Missy Payne

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Missy Payne

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Missy Payne (47)
Relacja z innym uczestnikiem: Matka Baylor
Miejsce zamieszkania: Dallas, Texas
Zawód: Właścicielka sali gimnastycznej dla cheerleaderek
Osobisty powód do dumy: Mój biznes to ogromne osiągnięcie. Nigdy nie byłam cheerleaderką, a po raz pierwszy wzięłam pożyczkę w 1998, żeby otworzyć biznes i z pewnością nie miałam wtedy pojęcia, jak to jest być na chodzie 24/7 i nie mieć wolnego od pracy. Zyskałam szacunku dla właścicieli restauracji, bo mój biznes wymaga krwi, potu i łez tak jak ich zawód.
życiowa inspiracja: moi rodzice za to, że pozostali razem, gdy cały świat był przeciwko im. I za to, że nauczyli mnie pokory, determinacji i szczodrości. Za to, że wspierali mnie na dobre i złe.
Hobbies: narty wodne, śpiewanie i edytowanie filmów
Irytują mnie: ludzie dostosowujący się do standardów bez poznania wszystkich faktów. Ludzie, którzy zgrywają ofiary. Chrapanie. Brak higieny. Brzydkie zęby. Niewierność. Parkowanie samochodu w Highland Park village.
3 słowa, którymi się opiszesz: zdeterminowana, współczująca i pewna siebie
3 rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: pęsetę do brwi i owłosienia na twarzy. Pamiętnik, żeby móc zapamiętać każdą chwilę. Witaminę C, bo to jedyny suplement wart zabrania.
Powód bycia w Survivor: Doświadczenie jedynej w życiu szansy tego typu wraz z Baylor i żeby wygrać milion dolarów.
Dlaczego przetrwasz: Wprowadzę do gry współczucie, determinację, bycie liderką, szacunek, wysportowanie, poczucie humoru, zdolność rozwiązywania sporów i ich analizy.
Co oznacza dla ciebie gra z kimś bliskim: Gra z Baylor bez względu na to, czy będziemy razem w plemieniu czy nie, będzie niezapomnianym doświadczeniem dzięki naszej determinacji, waleczności i zdolności nie poddawania się. Jesteśmy dynamicznym duetem i będziemy miały trwały, pozytywny wpływ na ludzi, z którymi będziemy w kontakcie. Razem możemy osiągnąć wszystko i zazwyczaj odnosimy sukces w każdym wyzwaniu, przed którym stajemy.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Wprowadzę do gry współczucie (...)
Serio?

Generalnie, patrząc na losy duetów mother & daughter z pierwszego BvW i na losy "starszych" pań z ostatnich sezonów, moglibyśmy już ogłosić ją finalistką albo przynajmniej powitać w F5. I to pomimo tego, że świetnym graczem pewnie nie będzie (ta determinacja z filmiku, z którą zapewnia, że nigdy nie zagłosowałaby na córkę, jest niepokojąca). A i obstawiam, że nie zabraknie łez.

Ale jeśli zawodnicy są inteligentni, oglądali choć jeden sezon i wyciągną podobny wniosek, to mogą profilaktycznie dać jej w łeb bardzo szybko.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jej w los w grze pewnie zależeć będzie w głównej mierze od jej zachowania. Jeżeli będzie "matką", która będzie wszystkich pouczać, w dodatku kłócić się z pozostałymi uczestnikami to nie wróżę jej sukcesu. Jednak determinacja i lojalność mogą jej pomóc. Pewnie nie wygra całego programu, ale może zajść całkiem daleko.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Nie wiem czemu, ale lubię ją i życzę jej dobrze.

Jest to tym dziwniejsze, że nie widzę w niej potencjału. Może socjalnie podoła, ale zadania i strategia to chyba nie jej powołanie. :P Ale moją sytuację wzbudziła póki co, więc może sobie nie odpadać. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 29 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości