Survivor 29 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

tombak90 pisze: - nie będzie to oznaczało powrotu RI. Precz z tym dziadostwem na wieki wieków amen.
W sumie Ri może okazać się całkiem ciekawa w przypadku samych nowych zawodników - jeszcze tego nie było. Może być dużo dramy z dylematem zamienić się na RI czy nie. Może zobaczymy jaieś wyjątkowe głupie i śmieszne akcje związane z ta opcją.
Okaże się: albo będzie sukces albo faktem stanie się teoria że Blood vs Water powinno być jednorazowym twistem.

dsz1995
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2014, 00:00
Kontakt:

wielka prośba

Post autor: dsz1995 »

witam mam taką prośbe czy byłby w stanie mi ktoś powiedzieć gdzie mogę nadrobić zaległości z kilku poprzednich sezonow? kiedyś pamietam oglądałem na kinomaniaku a obecnie już nie ma tam survivor :/ zalezy mi żeby to były wersje z napisami albo lektorem. Bardzo prosze!

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze: - dobrze by też było, gdyby dla odmiany podzielili plemiona inaczej - tak, żeby loved-onesi byli razem od początku. Da to impuls do nowego rodzaju strategii plus być może do ciekawszych dram. Ja naprawdę chcę zobaczyć jakieś rozwody albo wydziedziczenia na Reunion.
Raczej podzieli liczbę grających jednostek przez 2, bo nikomu się nie będzie opłacało w pojedynkę wchodzić do sojuszu z jakimiś parami.

No, chyba, że znowu cast dopisze jak w sezonie 28, ale wtedy to nowe rodzaje strategii pojawią się bez względu na okoliczności.

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

Post autor: marinhos »

Jeżeli tylko dadzą Russela i jego bratanka, to będzie jeden z najlepszych sezonów w historii. Poziom idzie stale w górę. Jeżeli dadzą odpowiednich ludzi będzie ciekawie.

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

2 uczestników odeszło z przyczyn medycznych dwa dni przed startem show! Zamiast 20 zawodników będzie 18.
http://insidetv.ew.com/2014/06/02/survi ... nts-leave/

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

O i będzie 2 facetów mniej. Probst pewnie płacze z tego powodu.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Według najnowszych przecieków w edycji wystąpią TWINNIES z TARu :D:D:D:D Będą jaja :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

nieeee, to będzie tragedia :(:(:(

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Jeszcze dziś przeczytałem, że nie ma jednak Redemption Island.

https://24.media.tumblr.com/69b8b5e3314 ... o1_500.jpg

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Oooo! Ile zmian. Ciekawe co wpłynęło na to, że zrezygnowali z Redemption Island? O ile w zwykłym sezonie RI jest zbędna, to w sezonie typu Blood vs Water nie jest takim złym pomysłem. Ale przynajmniej będziemy mieli zadania o nagrodę.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Ja coś czuję, że to podpucha. Redemption Island dawało tyle dramy w S27, że wątpię, czy by z tego zrezygnowali. No ale może to przez to, że dwóch facetów wyleciało. Kto wie.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Dla mnie to dwie arcyepickie wiadomości. Kocham oglądać nadpobudliwe Murzynki w Survivor i chciałbym żeby kiedyś zrobili całe plemię tylko z nimi. Liczę na dramy, wrzaski i rękoczyny.

A RI - podkreślmy raz jeszcze - jest dziełem szatana. Nie uważam też, żeby dała sezonowi 27 jakieś szczególne dramy poza hejterstwem Candice i ostatecznym podkreśleniem głupoty Coltona. Obie te rzeczy bardziej mnie obrzydziły niż zaciekawiły. Zresztą sezon 28 udowodnił, że może być zadyma bez RI. Precz, precz i po stokroć precz mi z tym shitem.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

http://insidetv.ew.com/2014/06/04/survi ... exclusive/

Artykuł w którym Jeff potwierdza, że RI nie powróci w S29, dodatkowo Jeff powiedział, że arena na RI zostanie użyta do czegoś innego.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

tombak, ale one nie są Murzynkami :wink: jeżeli to o Natalii i Nadyę chodzi xd a co do RI to cieszy mnie niezmiernie że tego nie będzie :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No dobra, skrót myślowy - nadpobudliwe ciemnoskóre kobiety :p Uwielbiam ich zadymy, więc z każdym sezonem mam nadzieję, że powsadzają ich jak najwięcej. Może na "twinnies" się nie skończy :P
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 29 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości