S28E08 Bag of Tricks

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S28E08 Bag of Tricks

Post autor: Davos »

No i właśnie obejrzałem kolejny zaskakujący odcinek z efektownym blindsidem :) Trzeba przyznać, że sezon 28 pod tym względem naprawdę wymiata, nawet jeśli ruchy poszczególnych graczy nie są zbyt mądre ;) Bo tak właśnie postrzegam ruch Tony'ego - na pewno wywołał tym sporo zamieszania i niby pozbył się groźnego rywala... tyle, że LJ akurat był wobec niego lojalny i nie chciał mu wbijać noża w plecy, a im dłużej zostawia się trójkę Spencer-Tasha-Jeremiah, tym większe szanse, że któreś z nich dojdzie do finału i zgarnie milion. Po co aż tak ryzykować i polować na członków swojego sojuszu na tak wczesnym etapie? Tony'ego ewidentnie ogarnęła paranoja. Ale narzekać specjalnie nie będę - przynajmniej dzięki temu dużo się dzieje ;)
LJ'a lubiłem i trochę żałuję, że odpadł, no ale sam jest sobie winien, bo zbyt mocno zaufał Tony'emu. Woo niestety robi ten sam błąd, ale mam nadzieję, że dla niego to się skończy dużo lepszym rezultatem. Spencer i Jeremiah starają się utrzymać na powierzchni więc przyjęli propozycję Tony'ego, ale ładnie kombinowała też Tasha, która chciała dogadać się z LJ'em. No i świetna jest też Trish, która bardzo sceptycznie podeszła do opowieści Tony'ego o zdradzie LJ'a. I gdybym miał w tej chwili typować najlepszego gracza to chyba postawiłbym na Trish. Jest na tyle mądra, że nie daje się wodzić za nos, ale jednocześnie gra tak, żeby nie być postrzeganą za zagrożenie, nawet jeśli od czasu do czasu robi duże ruchy (jak z przeciągnięciem Kass na stronę swojego sojuszu).

Nie mogę się doczekać, aż dowiem się, jak to wszystko się skończy :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28: Cagayan - Brains vs Brawn vs Beauty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości