuję, nie poddaję się. Motywuję ludzi. Szybko się uczę i jestem świetną manipulatorką.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: Mam rozum i umiejętności, które pozwolą mi dominować w tej grze. Codziennie przesłuchuję ludzi i doprowadzam do tego, że przyznają się do winy. W tej grze wszystkich zniszczę.
Uważasz się za ładną, mądrą czy wysportowaną? Za mądrą i wysportowaną. Myślę, że dobrze poradzę sobie w puzzlach i będę dominować w zadaniach fizycznych.
Kto ma największe szanse na wygraną: ładni, mądrzy czy wysportowani?
Myślę, że połączenie wszystkich tych 3 cech wyprodukuje zwycięzcę Survivora.

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=66KKqOixj9A

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Wygląda jak krzyżówka Sophie (s23) z Olivia Wilde. Jak rzeczywiście będzie taka jak mówi to szybko będą mieli jej dość.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Pierwsze wrażenie pozytywne, ale nie z takim kopem, jak spodziewałem się wcześniej. Mam nadzieję, że nie będzie nudna.

A ta mama, to chyba jednak nie taka samolubna :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

korpiklaani
3rd voted out
Posty: 24
Rejestracja: 16 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: korpiklaani »

Fajne hobby...

hq Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość