S27E05 The Dead Can Still Talk

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S27E05 The Dead Can Still Talk

Post autor: ciriefan »

"The Dead Can Still Talk" – One castaway sacrifices their own life in the game for a loved one. Meanwhile, this season of blindsides continues at a wild, unpredictable tribal council, on SURVIVOR: BLOOD VS. WATER, Wednesday, Oct. 16 (8:00-9:00 PM, ET/PT) on the CBS Television Network.

Promo:

http://www.youtube.com/watch?v=wH1JF4X6XZ0

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

W Survivor Aftershow został pokazany clip, który możliwe, że będzie właśnie w tym odcinku.

Gwiazdą tego clipu jest Laura M. i jej "brudne" gierki.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

"One castaway sacrifices their own life in the game for a loved one. " A więc jednak.

A wyrażenie "brudne gierki Laury M" wyjątkowo mi się podoba, mam nadzieję, że wreszcie ruszy z kopyta.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Brudne w sensie w pewien sposób seksualne :wink: Przynajmniej tak to pokazali w after show, przy czym Marissa i Parvati ją skrytykowały, bo jest mężatką.

Plus pokazali w after show zbliżenie ujęcia Kat z RI, jak dawała Hayden'owi znaki o swojej sytuacji w plemieniu.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

tombak90 pisze:"One castaway sacrifices their own life in the game for a loved one. " A więc jednak.
Spoilery nabierają nowego znaczenia.

ciriefan, a słyszałeś może o tym, że ponoć Monica dała pewien spoiler na twiterze, który szybko usunęła?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Słyszałem. A co do tego spojlera z zapowiedzi -konfy Tiny z promo trochę mu przeczą, zobaczymy. Ogólnie co do tego co było na twitterze to kto wie, może to prawda i Brad zazna każdego plemienia i dojdzie do połączenia, bo wg spojlerów Marissa miała wrócić z RI a tu dupa (miałem prawdziwy blindside jak odpadła).

Ale nie róbmy z tematu o odcinku off topa o spojlerach - administratorzy niech najwyżej przeniosą to do odpowiedniego tematu tam.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Kobra pisze:
tombak90 pisze:"One castaway sacrifices their own life in the game for a loved one. " A więc jednak.
Spoilery nabierają nowego znaczenia.
Nadal masz dwie(a na upartego to nawet 3) opcje:
1) Monica zamienia się z Bradem,
2) Brad jako pierwszy kończy zadanie, a wtedy John i Candice po prostu ustalają między sobą kto zostaje w grze,

długo nic

3) nowy twist.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

frasiek pisze:
Kobra pisze:
tombak90 pisze:"One castaway sacrifices their own life in the game for a loved one. " A więc jednak.
Spoilery nabierają nowego znaczenia.
Nadal masz dwie(a na upartego to nawet 3) opcje:
1) Monica zamienia się z Bradem,
2) Brad jako pierwszy kończy zadanie, a wtedy John i Candice po prostu ustalają między sobą kto zostaje w grze,

długo nic

3) nowy twist.
długo, długo, długo, długo (and 237 more) nic

4) Colton wpada w kolejny amok, błaga producentów o możliwość powrotu do gry, znany z serca do idiotów Jeff zgadza się na to poprzez RI, a Caleb zamienia się miejscami z ukochanym :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

:D
Ewentualnie ktoś chce podłożyć zadanie, żeby plemię ukochanego nie poszło na radę.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

CBS prowokuje do myślenia na temat tego odcinka :D Ale naprawdę, nie rozumiem tej "strategii" i tego spoilerowania. Wcześniej tak nie było, a teraz w opisie odcinka dodają informację, że ktoś zrezygnował z gry, a ktoś odpadł przez blindside. Czy to zachęca do oglądania?

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Myślę, że to może przyciągać tych "nieregularnych" widzów, którzy oglądają Surva raz na jakiś czas.A takie zapowiedzi mogą ich przyciągać.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Ewentualnie ktoś chce podłożyć zadanie, żeby plemię ukochanego nie poszło na radę.
Nazywajmy rzeczy po imieniu:
Ewentualnie Laura M. chce podłożyć zadanie,
Czy to zachęca do oglądania?
Ważne, że nie zniechęca. W końcu nie jest wprost powiedziane Monica zamieni się z Bradem. Ile teorii spiskowych tyle domysłów. Ja jeszcze doczepiłbym się do tytułu epizodu - "The Dead Can Still Talk" - z pewnością chodzi osobę z RI.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jack pisze:CBS prowokuje do myślenia na temat tego odcinka :D Ale naprawdę, nie rozumiem tej "strategii" i tego spoilerowania. Wcześniej tak nie było, a teraz w opisie odcinka dodają informację, że ktoś zrezygnował z gry, a ktoś odpadł przez blindside. Czy to zachęca do oglądania?
Zachęca do obejrzenia podczas premiery albo tego samego dnia, żeby mieć o czym za znajomymi rozmawiać, a nie się obawiać, że się dostanie pełnym spojlerem.

A mierzenie oglądalności w USA jest dość zaawansowane, między innymi obejmuje również to ile osób obejrzało daną reklamę i do tej statystyki liczą się tylko Ci, którzy obejrzą program w ciągu 3 dni od premiery.

http://youtu.be/uYE3oYWsIAk

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Candice :( Laura :(
Ogólnie dupy nie urywa, choć fajnie że loved ones wreszcie coś wygrali xd i wow Ciera dostałą tyle konf :D serio, nie wiem co pisać więcej o tym odcinku, bo jakoś specjalnie mi się nie podobał xd CBS wraca do tego co było, zapowiada mega odcinek a dostajemy normalny xd

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Jak dla mnie ten sezon rządzi i Survivor: Cochramoan może się schować.
Odcinek przez większość czasu dosyć oczywisty, ale nadal oglądało mi się przyjemnie. Przede wszystkim dlatego, że bliscy wreszcie wygrali. Nie wiem ile mieli przy tym szczęścia, a ile faktycznie to zasługa eliminacji Brada. Tak, czy inaczej fajna scenka, gdy siedzieli razem i wpatrywali się w horyzont. W plemieniu powracających nadal nudno. Rupertowa próbowała trochę mącić, ale niezdarnie to wyglądało. Kat jak Kat. I Aras... Chyba jest jedną z nielicznych osób, która gra drugi raz i zachowuje się inaczej.
Wreszcie na RI odbędzie się przemieszanie. Mam nadzieję, że będzie ono losowe, a nie na zasadzie Blood vs Water.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 27: Blood vs. Water”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości