Jeremy Collins

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jeremy Collins

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Jeremy Collins (36)
Związek z innym zawodnikiem: mąż Val
Miejsce zamieszkania: Foxboro, Mass.
Zawód: strażak
Powód do dumy: Jestem dumny, że dostałem się do profesjonalnej ligi rugby bez grania w rugby w college'u.
Życiowa inspiracja: Moja mama, bo pomogła w wychowaniu siódemki dzieci, podczas gdy tata pracował. Nie wiem, w jaki sposób nie zgubiła żadnego z nas i nakarmiła i ubrała nas wszystkich. Nie wspomnę o ilości prania, które musiała zrobić.
Hobbies: koszykówka, siłownia, rugby i trenowanie moich córek
Irytują mnie: ludzie wywyższający się i wszystkowiedzący
3 słowa, którymi się opiszesz: wysportowany, prostolinijny i uśmiechający się
3 rzeczy, które być zabrał na wyspę: Bransoletki od moich córek. Zdjęcia moich córek. Zdjęcie mojej matki.
Zawodnik, którego przypominasz: Zawsze lubiłem JT i James'a, ale chyba Tyson (gdy grał za trzecim razem) jest podobny do tego, w jaki sposób ja bym zagrał.
Powód bycia w Survivor: Milion dolarów, ale także czuję, że moja osobowość, budowa ciała i umysłu idealnie pasują do tej gry
Dlaczego przetrwasz: Pomogę przy obozie w noszeniu drewna na ogień czy szałas i będę zbierał kokosy. Będę również potworem w zadaniach fizycznych.
Dlaczego wygrasz: Wierzę, ze ja jako całość pasuję do tej gry. Nie potrzebuję zbyt wiele jeść. Jestem wysportowany i lubiany. Potrafię sprawić, że ludzie czują, że ich lubię nawet wtedy, gdy tak nie jest, co pomoże w blindsidach.
Co znaczy dla ciebie możliwość gry z bliskim: gra z kimś bliskim będzie stresująca i emocjonalna. Wiem, że będzie tam ciężko. Będę się martwił o to, czy moja żona jest głodna, zmęczona i czy nie jest jej zimno.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Moja mama (...) nie wiem, w jaki sposób nie zgubiła żadnego z nas (...)
Tu następuje pierwszy lajk dla tego pana :lol: :lol: :lol:

Ogólnie to podoba mi się to, jak cholernie ten koleś jest zdeterminowany. Z samego filmiku wnioskując, podchodzi do sprawy najpoważniej ze wszystkich - jeśli w ogóle nie jest jedynym, który podchodzi poważnie. Pierwsze wrażenie na duży plus, choć mam jakieś takie podskórne złe przeczucia. Mój mastermind-radar jakoś nie chce się przy nim uruchomić i zapiszczeć... Pukam, chucham, resetuję, ale ni cholery.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Przy blood vs. water często zdarza się, że jedna osoba chciała wziąć udział, a ta druga jest trochę "na doczepkę". Widać, że Jeremy wie o co chodzi i pewnie to on chciał wziąć udział w "Survivor". Prostolinijność może go dość szybko zgubić (matka go nie zgubiła, ale sam może się zgubić :D)

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Zawszę lubię oglądać w grze prawdziwych fanów, którzy się wszystkim jarają, a ten na takiego wygląda. Do tego wysportowany, z poczuciem humoru. Liczę, że pogra dobrze i ni zziemniaczy, bo zapowiada się ciekawie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 29 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości