Survivor 27 - Ogłoszenie castu i twisty (filmiki)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

już bym wolała Ashley zamiast Tiny, czy Cindy z bliźniaczką, albo Bobbyego Jona zamiast Coltona xd no i Lex zamiast Ruperta ;d

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

Lexa nie znoszę po 8 sezonie...jest dla mnie nikim.
Tom nie lubię go również. Już wolę Ruperta...
Cindy lubię, reszta neutralna. Jednak dobrze, że się nie dostali..czy tam odmówili, czy tam co innego.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Re: Survivor 27 - Ogłoszenie castu i twisty (filmiki)

Post autor: Vogue. »

Szkoda, że nie będzie Lexa :<.
Jeśli chodzi o cast to najbardziej będę kibicowała Tysonowi :D, ale poza tym w swoich sezonach lubiłam też Candice i Laure + ciekawa jestem co pokaże Aras.
Edycja nie zapowiada się tak źle jak myślałam, może nawet RI wyjdzie jakoś sensownie : )).

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

Dla mnie sam fakt RI (nawet ulepszonej w stosunku do tej, którą pamiętamy) jest na minus. Przeczy to podstawowej zasadzie Survivora - masz najwięcej głosów -> spadaj do domu. Nie znoszę wszelkiego rodzaju powrotów, a RI je umożliwia... Dodatkowo nowe twisty związane z RI... myślę, że będą przekombinowane, boję się ogólnie... :|

Z tych co odmówili największa szkoda, że nie będzie Lexa i Grega... Chociaż obu Tomów też bym chętnie zobaczył...

Kciuki najmocniej będę trzymać za Brada, Tysona i Gervase'a, ale tak naprawdę po pierwszych odcinkach wszystko się może zmienić - zobaczymy co uczestnicy będą sobą prezentować.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Z tego co czytam na Facebook'u, to Rupert ma wielu fanów wśród Amerykanów. :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zgadzam się z woytasem, popatrzcie na twisty z 27 edycji, a na to co działo się w pierwszej edycji - to dwie zupełnie różne gry.
Dziwi mnie, że nie zaprosili Lisy i Abi (Survivor 25).

Crisuuu
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2013, 00:00
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: Crisuuu »

Ciekawi mnie jeszcze co będzie jak jakaś para dojdzie do finałowej piątki lub czwórki. Czy będą eliminować swojego "ziomka", żeby mieć pewny głoś na finałowej radzie (chociaż w taką eliminację wątpię), czy będą chcieli wejść do finału w dwójkę, żeby mieć większą szansę na wygrana?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Pierwsze promo, udało im się (przynajmniej mi się strasznie podoba):

http://www.youtube.com/watch?v=eDgMQK6gQUs

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

no ładne ładne xd ale czy mi się wydaje czy wśród par nie było Candice i jej męża i Laury z córką?

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Pewnie przez to, że byłoby po 2 razy "YOUR HUSBAND" i "YOUR DAUGHTER" :P

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Teraz słów kilka o edycji. Kiedy po raz pierwszy ogłoszono motyw byłem przerażony i oczami wyobraźni widziałem totalną klapę. Jednak z czasem zacząłem mieć nadzieję, że będzie ok. Teraz wiemy, że dostaniemy również wysyp twistów. Pojedynki na RI może i ciekawie się ogląda, ale z drugiej strony nie będzie przez to zadań o nagrodę, no i zgadzam się z przedmówcami, że RI jest po prostu zaprzeczeniem Survivora.

Cast i taki zamysł gry, mogą sprawić, że edycja może równie dobrze okazać się bardzo udano, jak i całkowitym syfem... Mam nadzieję, że sezon wyjdzie całkiem dobrze i będzie ciekawe. Obyśmy się poczuli pozytywnie zaskoczeni.

Jeśli mam w ciemno przed startem wybrać sobie jedną osobę do kibicowania, niech będzie Vytas.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Nie wiem czy ktoś już to dał:
http://www.youtube.com/watch?v=CkCk4yTOUEg
btw. przy okazji uważajcie na komentarze pod filmikiem

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jak ktoś będzie miał link do oglądnięcia odcinka tv guide z Parvati może go tutaj wrzucić :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

RC w mediach socjalnych potwierdziła, że miała brać udział w 27 sezonie ze swoim ojcem, ale po wylądowaniu samolotem jego ciśnienie niebezpiecznie się podniosło i został zabrany do szpitala. Zostali oni zastąpieni Candice i John'em. RC zdradziła, że początkowo plemiona miały być podzielone na pary blood vs pary water, jednak Candice i John zaburzyli równowagę i musieli to zmienić.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 27: Blood vs. Water”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości