S23E04 Odd One Out

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S23E04 Odd One Out

Post autor: Davos »

Dobry odcinek! Zarówno przez sam fakt, że twist nastąpił w odpowiednim momencie, bo dalsze trwanie 3 plemion mogłoby się skończyć fatalnie dla trójki z Brains - jak i z uwagi na to, jak los przydzielił poszczególnych ludzi do plemion. Trójka Brains dalej jest razem i do tego od razu na szczycie, bo druga trójka z Beauty od razu zaczęła się między sobą żreć :) Brains mogą tylko iść po popcorn i delektować się tymi wzajemnymi zapasami w błocie Alexis, Morgan i Jeremiaha. A Sarah niby jest jedynym rodzynkiem z Brawn w tym plemieniu, ale to jej daje dobrą pozycję jako osoby, która może którejś z trójek dać większość. Więc nie powinna się martwić. A że Beuty ze sobą walczą to wiadomo, że ktoś z nich zapewne wkrótce poleci, pytanie tylko kto. Swoją drogą Sarah nieświadomie nieźle wkopała Morgan z ujawnieniem twistu z początku sezonu :)

Drugie plemię musiało iść na radę, no i mieliśmy od razu ładny blindside. Trochę szkoda, bo lubiłem Cliffa, ale był w tej grze zbyt ufny, a to niestety często właśnie tak się kończy... choć ruch Tony'ego jest dla mnie niezrozumiały, bo atakowanie na tak wczesnym etapie ludzi ze swojego sojuszu, kiedy można pozbyć się wrogów, może się dla niego bardzo źle skończyć. Ten sojusz z LJ i Jarfą pewnie i tak się rozpadnie po mergu, gdy oni wrócą do swoich z Beauty, a Tony pozbył się Cliffa, który mógłby być po mergu użyteczny jako numer, a do tego wkurzył jeszcze Lindsey, no i nie wtajemniczył w plan Woo więc narobił sobie wrogów kosztem zdobycia dwójki "przyjaciół", którzy pewnie przy pierwszej lepszej okazji wbiją mu nóż w plecy.
Trish w tym odcinku bardzo aktywna i jako osobowość jest ciekawa, ale za bardzo kieruje się w tej grze emocjami i to ją pewnie zgubi.
Najbardziej zdecydowanie zapunktował u mnie w tym odcinku LJ. Po przemieszaniu wiedział, że jest w dupiastej sytuacji, bo był w mniejszości i jeszcze stanowił zagrożenie, ale tak świetnie grał socjalem, że od razu zdobył zaufanie Trish, dzięki niej pozyskał Tony'ego, no i mimo zagrożenia nie użył HII więc dalej ma go jako opcję awaryjną w krytycznej sytuacji.

Z zapowiedzi kolejnego odcinka wynika, że Lindsey będzie miała kryzys. Mam nadzieję, że nie odejdzie z gry, bo choć zbytnio za nią nie przepadam to jednak wolałbym, żeby odpadła na radzie. No i mam nadzieję, że Woo jakoś wykaraska się z kłopotów, bo na ten moment wygląda na to, że on i Lindsey są w swoim plemieniu na dnie.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28: Cagayan - Brains vs Brawn vs Beauty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości