Reed Kelly

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Reed Kelly

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Reed Kelly (31)
Relacja z innym zawodnikiem: chłopak Josh'a
Miejsce zamieszkania: New York, N.Y.
Zawód: tancerz na Broadwayu, model, akrobata powietrzny
Osobisty powód do dumy: Zdobycie ponad 130 tys. dolarów na Broadway Cares/Equity Fights AIDS poprzez moją własną fundację Team Yellow Bucket. Poza tym umiem przyrządzić świetny stek i jestem doświadczonym przytulaczem.
Życiowa inspiracja: Moja mama. Jest niesamowitą kobietą, która pokornie walczy, by troszczyć się i kształtować przyszłość i teraźniejszość tysiąca swoich uczniów i pracowników. Przy tym daje być radę też niesamowitą i wspierającą matką/żoną. Jak kogokolwiek mogłoby to nie inspirować?
Hobbies: siłownia, spacery z moim pieskiem, oglądanie filmów, Survivor, googlowanie, dobre jedzenie i nauka o kosmosie.
Irytują mnie: powolni piesi na chodnikach NYC, nadzwyczaj powolni bariści, leniwi ludzie, którzy nie wykorzystują darów/szans, które otrzymali.
3 słowa, którymi się opiszesz: perfekcjonista, towarzyski, przesadnie ambitny
3 rzeczy, które zabrałbyś na wyspę: biblię, bo człowiek nie może żyć tylko na chlebie tudzież ryżu. Moją poduszkę, bo to byłaby super wygodna cząstka domu, a i lepiej wypadam w zadaniach, gdy jestem wypoczęty. Lustro, bo czasami jako tancerz muszę patrzeć na siebie i mówić: zepnij się i pchaj naprzód! Nie jesteś aż taki głodny! Myślę, że to pomogłoby i mi i innym zawodnikom.
Zawodnik, którego przypominasz najbardziej. O rany. Mam nadzieję, że nie będę jak ktokolwiek inny, kto już grał, ale jeśli muszę wybrać. to Malcolm Freberg i Stephenie La Grosssa za ich super waleczność i wysportowanie. Bob Crowley za jego nerdową wiedzę naukową i pomysłowość. Lisa Whelchel za jej wiarę.
Powód bycia w Survivor: Umieram z niecierpliwości, by zagrać w tą grę. Nigdy nie dowiesz się, jakie masz limity, dopóki nie naciśniesz sam na siebie. Jestem zmęczony patrzeniem, jak robią to inni. Jestem gotów, by tego doświadczyć na sobie.
Dlaczego przetrwasz: Jestem dobry w utrzymywaniu pozytywnego nastawienia. Jestem zaradny i wysportowany. Nie jestem quiterem. Uwielbiam spędzać czas na powietrzu i umiem rozpalić ogień.
Dlaczego wygrasz: Jestem towarzyski, silny fizycznie, inteligentny, wygadany i mam silną wolę. Ta ostatnia cecha sprawi, że będę walczył aż do końca. Potrafię kłamać, gdy jest taka potrzeba. Uwielbiam rywalizować i dobrze sobie radzę pod presją.
Co dla ciebie znaczy gra z kimś bliskim: Szansa wspólnego udziału w tej przygodzie, nie wspominając o lekcjach, które z niej wyniesiemy, nie tylko wzmocni, ale zmieni w przyszłości nasz związek w fortecę. Jestem podekscytowany, że mogę doświadczyć tej życiowej przygody z facetem, którego kocham.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Irytują mnie: (...) nadzwyczaj powolni bariści (...)
Rzeczy, które zabrałbyś na wyspę: Lustro
Do pełni hipsteriady brakuje jeszcze arafatki i zapewnienia, że ma w domu cały arsenał płyt zespołów, które znał jeszcze zanim powstały.

No i jak ja mogę nie hejtować? Naprawdę się starałem i słowo daję, że wszedłem tu z uśmiechem :(
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

Obawiam się tego zawodnika. Obawiam się zawodników, dla których wiara ma takie znaczenie.
Ok, rozumiem to, szanuje, ale jednak jeżeli ma wpadać w paranoje typu Vecepia, Coach...to nie będzie to fajne, jeżeli będzie wykorzystywał to, żeby zajść daleko.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Pewnie za długo sobie nie pogra. Uważa, że jest połączeniem wielu świetnych graczy, wymienia sporo osób. W dodatku ambitny perfekcjonista. Czyżby to gracz idealny? Zobaczymy. Pewnie jest fanatykiem tej gry i będzie starał się walczyć do samego końca. Może coś tym ugra. To takie drugi Frankie Grande (uczestnik amerykańskiego Big Brother 16)

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Na minus: narcyz i nawiedzeniec.

Choć jest fanem gry, więc liczę, że na wyspie zajmie się grą i przestanie myśleć o sobie, swoim ciele, a plany na grę będzie wymyślał, a nie wypraszał w porannej modlitwie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 29 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość