Baylor Wilson

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Baylor Wilson

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Baylor Wilson (20)
Relacja z innym zawodnikiem: córka Missy
Miejsce zamieszkania: Nashville, Tenn.
Zawód: studentka w Belmont University
Osobisty powód do dumy: Jestem najbardziej dumna z wygranej w Mistrzostwach Świata Cheerleaderek w 2009 w Orlando z moją waleczną drużyną
Życiowa inspiracja: Moja mama, bo sama przetrwała i przeszła tak wiele trudnych rzeczy, związków i rozstań. Inspiruję się jej siłą i zdolnością do stawania na nogi po tym, jak upadła. Ona nigdy się nie poddaje i ja też nie.
Hobbies: pisanie piosenek, narty i yoga
Irytują mnie: najbardziej irytuje mnie ktoś, kto nie ma pasji ani pożadania ani celów. Poza tym wolni kierowcy.
3 słowa, którymi się opiszesz: rozrywkowa, zdeterminowana i pełna pasji
Powód bycia w Survivor: Chcę walczyć sama z sobą, przede wszystkim chcę stać się lepszą wersją samej siebie
Czemu przetrwasz: Jestem wysportowana, mam silną wolę i lubię rywalizację.
Czemu wygrasz: Wierzę, że jestem pewna siebie i wierzę w siebie wystarczająco na tyle, by nie pozwolić by zachowanie, komentarze i sytuacje wywołane przez innych na mnie wpływały.
Co oznacza dla ciebie możliwość gry z kimś bliskim: To oznacza, że będę miała kogoś, kto bardziej niż ktokolwiek inny to zrozumie i będzie z tego czerpał. Poziom poświęcenia i miłości, które mamy wraz z mamą przez rozpoczęciem tej wyprawy, jest już niedorzecznie wysoki, więc wierzę, że wiedząc iż mamy siebie nawzajem w trakcie trwania gry, sprawi że nasza więź i zaufanie do siebie nigdy nie zostaną złamane. Nawet, gdy będziemy umierać z głodu i w tak opłakanym stanie walczyć o przetrwanie.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Całkiem sympatyczna, jak dla mnie taka młodsza wersja Cindy z Guatemali - pomijając, że już sama Cindy wyglądała jak młodsza wersja siebie samej.

Na razie nie dała mi powodu, żeby napisać więcej.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zgadzam się z tombakiem. Ciężko cokolwiek o niej powiedzieć. Jest trochę młoda, więc nie zdziwiłbym się gdyby "zagubiła" się w grze i odpadła na wczesnym etapie gry.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Wygląda strasznie dziecinnie i ogólnie ma jakąś dziwną twarz (moim zdaniem oczywiście :D). Ale jest dość sympatyczna, wysportowana, więc życzę jej dobrze.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 29 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości