Julie McGee

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Julie McGee

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Julie McGee (34)
Relacja z innym zawodnikiem: Dziewczyna John'a
Miejsce zamieszkania: Atlanta, Ga.
Zawód: Modelka, właścicielka solarium
Osobisty powód do dumy: Stworzenie mojej firmy True Glow Spray Tan.
Życiowa inspiracja: Moja mama to moja bohaterka. Jest moim oparciem. Wspiera moje marzenia i jest światłem, które mnie prowadzi. Jest dla mnie ogromną inspiracją, bo przeszła przez wiele trudnych rzeczy, ale pozostała pozytywnie nastawiona i ukierunkowana na sukces.
Hobbies: wypady do winiarni z moimi psiapsiółeczkami, wymyślanie nowych produktów, gotowanie i siłownia
Irytują mnie: Ludzie, którzy traktują życie zbyt poważnie, szaleństwo na drodze, arogancja i niesamowicie wymagający ludzie.
3 słowa, którymi się opiszesz: lojalna, zdeterminowana i pozytywna
Gdybyś mogła zabrać na wyspę 3 rzeczy, co by to było i dlaczego: krem z filtrem przeciwsłonecznym, szczoteczkę do zębów, radio
Zawodnik, którego przypominasz najbardziej: Colleen Haskell, bo myślę, że obie jesteśmy dla innych ekstremalnie słodkie. Dzięki temu mogła zyskać sojuszników bez bycia manipulantką.
Powód bycia w survivor: Dla doświadczenia i dla możliwości powrotu w kolejnych edycjach. Chciałabym zagrać więcej niż raz.
Dlaczego przetrwasz w Survivor: Jestem najbardziej obserwującą osobą. Mówią mi to wszyscy, którzy mnie znajdą. Potrafię już po kilku minutach domyślić się, w jakim ktoś jest stanie umysłu i jakie ma intencje. Wykorzystam ten silny instynkt, żeby pomógł mi wygrać.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: Jestem mega zdeterminowana, jeśli skupię się na zadaniu. Nie szukam nikogo do pomocy. Jeśli czegoś potrzebuję, doprowadzam do tego. Wierzę, że mogę być jedną z najlepszych w tym programie.
Co dla ciebie znaczy możliwość grania z kimś bliskim: Gra pozwoli nam wykorzystać trudną naturę tego doświadczenia, by wgłębić się mocniej w naszą relację. Wiem, że to będzie wyzwanie zarówno fizyczne jak i mentalne, ale cieszę się, że będę dzielić się tą wyprawą wraz z John'em.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Co prawda, jej usta wyglądają jakby w ferworze walki pomyliła szminkę z jakimś mocno wkurzonym szerszeniem, ale i tak rzucam jej drobnego plusa na początek. Mam wrażenie, że to całe pieprzenie o colleenowej słodyczy niekoniecznie musi być prawdziwe. Właściwie jest to jedyna z kobiet, u której wyczuwam zadatki na czarny charakter - ale nie na zasadzie rozwrzeszczanego szałaputa, tylko przemyślanej, spokojnej i wrednej gry.

Może zderzenie z rzeczywistością będzie dla mnie bolesne, ale obstawić nie zaszkodzi.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Na filmiku Julie nie wygląda naturalniej, ale mam wrażenie że lepiej ;D wydaje się dość ogarnięta, chciałbym zobaczyć jak wywala swojego chłopaka i czy to co mówiła ma pokrycie w rzeczywistości. No jak chce pojawić się w innych edycjach musi dokonać czegoś ciekawego.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Pewnie będzie się skupiać na tym, żeby pokochali/znienawidzili ją widzowie komentujący wydarzenia na twitterze, a nie na grze. Ma jakieś doświadczenie, nie jest też "starszą panią", więc może coś uda jej się wygrać po połączeniu plemion (o ile tam dotrze). Chociaż pewnie będzie to pyskata dziewczyna, której najwięcej czasu zajmą kłótnie z Natalie i Nadiyą.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Z nią mam problem. Bo słuchając jej i czytając ankietę sprawia wrażenie "aniołka", mówi o tej lojalności i w ogóle.

A patrzę na jej zdjęcie i istny villain xD. Ma wygląd na taką sukowatą zołzę, co to się uśmiecha i urabia ludzi, a potem wbija nóż w plecy. Mam nadzieję, że zagra ciekawie, skoro marzy o powrocie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 29 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości