Survivor 28 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 28 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Spekulacje nt. 28go sezonu "Survivor" oraz lista potencjalnych uczestników tej edycji. Survivor 28 będzie filmowany latem 2013 roku.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

No właśnie są różne wersje, ale ten motyw jest teraz mocno obstawiany na sucks - a mianowicie powrót 20 zwycięzców. Ja bym się jednak nie napalał, bo prawdopodobnie to zwykła plotka dopóki ktoś zaufany nie potwierdzi.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Myślę, że taki motyw zrobią czy by chcieli zrobić jako ostatnią edycję Survivor i po niej skończyć produkcję tego reality. Czy to będzie już sezon 28? Może dociągną do 30 i wtedy walną Survivor All-Winners.
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Dokładnie - taki motyw byłby dobry na zakończenie. Mam nadzieję, że wcześniej zdążą jeszcze zrobić sezon z samymi nowymi twarzami. Także jeśli jeszcze nie kończą (oby nie) to byłbym przeciwny - cztery edycje z powracającymi graczami pod rząd to byłoby przegięcie.

Jeffie, przejdź na emeryturkę i zrób miejsce komuś z większą inwencją.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Myślę, że na powrót 20 zwycięzców (czy chociażby 18/16) jest za wcześnie po prostu. Mamy obecnie 26 edycję, potem będzie 27, więc nie ma zbyt dużej nadwyżki wśród dotychczasowych zwycięzców. Powinni się niemal wszyscy zgadzać na powrót, a nie wiadomo czy tak by było - zwłaszcza, że niektórzy wygrali ponad 10 lat wcześniej. Trzeba byłoby ich kusić może większą gotówką...

Ogólnie fajny motyw z All-Winners, ale rzeczywiście na ostatnią edycję, może 30, żeby dobić na równo. A takie sezony 28-29 powinny być tylko dla nowych, a jedynie pokombinować z formułą. Może choć w jednym sezonie 4 plemiona...

Quercus
1st jury member
Posty: 164
Rejestracja: 17 mar 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Quercus »

Umbastyczny pisze:Myślę, że na powrót 20 zwycięzców (czy chociażby 18/16) jest za wcześnie po prostu. Mamy obecnie 26 edycję, potem będzie 27, więc nie ma zbyt dużej nadwyżki wśród dotychczasowych zwycięzców. Powinni się niemal wszyscy zgadzać na powrót, a nie wiadomo czy tak by było - zwłaszcza, że niektórzy wygrali ponad 10 lat wcześniej.
Zgadzam się z Umbą w 100%, osoby.
Wątpię w udział Tiny,Boba,Ethana czy Jenny.Sandrze 3 raz nie dają wygrać xD, do tego Mariana 5 raz nawet sam Jeff nie wepchnie , a nudne Natalie,Sophie czy też Fabio nie przyciągną widzów przed TV.

Cóż ciągle liczę na sezon z nowymi twarzami :D

Seekir
5th voted out
Posty: 69
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:00
Lokalizacja: Posen
Kontakt:

Post autor: Seekir »

Zgadzam się z przedmówcami, że na powrót wielu winnerów już raczej nie ma co liczyć chociażby przez upływ czasu. Ale ciekawie by było, gdyby dali winners vs runners-up, czy coś w tym stylu :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jakby dali samych runner-upów, to mogłoby być ciekawie :d oczywiście po wstępnej selekcji i odrzuceniu tych zaciągniętych do finału :lol:

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Według mnie pomysł na sezon z samymi zwycięzcami jest po prostu... nudny.
Wolałbym obejrzeć nowe twarze, nie cierpię sezonów z powracającymi graczami (chyba, że chodzi o Fans vs Favorites, HvV)
Ja bym chętnie obejrzał 27, 28 i 29 z nowymi twarzami, a jeśli chcą kończyć na 30-tym sezonie to jeszcze raz Heroes vs Villains z uczestnikami sezonów 21-29.
Ale to tylko mój gust.

Tombak, również się zgadzam. Jeff'owi by się przydało wolne.

igor94
4th voted out
Posty: 40
Rejestracja: 31 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: igor94 »

licze na to ze survivor pociagnie jeszcze drugie tyle ;p

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Pojawiły się pogłoski, że sezon 28 może być podobny do Filipin - 3 plemiona i 3 powracających graczy, którymi byliby 3 amigos. Zapewne to tylko plotka, ale co sądzicie o takim pomyśle? :wink:

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Mnie się pomysł nie podoba. Nie byłem szczególnym fanem tej trójki, a dodatkowo chcę dostać w końcu "zwykły" sezon.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

cóż jakoś bym wytrzymała oglądanie Eddiego <3

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Nigdy, 3 Stupidos nie "zniese" znowu.
Obrazek

bushmaster

Post autor: bushmaster »

Oj tam - mo¿e siê czego¶ nauczyli :wink: Chocia¿ patrz±c na Erika... :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość