John Rocker

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

John Rocker

Post autor: ciriefan »

Obrazek

John Rocker (39)
Relacja z innym zawodnikiem: chłopak Julie
Miejsce zamieszkania: Atlanta, Ga.
Zawd: Były zawodnik baseballa
Życiowa inspiracja: Mój ojciec. Większośc wartości, etyki i moralności, które stworzyły to, kim jestem dzisiaj, nauczyłem się obserwując, jak on prowadzi swoje życie. Mój ojciec zmarł w 2007 i nadal przyłapuję się na tym, że chcę poprosić go o radę przy pewnych rzeczach, ponieważ kierunek, który on wyznaczył, był dla mnie ważny przez tak wiele lat.
Hobbies: polowanie, łowienie ryb i golf
Irytują mnie: niemili, leniwi, samolubni ludzie i korki uliczne
3 słowa, którymi się opiszesz: ostry, zmotywowany i odpowiedzialny
Gdybyś mógł zabrać na wyspę 3 rzeczy, co by to było: wódka, pasta do zębów, maszynka do golenia
Zawodnik, którego przypominasz najbardziej: Jeff Kent, bo pochodzimy z podobnego otoczenia jako gracze baseballa. Mamy silne zrozumienie dla gry zespołowej, ale jesteśmy też nastawieni na osiąganie osobistych sukcesów, chociaż Jeff jest trochę bardziej stonowany niż ja.
Powód bycia w Survivor: Żeby przeżyć ekstremalnie nadzwyczajne życiowe doświadczenie i zagłębić się w rywalizacji na wyższym poziomie. I tak jak to robiłem przez całe swoje życie, i tym razem odkryć sposób, by być najlepszym.
Dlaczego przetrwasz w Survivor: Mam zdolności sportowca światowej klasy i zdolności lidera. Mam zdolność czytania ludzi i zmieniania swojej osobowości w sposób, który najlepiej mi pomoże zżyć się z ludźmi o różnych życiowych historiach.
Dlaczego wygrasz: Stosunkowo istotną częścią Survivora są zdolności fizyczne. Spędziłem ponad dekadę mojego życia rywalizując fizycznie na najwyższym poziomie. Wciąż pozostały we mnie te zdolności fizyczne jak i twardość mentalna, która jest konieczna. Posiadam też zdolności przetrwania w buszu na wysokim poziomie, co będzie dla mnie wartościowe, jak i zdolności lidera czy zdolność wpływania na ludzi i łatwego zdobywania przyjaciół.
Co oznacza dla ciebie możliwość zagrania z kimś bliskim: Dla mnie gra w Survivora z moją ukochaną oznacza możliwość zaangażowania się razem w bardzo nadzwyczajne doświadczenie. Życie polega na kreowaniu nowych doświadczeń, które wielokrotnie mogą łączyć razem jednostki na bardziej intymnym poziomie. Takie wiążę nadzieje z Survivorem.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Zawodnik, którego przypominasz najbardziej: Jeff Kent (...) chociaż Jeff jest trochę bardziej stonowany (!) niż ja.
A już chciałem być miły, napisać, że zrobił dobre wrażenie w filmiku, wskazać na pewne podobieństwo do Pennera i stwierdzić, że mam wstępnego faworyta... Aaa, do ch*ja, pieprzyć życie :(
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Mam nadzieje że nie zgranie połowy konf tylko dlatego że kiedyś grał w baseballa i jest znany, bo z tymi sportowcami dość często tak bywa.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

damian300d pisze:Mam nadzieje że nie zgranie połowy konf tylko dlatego że kiedyś grał w baseballa i jest znany, bo z tymi sportowcami dość często tak bywa.
Ale z tymi sportowcami jest tak, że dość często odpadają.
A co do Jeffa Kenta, to kiedyś oglądałem taki program w którym sportowcy w parach z gwiazdami walczyli w różnych zadaniach i tam Jeff nie był taki zły, więc nie wiem dlaczego wszyscy go nie lubicie.

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Jack pisze: Ale z tymi sportowcami jest tak, że dość często odpadają.
W sumie racja. Albo inni robią na nich nagonkę dlatego że byli zawodowymi sportowcami i mogą być niebezpieczni, albo oni są tacy zarozumiali i pewni siebie, ze za bardzo kombinują i sami doprowadzają do swojej eliminacji, jak Culpeppper.

W ogóle tutaj w porównaniu do wcześniejszych edycji mało jest takich "zwykłych" ludzi . Większyc ma jakieś powiązania z telewizją, show-biznesem, sportem i ludzie gdzieś już ich widzieli.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Póki co za nim nie przepadam, a dodatkowo boję się też jak Wy, że będzie editowo faworyzowany, Jeff lubi ekssportowców. I w sumie już na facebooku gdzie mam zalajkowany Survivor to dużo reklam nowego sezonu było z jego zdjęciami i wzmianką o jego udziale.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

A co do Jeffa Kenta, to (...) nie wiem dlaczego wszyscy go nie lubicie.
Ciężko lubić kogoś, kto nie lubi sam siebie. Jeff udowodnił ten brak sympatii, a wręcz dziką nienawiść strzelając sobie z takim umiłowaniem w stopę :D Zdaje się, że koniecznie chciał być supermanem wyrzucającym z gry powracających graczy, nie bacząc na to, że jemu samemu psuje to grę. "Zastaw się, postaw się, zesraj się na rzadko, ale wywal Pennera." Ego na poziomie kota marcowego, któremu ktoś wpuścił innego kota na teren. :)

Co do Johna, to hmm... Oni klepią różne bzdury w tych wywiadach, więc mam nadzieję, że jego gra będzie mimo wszystko inna.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Dobrze kojarzyłem, że wcześniej już o nim słyszałem.

Wstępna uwaga jest taka, że Bullshit lubię, bo jest śmieszne, a nie dlatego, że w 100% się zgadzam z Pennem i Tellerem jeżeli chodzi o światopogląd.

Rocker pojawił się w odcinku o "Sensitivity trening":
https://www.youtube.com/watch?v=GLMb6Yl ... E2983EB2A4
fragment o nim zaczyna się w drugiej części około 6 minuty i 50 sekundy.

W skrócie:
Nie powiedział nic rasistowskiego.
Wszyscy go znienawidzili, bo wyrażając swoją niepochlebną opinię o Nowym Jorku powiedział "queer with aids" w kraju, który jest dumny ze swojej wolności słowa.

Jest jeszcze bonusowy fragment:
https://www.youtube.com/watch?v=M-b_bdveDas
gdzie mówi o tym, że między udzieleniem wywiadu, a jego opublikowaniem wiele razu się wypowiadał na ten temat na żywo i tamte występy nie zrobiły z niego kontrowersyjnego rasistę/ homofoba.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 29 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości