Yung "Woo" Hwang

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Yung "Woo" Hwang

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Yung “Woo” Hwang (29)
Plemię: wysportowani
Miejsce zamieszkania: Newport Beach, Calif.
Zawód: instruktor sztuk walki.
Osobisty powód do dumy: ukończenie studiów
Życiowa inspiracja: moi rodzice. Nauczyli mnie znaczenia ciężkiej pracy i poświęcenia.
Hobbies: sztuki walki, surfing i sporty (koszykówka, tenis, piłka nożna, golf).
Irytują mnie: Niemili i głośni ludzie bez dobrych manier.
3 słowa, którymi się opiszesz: lojalny, pozytywnie nastawiony i ambitny
3 rzeczy, które zabrałbyś na wyspę: deskę surfingową, żebym mógł surfować po tych nietkniętych falach na pustej plaży całkiem sam. Piłkę do nogi, żeby było jak spędzać czas. Jakąś broń ze sztuk walki (nunchaku, bo staff lub katana): treningi z tymi broniami sprawiają, że czuję, że żyję.
Zawodnik Survivora, którego przypominasz najbardziej: Dzięki moim zdolnościom w sztukach walki moja gra będzie bardzo silna, pokorna, wdzięczna i pełna szacunku. Tak jak to było w przypadku Ozzy'ego.
Powód bycia w Survivorze: To przygoda życia. To idealna szansa, żeby sprawdzić siebie fizycznie i mentalnie. To też świetna szansa, by wziąć udział w niesamowitej grze i szansa na zdobycie tytułu Sole Survivor i wygranie miliona dolarów.
Dlaczego przetrwasz w Survivorze: Do końca zajdę zarówno dzięki grze fizycznej jak i socjalnej. Myślę, że mój instynkt i zdolność do adaptowania się pozwolą mi przetrwać w tej grze.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: Ta gra została dla mnie stworzona! Jestem mądry i potrafię prowadzić dobrą grę socjalną. Ludzie zazwyczaj mnie lubią. Jestem szybki i zwinny. Świetnie poradzę sobie w zadaniach z torami przeszkód. Potrafię się całkowicie skupić i skoncentrować. Zniszczę konkurencję w zadaniach na równowagę. Umiem dobrze pływać i wspinać się na palmy kokosowe. Jestem Survivorem!
Uważasz się za mądrego, ładnego czy wysportowanego? Myślę, że mógłbym zostać dopasowany do każdej z tych kategorii. Gdybym miał wybrać jedną, wybrałbym wysportowanie ze względu na moją znajomość sztuk walki.
Kto ma największą szansę na wygraną: ładni, mądrzy czy wysportowani? To trudne pytanie. Powiedziałbym, że aby wygrać Survivor'a, trzeba posiadać wszystkie te 3 cechy. Gdybym musiał wybrać jedną, wybrałbym wysportowanych, bo sportowych wiedzą, jak pracować pod presją konkurencji i zawodów. Wiedzą, na czym polega gra drużynowa, a gra Survivor jest tak zbudowana, że aby móc zajść dalej w grze, trzeba wesprzeć swoich współplemieńców i pomóc im. Mądrzy polegną, bo będą mieli podejście, że wszystko wiedzą najlepiej, to osoby konfliktowe. Piękni polegną, bo będą sobie siedzieć i oczekiwać, że wszystko zostanie im podstawione pod nos.

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=V6iBTcCnkSY

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

(...) moja gra będzie bardzo silna, pokorna, wdzięczna i pełna szacunku. Tak jak to było w przypadku Ozzy'ego.
I dlatego zostaniesz wych**any z pięciu różnych stron, tak jak to było w przypadku Ozzy'ego.

Generalnie facet wydaje mi się zbyt... dobry jak na tę grę. Może bardzo cierpieć, gdy dostanie mokrą szmatą w twarz i nagle okaże się, że nie wszyscy są tacy "wdzięczni i pokorni" jak on.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Rider Girl
7th voted out
Posty: 138
Rejestracja: 30 mar 2017, 08:50
Kontakt:

Yung "Woo" Hwang

Post autor: Rider Girl »

Woo i jego partnerka będą mieli dziecko


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość