Survivor 29 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

podejrzewam, że jak one nie zaczną się gryźć w języki, to szybko odpadną xd choć no skoro teraz jest 18 graczy, to pewnie rozdzielą pary jak w 27 i jak one będą oddzielnie od siebie to może będzie to inaczej wyglądać :D

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Nie znam tych bliźniaczek bo dawno nie oglądałem Amazing Race. Ale po zobaczeniu sobie ich zdjęć na googlach stawiam że są pochodzenia hinduskiego ;p

Co do RI - dla mnie naprawdę wzruszającym momentem było ostateczne odejście Laury Morett i jej przemowa. Z perspektywy uczestników to trochę lipnie, bo na RI zawsze mogli się ze sobą osobiście pożegnać jak ktoś już przegrał pojedynek, a tak to przyjdą na wyzwanie i to zobaczą , i tyle. Nie będzie to takie emocjonalne.
Co do powodu - wątpię, że zrezygnowano z RI, tylko dlatego, że liczba uczestników się zmniejszyła. Przecież to nawet korzystniejsza sytuacja, bo przy 18 osobach nie trzeba robić tylu eliminacji co przy 20. Może znowu planują finałową dwójkę i RI trochę w tym zawadza. Jakby nie było, skoro przygotowali Arenę wcześniej to musi być poważniejszy powód takiej decyzji.
Co do plemion - na pewno będą podzielone tak jak w 27 bo gdyby chcieli robić plemiona z parami to w jednym byłoby 8, a w drugiem 10 osób.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Jak dla mnie RI byłaby naprawdę ciekawym twistem jeśli zawodnicy, którzy są w grze, nie mieliby pojęcia co się na RI dzieje, aż do momentu powrotu do gry tajemniczego zawodnika... w tej konfiguracji jaką nam serwowali - zbędny zapychacz czasu antenowego

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

podejrzewam, że jak one nie zaczną się gryźć w języki, to szybko odpadną xd
Jedna z nich pewnie odpadnie jako czwarta/ w czwartym odcinku/ w czwartej rundzie eliminacyjnej, żeby stało się zadość klątwie ciążącej na zawadiackich ciemnoskórych babkach.

A co do wycofania dwóch zawodników, to dziwne, że nie przewidziano za nich jakiegoś zastępstwa. Na pewno mnóstwo osób zgodziłoby się na dołączenie do gry nawet tak w ostatniej chwili, na wariata. Z tego, co słyszałem, tak było z Candice i Johnem w sezonie 27. W normalnym sezonie takie zmniejszenie liczby zawodników nie przeszkodziłoby szczególnie w niczym, ale przy twiście BvW, trochę zaburza formułę :)
Co do plemion - na pewno będą podzielone tak jak w 27 bo gdyby chcieli robić plemiona z parami to w jednym byłoby 8, a w drugiem 10 osób.
Mogą zrobić dwa plemiona po 9 osób - czyli po 4 pary i jedna samotna, niekochana dusza, która, wbrew pozorom, mogłaby na tym układzie więcej zyskać niż stracić.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

tombak90 pisze:
A co do wycofania dwóch zawodników, to dziwne, że nie przewidziano za nich jakiegoś zastępstwa. Na pewno mnóstwo osób zgodziłoby się na dołączenie do gry nawet tak w ostatniej chwili, na wariata. Z tego, co słyszałem, tak było z Candice i Johnem w sezonie 27. W normalnym sezonie takie zmniejszenie liczby zawodników nie przeszkodziłoby szczególnie w niczym, ale przy twiście BvW, trochę zaburza formułę :)
Mogą zrobić dwa plemiona po 9 osób - czyli po 4 pary i jedna samotna, niekochana dusza, która, wbrew pozorom, mogłaby na tym układzie więcej zyskać niż stracić.
No właśnie - też uważam że powinni mieć jakieś zastępstwo w zanadrzu, ale z powracającymi chyba łatwiej. Jak robią wstępne castingi, to wcześniej pytają tych co już grali czyby powrócili, czyli mają jakąś listę osób, oprócz głównego castu i tak jak było z Candice w 27 mogą szybko kogoś zwerbować, bo mniej więcej posiadają jakieś namiary. A w przypadku nowych zgadzam się, że na pewno by się ktoś znalazł, ale chyba trudniej byłoby znaleźć taką parę, bo w tym przypadku nie ma "opcji zapasowych", co oczywiście nie znaczy że nie jest to możliwe do zrealizowania, jakby tylko spięli tyłki.
Jeśli chodzi o rozłożenie plemion, mogliby tak zrobić i masz rację, że ta osoba mogłaby na tym sporo zyskać. Tylko pytanie - komu wyrządzić taką "krzywdę" i pozbawić go możliwości grania z bliską osobą, przynajmniej na początku.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

A w przypadku nowych zgadzam się, że na pewno by się ktoś znalazł, ale chyba trudniej byłoby znaleźć taką parę, bo w tym przypadku nie ma "opcji zapasowych", co oczywiście nie znaczy że nie jest to możliwe do zrealizowania, jakby tylko spięli tyłki.
Burdel mają i tyle. Przecież można o tym pomyśleć wcześniej i na przykład co edycję wozić ze sobą 1-2 rezerwowe osoby, czy w tym przypadku parę. Pewnie bez problemu znaleźliby się tacy, którzy zgodziliby się pojechać nawet ze świadomością, że prawdopodobnie nie wejdą do gry. I tak same plusy - za free przewieźć dupę do Nikaragui, poleżeć na plaży, poprzyglądać się pracy realizatorów, a po kilku dniach w razie czego polecieć sobie z powrotem do domu. Ja bym się długo nie dał namawiać :)

No, chyba, że baliby się o bezpieczeństwo "wytypowanych" uczestników. Rezerwowi mogliby się posunąć do różnych mniej lub bardziej chwalebnych sztuczek, żeby jednak dostać miejsce. "Wypadki" chodzą po ludziach, zwłaszcza w takiej dziczy.
Tylko pytanie - komu wyrządzić taką "krzywdę" i pozbawić go możliwości grania z bliską osobą, przynajmniej na początku.
Jakieś wstępne głosowanko/ losowanko/ konkurencja i werdykt gotowy :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Oprócz Twinnies jednymi z uczestników jest prawdopodobnie poniższa para gejów:

Obrazek

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

Czyli coś na zwór Coltona i Caleba :)

Mam nadzieje, że jeden z nich nie zrezygnuje jak Colton...
Wyglądają na ogarniętych ludzi, więc może będą grać na dobrym poziomie.
Chociaż nie mogę oceniać...bo już wiele razy oceniłem kogoś, a później się zawiodłem.
Więc nie oczekuje niczego od tego sezonu.
Czekam aż mnie zaskoczy i wygra ktoś komu będę kibicować bo od 3 edycji to coś ciężko to idzie....i wygrywają osoby, których nie lubię.
Ale zobaczymy :)

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze:No dobra, skrót myślowy
http://youtu.be/_Pz3syET3DY?t=16m45s ;P

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Kolejni prawdopodobni uczestnicy. Łącząca ich relacja: są parą.

John Rocker - 40 - retired American Major League Baseball Relief Pitcher
Julie McGee - 34ish - model and mobile spray tan business owner

Obrazek

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Ja dla mnie te ich gęby i miny, które na nich widnieją sprawiają wrażenie "to my jesteśmy najfajniejsi i lepsi od innych". Ale to tylko moje pierwsze wrażenie, zobaczymy jak będzie w praktyce.

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

A dla mnie Ona wygląda całkiem sympatycznie :)

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Jak dla mnie nieco plastikowo, ale może się mylę xD

A w ogóle już prawie półtora miesiąca do premiery, więc chyba niedługo poznamy oficjalny cast...

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

W poprzednich latach casty przed jesiennymi sezonami ogłaszano oficjalnie zawsze koło 20 sierpnia, więc chyba jeszcze trochę poobgryzamy pazury.

Co do prawdopodobnych uczestników to hmm, trudno coś więcej powiedzieć, zwłaszcza, że najczęściej jak ktoś wygląda dla mnie spoko, to okazuje się imbecylem i odwrotnie. Dlatego powiem tak - wszyscy wyglądają na beznadziejnych :P
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Jeśli chodzi o oficjalny cast to tak, ale chyba dość mało spoilerów jest na ten temat, one w końcu wcześniej się pojawiają.
Przy okazji znalazłem jednego:
Obrazek
Są to bracia - Alec (hokeista) i Drew (model) Christy.

I jeszcze podobno ma być 2 strażaków - ojciec z synem: Keith "Otis" Nale i Wesley Nale.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 29 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości