S28E07 Mad Treasure Hunt

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S28E07 Mad Treasure Hunt

Post autor: ciriefan »

THE ENTIRE TRIBE EMBARKS ON THE CRAZIEST IDOL HUNT IN THE HISTORY OF THE GAME, ON “SURVIVOR,” WEDNESDAY, APRIL 9

“Mad Treasure Hunt” – The entire tribe embarks on the craziest idol hunt in the history of the game. Also, one castaway showcases their ninja-like skills to sabotage another, on SURVIVOR, Wednesday, April 9 (8:00-9:00 PM, ET/PT) on the CBS Television Network.

Promo:
http://www.youtube.com/watch?v=Y36-Q2rcG40

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Spencer mizogin, ale jako gracz w końcu zrobił coś dobrze, gdy potrafił się opanować i chociaż spróbował odzyskać Kass dla swojego sojuszu.

Natomiast Kass to po prostu jest głupia, jeżeli nie rozumie różnicy między "potrzebujemy numerków, więc będziemy udawać, że nie mamy urazy", a "nie mamy urazy". Gdyby w jej obecnym sojuszu byli jacyś ogarnięci gracze to zamiast liczenia na farta, że trafią w osobę, która nie zagra HII oddali by swoje głosy na nią.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

A już zaczynałam lubić Morgan :lol: no dobra ale do rzeczy, bo jak teraz napiszę że lubię Spencera to zrobi coś głupiego w kolejnym odcinki ;d ale go lubię, jakoś poprawił swoje notowania u mnie :D
Poszukiwanie HII, genialne, choć miałam nadzieję, że to jest ten nowy HII, że już nie dadzą zwykłego... cóż no za dużo HII będzie w tym sezonie, choć jak Spencer znajdzie tamten ekstra to mi to pasuje :D
Zadania były fajne, dobrze się oglądało, choć przyznaję że liczyłam, że na zadaniu o immunitet Jeff co jakiś czas będzie przychodzi z jakimiś pączkami, pizzą czy coś :D takie stare dobre czasy, przekupstwo za jedzenie ;d
Rada - odpadła Morgan, zaskoczenia nie było, nie powiem bo wciąż czekam na eliminację Kass która mnie tak strasznie irytuje że szok

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

No i kolejny dobry odcinek. Kto by pomyślał, że główna i najciekawsza akcja odcinka będzie miała miejsce dzięki Woo. Udało mu się zrobić coś entertaining, a tego się nie spodziewałem. Poszukiwania były fajne i bardzo się cieszę, że to Spencer znalazł HII. Szkoda tylko, że jest ono zwykłe. Teraz dalej trzeba się będzie denerwować, czy tego lepszego HI nie znajdzie ktoś z ludzi, których nie lubię. Tony coraz bardziej jest irytujący, ale i tak nic nie pobije Kass, którą to teraz lubię najmniej z wszystkich. Wiele osób twierdzi, że jej styl gry jest "na Sandrę", ale mi się jednak wydaje, że w szaleństwie Sandry była metoda, a tutaj po prostu główną rolę odgrywają jej emocje i niepewność siebie. Morgan mimo wszystko mi szkoda. Jestem zaskoczony tym, że ją polubiłem. Nawet te jej głupie teksty na radzie uważam za pocieszne. No ale lepiej Morgan niż Tasha. Szkoda, że nie Jeremiah.

Konfy:
Tony - 6 (35)
Spencer - 9 (30)
Kass - 6 (27)
LJ - 0 (18 )
Tasha - 0 (15)
Trish - 0 (11)
Jefra - 0 (11)
Jeremiah - 0 (10)
Woo - 4 (10)

Morgan - 3 (15)

Sarah - 26
Alexis - 12, Garett - 11, Cliff - 9, J'Tia - 7, Brice - 6, Lindsey - 6, David - 4

zbrochu
1st voted out
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwie 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: zbrochu »

Co to są konfy?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Wypowiedzi uczestników prosto do kamery

zbrochu
1st voted out
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwie 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: zbrochu »

OK, super.

W jakim celu to sledzicie? Czy zauwazyliscie ze jest jakas zaleznosc miedzy szansami wygrana a ta liczba ?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Na sucks to zliczają i robią różne analizy. Sama ilość może nie jest najistotniejsza, ale edit jako całość często wiele zdradza. Jak ktoś ma mało czasu antenowego i dużo zer w wypowiedziach to widać, że niewiele znaczy i raczej nie wygra. Ja patrzę na to ze zwykłej ciekawości i kopiuje tu w sumie z przyzwyczajenia.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

. Jak ktoś ma mało czasu antenowego i dużo zer w wypowiedziach to widać, że niewiele znaczy i raczej nie wygra.
Chociaż zdarzają się wyjątki od tej reguły.

Milionowski
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: Milionowski »

Sorry, że tutaj, ale proszę Was o radę. Obejrzałem już wszystkie sezony amerykańskiego Survivor, no i mam niedosyt. Czy są jakieś inne edycje z tak dobrym klimatem ?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Proponuję przeglądnąć forum, zwłaszcza dział Pozostałe. I jak coś to tam przenieść dyskusję.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

A ja sobie pojęczę, bo odcinek mi się wybitnie nie podobał. Ssie bardzo intensywnie i chowa się głęboko pod ziemię na tle przynajmniej kilku poprzednich. Bez Sary było tak inteligentnie, że aż nudno. Dali też mało Trish, a szkoda, biorąc pod uwagę to, że póki co gra najlepiej.

Może ten epizod dostarczyłby mi choć jednej emocji, a mianowicie panicznego strachu, że mój sensei - Tony Hantz faktycznie odpadnie, gdyby nie to, że edit jest zbyt przewidywalny i głupkowata konfa Morgan z początku odcinka dobitnie sugerowała, że to właśnie ją na końcu ustrzelą. Poza tym, Tony'ego było stosunkowo mało na tle wcześniejszych odcinków - za mało, by odpadł. Edytorzy powinni wziąć przykład z fanów i zacząć analizować siebie samych - może wtedy uda im się zaskoczyć kogoś, kto widział w życiu więcej niż dwa sezony programu.

Skoro już jesteśmy przy Morgan, to ok, kłamię - jest jednak pewna emocja, którą poczułem. Cholerne zdziwienie. Nie wiem teraz, czy ona już wcześniej była taka pusta tylko ja zapatrzyłem się na jej cycki i tego nie zauważyłem, czy pustota objawiła się w niej nagle, czy po prostu ktoś z produkcji wcisnął jej parę zaskórniaków więcej żeby nagle zaczęła udawać idiotkę i rozbawiła przez to widzów w tym nudnym odcinku. No cóż, tę tajemnicę zabrała ze sobą na Ponderosę. Ale faktem pozostaje, że jeszcze kilka odcinków temu się nią jarałem, a teraz po jej tekstach o tym, jaka jest piękna i cudowna, boleśnie przypomniałem sobie, że została zrekrutowana do programu przez Coltona. Z kim przystajesz... i tak dalej.

Kass kolejna mądra - dalej tkwi w błogim przekonaniu, że dokonała świetnego ruchu i jeszcze przy okazji zyskała nowych przyjaciół. Jakby na potwierdzenie tych słów, LJ w kolejnej scence zaczął robić za jej plecami głupie miny. Kolejną świetną zagrywką było zgrywanie free agenta i otwarte powiedzenie nowym sojusznikom że nie-nie-nieeee, nie myślcie sobie, że was tak lubię, po prostu zrobiłam to, co w danej chwili było dla mnie najlepsze. Teraz nikt jej nie ufa i nie zdziwię się jeśli skończy jak jej najlepsza sweet-psiapsióła Sarah, za którą tak przepada. Dobrze przynajmniej, że nie zrobiła tego powrotnego przeskoku, bo wtedy to już w ogóle w razie dotrwania do F3 mogłaby sobie nie przychodzić na radę finałową tylko od razu złapać samolot i odebrać w domu czek z nagrodą za trzecie miejsce.

Wreszcie mieliśmy okazję bliżej przyjrzeć się Woo. Ten cudownie ekstremalny skok z kamienia na kamień wzbudziłby dumę Bruce'a Lee. Koleś regularnie zbliża się do topki moich faworytów i chyba jest już trzeci po Tony'm i Trish. Spencer też na plus - ok, stracili Morgan, ale nieoddanie nikomu HII sprawia z drugiej strony, że przeciwnicy mogą teraz myśleć, że go nie ma, załadować na niego na kolejnej radzie wszystkie głosy i wtedy będzie smuteczek jak nagle je wyjmie.

Sama sytuacja z szukaniem HII niby taka świetna, barwna, niesamowita itd, ale... mi to wszystko po prostu śmierdzi i nic na to nie poradzę. Ok, mogę od biedy uwierzyć w to, że czystym przypadkiem akurat Spencer usiadł na nagrodzie na miejscu, gdzie podłożono wskazówkę. Mogę łyknąć, że Woo zachciało się bawić w Mission Impossible. Ale już przy tej całej akcji z portkami, granica mojej naiwności zaczyna pękać. Po jaką cholerę koleś nagle zdjął te dodatkowe portki i ułożył je tak centralnie na środku? Żeby ich nie pobrudzić? Bitch, to jest Survivor. Pomijając już to, że szukając HII i myśląc, że nikt go nie widzi, powinien mieć wskazówkę w zasięgu wzroku, a nie zostawiać ją w kieszeni tych zdjętych portek. Dalej - gdyby Woo chciał sprawdzić, czy w tych porciętach czegoś nie ma, to przeszukałby je spokojnie i nie wołałby za Spencerem. A jeśli nie wpadł na to, że może w nich być wskazówka i zwyczajnie chciał być koleżeński, to po prostu by zawołał i czekał aż Spencer się po nie wróci zamiast podnosić je i sobie nimi machać.

Nie, nie chcę snuć spiskowych teorii, że cały program jest tak naprawdę serialem i jesteśmy robieni w bambuko. Ale moim zdaniem, sytuacja wyglądała tak, że powiedzieli uczestnikom ok, HII jest w rejonie tych i tych skałek, lećcie go sobie szukać, wszyscy macie równe szanse. A cała komedyjka o właściwym miejscu przy stole, leśnym śledzeniu i zgubionych portkach była dokręcona by podnieść poziom dramy w odcinku.
Milionowski pisze:Sorry, że tutaj, ale proszę Was o radę. Obejrzałem już wszystkie sezony amerykańskiego Survivor, no i mam niedosyt. Czy są jakieś inne edycje z tak dobrym klimatem ?
Pierwszy sezon brytyjski. Zdecydowanie polecam - w przeciwieństwie do drugiego, który dla równowagi jest beznadziejny.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S28E07 Mad Treasure Hunt

Post autor: Davos »

Odcinek już nie aż tak dobry jak poprzedni, ale źle nie było, głównie za sprawą tego całego zamieszania związanego z szukaniem immunitetu. Chyba po raz pierwszy widzę w Survivor, żeby HII w tym samym miejscu i czasie szukali jednocześnie wszyscy gracze. Fajnie to wyglądało :) I tu plus dla Woo, że wpadł na pomysł śledzenia Spencera i potem zaalarmował cały obóz. Tylko trochę dziwne, że to akurat Spencer usiadł na miejscu, gdzie pod serwetką była wskazówka...
Spencer dobrze też zrobił, że próbował przeciągnąć z powrotem na swoją stronę Kass, bo na ten moment nie miał innej opcji. Aczkolwiek mógł zaryzykować i dać któremuś ze swoich sojuszników znaleziony przez siebie HII - może akurat trafiłoby na Morgan i Aparri zrobiliby jeszcze małe zamieszanie na tej radzie :)
Odpadnięcie Morgan mnie cieszy, bo jakoś nigdy nie mogłem się do niej przekonać, a w tym odcinku była denerwująca i ujawniła w pełni, że rozumem nie grzeszy. Kass dalej gra emocjonalnie i głosuje na tych, których nie lubi, a jednocześnie po zdradzie jednego sojuszu informuje "nowych" sojuszników, że tak na dobrą sprawę to ona gra tylko na siebie... Jak tak dalej pójdzie to nikt już jej nie będzie ufać i ona szybko odpadnie.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28: Cagayan - Brains vs Brawn vs Beauty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości