S27E04 One Armed Dude And Three Moms

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Marisa wygadała się w jednym wywiadów, że był sojusz sprzed gry:

"Oh yeah, and Gervase had told me before, like, once we were out there and right before when [Jeff Probst] had said, "Okay, you guys are going to be playing against your loved ones and now you're going to meet your new tribe," he told me, "Okay, me and [Aras Baskauskas] are really cool. We're going to be working together. You and [Vytas Baskauskas] should work together so the four of us can make it to the end." I was like, "Okay!"

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

http://www.youtube.com/watch?v=ss2OGY8sLuw

Rob Cesternino skrytykował ruch Caleba jako przedwczesny, bo możemy mieć pewność, że Caleb był podczas tej rady bezpieczny. Niby taki ekspert, a daje sobą manipulować przez "edit" tego programu.

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Caleb-dobry ruch w grze wylanie Brada Colton byłby z niego dumny.
Brad-dobrze że odpadł bo mnie wkurza.
Monica-marionetka Brada.
Candice-nieźle powiedziała Bradowi.
John-mimo że nie cierpię Brada to wolę żeby odpadł bo widać po nim że za bardzo kieruję się miłością do żony.
Marissa-szkoda mi jej ale widać że za bardzo podchodzi emocjonalnie do gry.
Gervase i Tyson-wkurzyli mnie tą sprawą z kokosami.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S27E04 One Armed Dude And Three Moms

Post autor: Davos »

Wow, cóż za piękna rada plemienia! :D Brad w sposób spektakularny sam siebie pogrążył i cieszę się, że odcinek skończył się jego eliminacją :) Po co mówił dziewczynom, że odpadnie Caleb, skoro celował w Cierę, a przede wszystkim po co w ogóle wspominał na radzie, że najlepiej byłoby się pozbyć Caleba, bo on nie ma nikogo w drugim plemieniu? Przecież to była straszna głupota i nie dziwię się, że Caleb się wystraszył i zaproponował dziewczynom wspólne głosowanie na Brada. Świetny ruch z jego strony, a Vytas i Heyden zostali postawieni pod ścianą i nie dziwię się, że Vytas się złamał i w dogrywce zagłosował na Brada, bo po co miał ryzykować losowanie kamieni? Brad miał świetną pozycję, ale przez mieszanie w swoim własnym sojuszu sam się wykopał z plemienia. I jeszcze na dodatek trafi na RI, gdzie spotka Candice i Johna :D Już nie mogę się doczekać ich spotkania :) Zwłaszcza Candice na pewno przywita go bardzo ciepło :P
Na RI trochę szkoda mi było Marissy, bo widać, że miała w sobie dużo woli walki, ale jednak wolałem duet: Candice i John. Swoją drogą po odpadnięciu Marissy ta dwójka miała tam możliwość spędzenia wspólnych chwil na rajskiej plaży tylko w swoim towarzystwie. Jak na jakichś egzotycznych, romantycznych wakacjach ;) Ale teraz dołączy do nich Brad więc koniec z miłymi wakacjami :P Cieszyłbym się teraz, gdyby Brad przegrał z nimi pojedynek. Mam tylko nadzieję, że Monika go nie podmieni. Swoją drogą Candice miała niezły pomysł, żeby wcisnąć jej wskazówkę do HII, a z kolei Monika słusznie zrobiła, że ją spaliła. Przynajmniej w tym wypadku Brad wpadł na jakiś dobry pomysł.

U weteranów w sumie nic się nie działo poza akcją z podkradaniem kokosów przez Tysona i Gervase'a. Przyznam, że rozbawiła mnie ta cała scena, zwłaszcza jak obydwie Laury pomyślały, że to kraby dobierają się do tych kokosów :) Ale strategii w tym plemieniu mało, bo i nikt nie jest zagrożony więc przydałaby się w końcu u nich jakaś rada. Mam nadzieję, że następne zawody przegrają i będą w końcu musieli kogoś wyeliminować.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 27: Blood vs. Water”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość