S27E08 Skin Of My Teeth

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S27E08 Skin Of My Teeth

Post autor: ciriefan »

IT’S DO OR DIE IN A REDEMPTION BATTLE THAT WILL LEAVE CASTAWAYS CLINGING FOR THEIR LIVES, ON “SURVIVOR: BLOOD vs. WATER,” WEDNESDAY, NOV. 6

Obrazek

"Skin Of My Teeth" – It’s do or die in a redemption battle that will leave castaways clinging for their lives. Meanwhile, a potentially game-changing blindside at tribal leaves one castaway on the outs, and the hidden immunity idol falls into the hands of an unlikely castaway, on SURVIVOR: BLOOD vs. WATER, Wednesday, Nov. 6 (8:00-9:00 PM, ET/PT) on the CBS Television Network.

PROMO

http://www.youtube.com/watch?v=L6prQBVBkNg

CBS ponownie samo siebie spojluje. Przez ułamek sekundy widać w promo, kto wrócił do gry z RI. Jest to Laura M.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Re: S27E08 Skin Of My Teeth

Post autor: frasiek »

ciriefan pisze:
CBS ponownie samo siebie spojluje. Przez ułamek sekundy widać w promo, kto wrócił do gry z RI. Jest to Laura M.
Jeżeli ktoś jest w stanie zauważyć to podczas zwykłego oglądania to znaczy, że jest jakimś geniuszem w kwestii spostrzegawczości, a jeżeli ktoś analizuje każdą klatkę szukając takich szczegółów to nie powinien płakać, że mu promo spoluje odcinek.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Tak się ciesze że Laura wróciła do gry i że plan Tysona się powiódł ;d Wprawdzie lubię Arasa, ale wolę że to on odpadał i oby odpadł na RI szybko ;d

Zadanie było fajne i w sumie spodziewałam się, że Laura sobie w nim lepiej poradzi, no ale cóż xd zaskoczył mnie Gerves że był tak blisko wygrania xd Sytuacja w plemieniu świetna, tysiące planów, jeszcze więcej sojuszu i nagle się dowiadujemy że Tyson i Monica byli ze sobą w sojuszu od początku gry i nie mówię tu o tym sojuszu 5 ;d i do tego jeszcze Tyson ma HII! Produkcja chyba wykonała meksykańską falę gdy Tyson go znalazł :lol: Na ten moment kibicuję Tysonowi, Laurze M, Cierze i Vytasowy :D

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Liczyłem na to, że będzie ciekawiej po połączeniu i teraz jestem rozczarowany. Zawiedli mnie Aras i Vytas, jeden myśli tylko o eliminowaniu Laury M, a drugi bardzo lekceważy innych graczy.

Dobrze, że w tej chwili jest 7:3, a w przyszłym odcinku powinny być dwie rady, więc nie trzeba będzie długo czekać na kolejne przetasowania.

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Musze powiedzieć że Vytas gra do tej pory najlepiej ze wszystkich i sam fakt że udało mu się dotrwać do tego momentu jest niesamowity.W sumie był w najgorszym położeniu po switchu a jednak zakręcił tak kobietami że nadal jest w grze.Bardzo podoba mi się dynamika pomiędzy Laurą i Sierrą ogólnie ten sezon jest powyżej moich oczekiwań :>
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Kolejny dobry odcinek. Najpierw powrót Laury M. - lepiej być nie mogło. Potem pomieszanie z poplątaniem z satysfakcjonującym końcem. Podsumowując każdego na ten moment:
Aras - dobrze, że odpadł. Nigdy nie byłem jego fanem, tutaj grał jak dla mnie ciekawiej niż w 12, ale nadal nie wzbudził we mnie jakiejś wielkiej sympatii.
Caleb - nie pokazują go od pewnego czasu, gra poza radarem, na razie nie ma potrzeby, by się wychylać
Ciera - w tej chwili jest moją faworytką nr 1, bardzo podoba mi się jej gra, lubię ją też jako postać, myślę, że może odwrócić się nawet od Laury jeśli to będzie dla niej korzystne
Gervase - po tym odcinku naprawdę urósł w moich oczach. Pokazał, że tym razem przybył tam po to, żeby grać. Bardzo mi zaimponowało, że odwrócił się od swojego przyjaciela i po tym ruchu stawiam go pośród moich faworytów.
Hayden - podobnie jak Caleb na razie poza radarem, sympatyczny
Katie - "It's a game, bitch". Sama to sobie wywróżyła.
Laura M. - dziwny ma edit w tym sezonie, kibicuję jej nadal głównie ze względu na sympatię z Samoa, ale Ciera ją jednak trochę przyćmiewa w tym sezonie
Monica - brawo dla niej, pięknie udała, że 5 miejsce jej pasuje, by potem wykonać ruch, który ustawia ją na potencjalnie lepszej pozycji. Pokazała, że myśli. W końcu wyszła u mnie na plus.
Tina - jak dla mnie największe rozczarowanie tego sezonu. Okej, może i gra bezwzględnie i bezdusznie, ale po prostu nie spodziewałem się po niej aż takiego wyrachowania, wrzucania ludzi pod autobus i ślepego trzymania się sojuszy sprzed grą. Co więcej, jej tekst "Moniko, chcę żebyć była 5 a nie 6, ciesz się", no bez jaj. No i zachowanie z zapowiedzi do kolejnego odcinka. W tej chwili nie lubię jej najbardziej z całej obsady. Oby odpadła jak najszybciej.
Tyson - zawsze go lubiłem, tym razem pokazał się też jako dobry i strategiczny gracz. Dołączam go jako trzeciego faworyta zaraz po Laurze/Cierze.
Vytas - lubiłem go do tej pory, ale zaczął mnie irytować. Głównie to ze względu na swojego twitterza, na którym zaczął krytykować ludzi z gry, pokazał kompletny brak dystansu. Przechwalał się też sojuszem z Tiną i Katie nawet nie próbując tego ukryć (bo i tak już wszyscy wiedzą) - przetrwał po przemieszaniu nie dzięki swojej super grze, a wcześniejszym ustawkom. Generalnie dobrze dla niego, ale arogancja i bitterness, którą pokazał na twitterze mnie po prostu zraziła do niego.

Konfy:

Vytas - 5 (32)
Tyson - 4 (21)
Monica - 2 (19)
Ciera - 4 (16)
Hayden - 1 (13)
Tina - 0 (11)
Caleb - 0 (11)
Laura M. - 3 (10)
Gervase - 1 (10)
Katie - 0 (7)

Aras - 3 (18 )

John -1 (20), Laura B. - 2 (17), Brad - 20, Colton - 13, Kat - 10, Candice - 8, Rupert - 7, Marissa - 4, Rachel - 4

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek dobrze się oglądało.

Najpierw RI. W sumie z tej trójcy najbardziej kibicowałem Laurze M, później Laurze B, a najmniej Johnowi, więc wyniki ułożyły się akurat pod mój gust. :D Jedyny minus taki, że lubię szczegóły, więc John powinien spalić swoją chustę i odejść przez Rupertową.

No i na RI podobały mi się reakcje Ciery xD.

Zadanie o immu było mało spektakularne i nie ogarniam jak niektórzy mogli tak szybko odpadać. Stres? Zmęczenie i głód? Czy po prostu totalny nieogar? xD Fajnie, że wygrał Vytas, bo jemu najbardziej kibicuję, a bardzo możliwe, że przegrywając z Arasem, skazałby siebie na odpadnięcie.

Co do planów. Ogólnie lubiłem Arasa i był jedną z osób, którym kibicowałem, ale jego plan na radę nie był zbyt dobry. Poza tym no trzeba przyznać, że Gervase i Tyson wykonali śmiały ruch, ale bardzo dobry ruch. Także jest ciekawie. Szykuje nam się bitter Tina xD. Mam nadzieję, że Vytasowi się poprawi sytuacja, skoro został już singlem. Tak czuję, że 2 najbliższe rady to rozdzielenie ostatnich duecików. Choć to dziwne. Wszyscy się boją, że 2 osoby zdominują grę : D, co jest trochę kpiną, bo nawet w etapie f5 można ich swobodnie przegłosować.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

Roxy pisze:Produkcja chyba wykonała meksykańską falę gdy Tyson go znalazł :lol:

Stawiam, że sama go do drzewka doprowadziła :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

MD pisze:
Roxy pisze:Produkcja chyba wykonała meksykańską falę gdy Tyson go znalazł :lol:

Stawiam, że sama go do drzewka doprowadziła :D
E tam, Probst na pewno siedział w krzakach i nadzorował całą akcję :lol:

swoją drogą John w Survivor After Show mówił, że tyle razy przechodził koło tego drzewa i nic nie znalazł/czy tam nie wpadł że tam jest HII :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zacznę od tego, że John dostał 2 wskazówki do HII i nie nie znalazł immunitetu, a Tyson przypadkiem sobie przechodził i przypadkiem znalazł... Aż chciałoby się powiedzieć "Ja wiedziałem, że tak będzie". Pewnie już po połączeniu podrzucili tam ten immunitet. Boję się, że w grze pojawi się jeszcze jeden, albo może nawet i 2. Trzeba nadrobić jakoś te spalone wskazówki :)

Co do pojedynku na RI, to fajnie, że wrócili do zadania na wytrzymałość. Szkoda tylko, że w finałowym zadaniu pewnie będziemy mieli pasjonującą walkę z puzzlami w roli głównej (albo jakąś inną układanką).

Dla plemienia na pewno dobrze, że pozbyli się teraz Arasa, ja jednak straciłem kolejną osobę, której można kibicować. A Katie zagłosowała na swoją najlepszą przyjaciółkę Cierę...

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jack pisze:Zacznę od tego, że John dostał 2 wskazówki do HII i nie nie znalazł immunitetu, a Tyson przypadkiem sobie przechodził i przypadkiem znalazł...
Tyson znał wskazówki do HII.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Znał je częściowo, na tyle ile powiedział mu Hayden, który słyszał to od Brada, a ten od Johna. Jednak dziwne jest to, że nie znalazł tego po samym przemieszaniu, a dopiero po połączeniu. Przecież teoretycznie mogli po połączeniu zaczynać od nowa, na innej wyspie i wskazówki przepadłyby mu.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Umbastyczny pisze:Jednak dziwne jest to, że nie znalazł tego po samym przemieszaniu, a dopiero po połączeniu. Przecież teoretycznie mogli po połączeniu zaczynać od nowa, na innej wyspie i wskazówki przepadłyby mu.
Gdyby zaczął się sam pałętać po wyspie zaraz po usłyszeniu wskazówek to mógłby niepotrzebnie na siebie ściągnąć uwagę bez gwarancji, że HII znajdzie. Zamiast tego wypracował sobie pozycję w grze, która jest o wiele cenniejsza niż posiadanie HII, więc jakby wskazówki(które zresztą ktoś inny wcześniej mógł wykorzystać zanim je w ogóle poznał) mu przepadły to nie byłaby to dla niego jakaś znaczna strata.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

frasiek pisze:
Jack pisze:Zacznę od tego, że John dostał 2 wskazówki do HII i nie nie znalazł immunitetu, a Tyson przypadkiem sobie przechodził i przypadkiem znalazł...
Tyson znał wskazówki do HII.
No ok :wink: Jednak dla mnie i tak jest to trochę dziwne. Pewnie dlatego, że nie jestem fanem Tysona.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jack pisze:Jednak dla mnie i tak jest to trochę dziwne. Pewnie dlatego, że nie jestem fanem Tysona.
Myślę, że maks do czego mogli się posunąć producenci to przesunięcie HII, tak, żeby było łatwiejsze do znalezienia bez następnych wskazówek

A jakby mieli dawać HII komuś konkretnemu to nie Tysonowi, który w tej chwili nie ma najmniejszej potrzeby go używać, a jak gra się będzie toczyć tak jak się toczy do tej pory to może go nie zagrać w ogóle.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 27: Blood vs. Water”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości