S29E02 "Method To This Madness"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S29E02 "Method To This Madness"

Post autor: ciriefan »

AFTER LOSING THEIR FLINT, ONE TEAM ATTEMPTS TO BARTER WITH JEFF IN A RARE NEGOTIATION, ON SURVIVOR WEDNESDAY, OCT. 1


"Method To This Madness"; After losing their flint, one tribe attempts to barter with Jeff in a rare negotiation. Meanwhile, former MLB player John Rocker’s controversial past threatens his future in the game, on SURVIVOR, Wednesday, Oct. 1 (8:00-9:00 PM, ET/PT) on the CBS Television Network.


http://www.youtube.com/watch?v=FI311w3l ... r_embedded

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Bieda. Dopiero drugi odcinek, a jest sztywno. Brakuje dynamiki. Zdaje się, że jest to wina wyjątkowo nieciekawych zawodników. Ogólnie strasznie mało osób dochodzi do głosu, ale pewnie i tak nic ciekawego nie mają do powiedzenia skoro gwiazdami sezonu są Josh/Jeremy (nie żebym ich nie lubił, ale nie są jakoś porywający, a mimo to pokazują ich dość często) W zasadzie nie wiem na czym zszedł odcinek. Niby miała być wielka drama o krzemień i co? Nic. Josh i jego wyjaśnienie, dlaczego głosował na Baylor. lol. John zapewne nie dotrwa do połączenia. Już w tym epku pokazali, że leci koleś w dół. Patrząc na edit Jeremy wygra, ewentualnie Missy, Dale... może Jon/Josh.
Próbując utrzymać dyskusję rzucę pytanie, jak myślicie, czy w tym sezonie będzie przemieszanie, czy nie?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

To ile osób nie dostało wypowiedzi w odcinku? Bo na pewno kilka i teraz jest pytanie czy sa tacy nudni, czy podpadli czymś edytorom czy to sezon kilku graczy... A szkoda bo jednak ciekawi mnie co ma każdy do powiedzenia o swojej grze. Chyba że opcja jest taka, że większość to zwerbowani gracze i nie mają pojęcia o grze... Ale wracając do gry, jedno co mi się bardzo spodobało, to to że było zadanie w wodzie, niby nie do końca no ale jednak, bo przecież niby tam jakaś zanieczyszczona ta woda czy coś. Samo w sobie zadanie nie należy do moich ulubionych, więc jakoś emocji nie wzbudzało. Pojedynek par, był dość ciekawy, zwłaszcza że to zadanie jest raczej stworzone dla drobnej osoby, więc nie dziwi mnie wygrana Julie. Eliminacja Val ani mnie ziębi ani grzeje, choć cieszę się że to ona a nie Baylor, bo Baylor jakoś wzbudza moją sympatię :)

Nie mam pojęcia czy będzie, ale w sumie może być. Jeszcze niech John trafi z Jeremym do jednego plemienia :lol:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Odcinek nie porwał. Niby sporo się działo, sytuacja na głosowaniu ciekawa, a jakoś było nudno. Znowu edytorzy bawią się w promowanie kilku graczy. Oczywiście John celebryta jest tym, który znalazł HI. Zadania są największym plusem sezonu. Ogólnie sezon na razie jest przeciętny.

Hunaphu

Biedna Twinnie. Oby wzięła się w garść i skopała im tyłki! Missy to na razie milusia mamuśka pocieszająca ją. Jeremy wyrasta na gwiazdę sezonu, zobaczymy co dalej. Jon i Drew - ci kolesie to są jaja. Drew pobił wszystkich. Tekst odcinka: "- Stary, to Reed jest w naszym plemieniu! - A no tak." Skąd oni biorą takich idiotów? Brawo dla Julie za wygraną w zadaniu, ale wygrała dzięki głupocie John'a, który wyznaczył do zadania siebie, chociaż to zadanie nie dla dużych osób.

Coyopa

John to naprawdę idiota. Pokazał to w zadaniu wybierając siebie do konkurencji, w której nie miał szans. Potem te teksty o pokonaniu przez kobietę. Dziwne, że najpierw odpadły dwie ciemnoskóre kobiety, podczas gdy on niby jest rasistą. Nie zdziwię się, jak kolejny odpadnie Josh. No i oczywiście to nasz sportowiec musiał znaleźć HI. Nic w tym sezonie nie ucieszyłoby mnie bardziej, niż jego odejście w kolejnym odcinku. Josh z kolei no... Ten głos na Baylor to były jakieś jaja. Może i pomysł mógłby być dobry, ale czemu nic jej nie powiedział wcześniej? Baylor i Val, dwie najbardziej ogarnięte osoby w plemieniu, walczyły tym razem ze sobą, więc nie jestem zadowolony z przebiegu gry. Baylor chyba zorientowała się, że powinna była nakłaniać Josh'a, by trzymał się kobiet, bo teraz jest w czarnej dupie - faceci pokazali, że nie będą jej lojalni. Val w sumie najbardziej lubiłem w tym plemieniu poza Twinnie, fajne kłamstewko o dwóch HII. Kombinowała, myślała, walczyła, szkoda jej strasznie. I nie czaję "logiki" John'a. Skoro sam znalazł HI, to musiał wiedzieć, że Val kłamała i nic nie znalazła. No chyba nie wierzył, że na ich wyspie było drugie? Jak więc ten jego plan miał ją uratować? Tak to jest, jak rekrutuje się celebrytów a nie fanów gry i na siłę szuka się dramy.

Konfy:
Jeremy - 3 (8 )
Josh - 3 (8 )
Keith - 0 (7)
Dale - 1 (7)
John - 3 (6)
Baylor - 1 (5)
Missy - 1 (4)
Jon - 2 (4)
Wes - 0 (3)
Natalie - 1 (3)
Alec - 0 (2)
Drew - 0 (2)
Julie - 0 (2)
Reed - 0 (2)
Kelley - 1 (2)
Jacklyn - 0 (1)

Val - 3 (7)

Nadiya - 5

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

O tak jak myślałam masa ludzi nie miała konfy...

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Moim zdaniem odcinek nie był porywający, ale i tak lepszy od pierwszego. Choć był to pokaz błędów i głupoty (bardzo różnorodnej).

Tłumaczenia Josha co do głosu na Baylor. Jak dla mnie to było głupie. Po pierwsze mógł jej powiedzieć czy coś, a po drugie to wystarczyłoby, żeby którykolwiek facet z plemienia zaczął go dopytywać czemu nie zagłosował zgodnie z planem, bo przecież umówili się na Nadiyę. I jakby się tłumaczył? Że zmarnował głos i zagłosował na Baylor, bo nie ma z nią sojuszu? Taki głos z dupy od razu się wydaje podejrzany.

W plemieniu Hunahpu i dowiadujemy się, że zgubili krzemień. Jak można zgubić najważniejszy przedmiot na tej wyspie? I swoją drogą, u nich w plemieniu nie ma ciekawszych akcji niż rozmowy o krzemieniu? Strategia jest dla nich fuj?


John zgłasza się do zadania, tia... Dla utrudnienia wszyscy widzieli jakie mniej więcej będzie zadanie. Z całego plemienia Coyopa John był najgorszym kandydatem do niego, ale chyba jego męska duma odebrała mu zdolności myślenia. Wiadomo, że w 90% zadań pokonałby Julię bez trudu, ale na torze przeszkód, na którym ona nawet się nie musiała schylać, a on musiał mocno gimnastykować mogliśmy się spodziewać jego porażki. I dobrze mu tak, bo go nie lubię.

Później Wygnanie. Jak dla mnie wyszło tym razem dużo lepiej niż ostatnio. Po pierwsze podzielili się wskazówką (jak dla mnie już za łatwą i zbyt oczywistą) i zawarli pakt. Wygnanie to dobre miejsce na to, pomoże przetrwać do twistu, a po nim ma się jakieś zalążki większego sojuszu.

Zadanie o Immu mi się bardzo podobało, bo lubię tego typu pojedynki 1:1. Świetnie, że John przegrał, bo ma się za megahiperultragigakoksa. Podobał mi się też pojedynek Missy vs. Baylor, ale tylko do wznowienia. Niestety mamuśka odpuściła, a liczyłem, że dobije córeczkę. Wolę plemię Hunahpu, ale szkoda, że wygrali, bo jest ich mało i nie wiadomo co się dzieje. No i nagrodę Największa Głupota Odcinka trafia do Drew, który dnia SZÓSTEGO nie wie, że w plemieniu z nim jest Reed, a nie Josh...

Val - fajnie, że chciała się bronić, że kłamała i kombinowała, choć z dwoma HI ciut przesadziła. Szkoda, że sprawa rozgrywała się między nią i Baylor. Z takiej parki to już lepiej, że ona odpadła, ale i tak szkoda, bo w tym marnym plemieniu zapowiadała się fajnie. John po raz kolejny wykazał się inteligencją przy swoim planie. Tak Ty znalazłeś HI, Val znalazła 2, a na Wyspie jest jeszcze ukryte 30 innych. Choć nie pokazano nam tu wszystkiego, bo w sumie Rocker liczył rozkład 3:3 głosów na Baylor i Val, a tymczasem te głosy rozłożyły się 4:2, możliwe, że to Josh zagłosował inaczej, bo chciał chronić Baylor, ale wtedy jego chytry plan ukrycia sojuszu upadł.
A Baylor biedna, widać, że chce grać i ma chęci i pomysły, ale jak widać ruch z poprzedniego odcinka się nie opłacił, bo kobiety ją hejtują (no, teraz już tylko Jaclyn), a faceci mają gdzieś, że głosowała z nimi, w końcu to jej użyli jako ochrony przed HI. Naprawdę nikt nie wpadł na to, że Val nie może mieć HI dla siebie i HI dla Jaclyn i można rozłożyć głosy na nie? Dziwne to plemię, chyba najlepszą sytuację obecnie ma Dale, Alec i Wes, którzy sobie cicho siedzą i głosują razem, bo pozostali się delikatnie mówiąc "nie lubią" i będą się próbowali wzajemnie powyrzynać.

I ciekawe czy w niebieskich Julia może odpaść w razie rady, za to, że John nie uratował Val?

I tak ze zwiastuna wynika, że John będzie tak lubiany jak Brad w poprzednim BvsW. :>

EDIT:
Tak w zasadzie Jeremy będzie miał chyba łatwiej bez Val, bo poprzednie BvsW pokazało, że w dalszej części gry pary mają pod górę i soliści mogą grać swobodniej.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

W Rhap rzucili teorię, że Josh mógł mieć wyrzuty sumienia i dlatego zmienił głos z Nadii na Baylor. Josh wydaje się być osobą pokroju Troyzana, albo Pennera - niby ogarnia grę, coś robi, ale przy tym coś mu się sypie.
Co do zadań to Kojopa wygląda na silniejsze plemię, ale mają pecha. W obu duelach niewłaściwe dobrali osoby, zaś IC przegrywali o włos. I tak wolę niebieską grupę.

plesio1
5th voted out
Posty: 74
Rejestracja: 12 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: plesio1 »

Moim zdaniem odcinek 2 o wiele ciekawszy od pierwszego.
Szkoda że odpadła Val a wcześniej Nadia.
Kibicuje Kelley oraz Jaclyn. Reszta mnie ani ziębi ani parzy.
A i jeszcze dodam, że Julie mi zaimponowała wygrywając pojedynek. :)
Sezon póki co Cagayan do pięt nie dorasta. :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zgadzam się, że jest sztywno i to bardzo... Mamy tutaj głównie rozmowy i trochę mało ciekawe "dodatki" w postaci zadania o nagrodę. Nie podobają mi się te pojedynki pomiędzy dwiema konkretnymi osobami. W końcu na tym etapie to jest gra drużynowa i plemię w całości powinno walczyć o nagrodę.
Połowa z tych ludzi jeszcze nie miała żadnej konfy. Może nie mają nic do powiedzenia... Przy podziale na 3 plemiona po 2 odcinkach już mniej więcej wiadomo kto z kim jest, jak kombinuje, co ma do zaproponowania, jaka jest jego taktyka, a tutaj wielkie NIC.

Szkoda Val, no ale sama sobie zapracowała na eliminację. No i drugą Cirie to ona raczej nie jest :D

Odpowiedź dla Kobry: Pewnie będzie przemieszanie przy 14 osobach i przy 12 połączenie (tak sądzę).

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Raczej nic nowego nie napisze: odcinek przeciętny. Choć mogłoby być gorzej. Minusem na pewno jest nierównomierny edit.

Hunahpu
Tu totalnie nic się nie dzieje, tak po prostu żyją sobie na tej wyspie i gubią niezbędne do przetrwania rzeczy. Jon totalnie zawalił, stracili przez niego tak ważną nagrodę. Miał szczęście,że nie przegrali immunitetu bo to się mogło zemścić. Brawa dla Julie za wygranie zadania, choć jej ukochany nieźle jej pomógł. Ciekawe czy specjalnie wybrała Rockerowi do towarzystwa Jeremego, wiedząc o jego rasistowskich zapędach ;D Stwierdzam,że lubię Natalie i jestem za tym żeby zaszła daleko.
Tekst Drew mnie powalił, gość jest naprawdę tępy. Szantaż Jeremego,że wywali Julie jeśli Rocker nie zadba o Val spodobał mi się. Ciekawe co teraz z tego wyjdzie. Spoglądając na cast widać,że ze starszych kobiet jest tylko Missy. Może znudziła im się tendencja w ostatnich sezonach i ograniczyli liczbę kobiet w okolicach 50. A może para która odpadła przed startem miała taką osobę. Confe Kelley można zaliczyć do tych najkrótszych w historii, widać że nie jest ulubienicą editu, choć wydaje się całkiem w porządku. Na ten moment moim faworytem w plemieniu jest Jeremy.
Niech w końcu Hunahpu przegra immunitet i do głosu dojdzie strategia.

Coyopa
Najgorsze jest to,że Rocker znalazł HII. Nie lubię go i mam nadzieję,że odpadnie jak najszybciej. W ogóle jak mógł myśleć, że są 2 immunitety w jednym obozie.A propos HII, wie ktoś czy w tej edycji jest ten specjalny HII czy zrezygnowali z niego? Motywacji Josha odnośnie głosu na Baylor nie mogę pojąć, mimo tak skrupulatnych i dokładnych wyjaśnień.
Gdyby zagłosował normalnie, nie byłoby to bardziej podejrzane. Dziwi mnie też,że Baylor wystarczył taki argument, bo mnie na pewno by nie wystarczył xD W każdym razie Josh całkiem nieźle sobie radzi, jest spostrzegawczy i planuje na przyszłość. Alec, Dale, Wes i Jaclyn (poza tym, że poskarżyła się na Radzie na Baylor) byli praktycznie niewidoczni. Mam nadzieję, że Baylor jakoś się odnajdzie i ustawi bo w tym plemieniu to jej kibicuję. Szkoda, że faceci mają ją gdzieś. Choć z charakteru Val nie przypadła mi do gustu, to trochę jej szkoda, bo starała się coś wykombinować i ratować tyłek. W sumie od początku miała pod górkę, ale czasem tak bywa. Mam nadzieję że ten męski sojusz wkrótce się rozpadnie, bo jeśli nie, to będzie dosyć przewidywalnie ;(

Zadanie o immunitet bardzo mi się podobało. Uwielbiam takie kontaktowe, fizyczne zapasy w Survivor. Rocker jako sportowiec się skompromitował i to był jeden z najlepszych momentów. Na początku myślałem, że Baylor straciła zęba.Trochę oberwała, ale zastanawiam się czy specjalnie nie udawała takiej zdruzgotanej, żeby Missy było przykro i sobie odpuściła.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Pędzę co tchu nadrabiać zaległości. Odcinek był na porównywalnym poziomie, co poprzedni, co z kolei znaczy, że był gorszy, bo nie było już aspektu pod tytułem „Łaaał, nowe mordy! Zobaczmy co pokażą”. Ze zgrozą stwierdzam, że najbardziej podobała mi się konkurencja. Była wyjątkowo stylowo dobrana. Loved onesi napie**alający się na platformie gwarantują dramę i fajerwerki. Najbardziej przeraziła mnie Missy, która z miną odlewu gipsowego pierdacznęła na wejściu córeczkę w facjatę. Kontrast tej mumii z rozemocjonowaną Baylor był uroczy. To musi być wesoła rodzinka. Chociaż przez krótki moment część mnie spodziewała się, że Baylor, niczym w szalonym filmie akcji dla dzieci od lat 18stu, blefuje żeby uśpić matczyną czujność i w odpowiednim momencie rzuci się z dzikim okrzykiem do boju, a Missy dostanie w odwecie tak mocno, że przez najbliższe 20 minut będzie zwiedzać Nikaraguę z góry.

Za to Natalie, wiedziona czyimś wojowniczym okrzykiem „zemścij się za Nadiyę” rzuciła się do boju jak wściekła lwica. Pech chciał, że trafiła akurat na Val, która miała z eliminacją jej twinnie najmniej wspólnego. Ale przynajmniej się dziewczę wyżyło.

Wpadki Drew już nie komentuję, bo daliście mu w ucho wystarczająco mocno. Powiem tylko, że to przebiło nawet tak wybitnych mistrzów jak Carter i jego „Penner, głosujemy na Pennera?” czy Edna zapewniająca Christine, że rozmawiali w grupce o eliminacji Sophie, mimo że sama Sophie stała sobie wraz z nimi. Survivorowa Galeria Ludzi Pozytywnie Zakręconych rośnie.

Coyopa
Misterny plan Josha z głosem na Baylor byłby w pełni misterny, gdyby tylko nie zapomniał o takim drobnym szczególe, jak poinformowanie Baylor zawczasu o tym, co mu w głowie piszczy. Brawo, teraz na pewno zyskał jej dozgonne zaufanie i szacunek. Mój zachwyt nad Baylor nieco stopniał. Po przeskoku do chłopaków powinna była bardziej nad nimi pracować, bo ostatecznie wyszło na to, że trwała w swego rodzaju zawieszeniu między sojuszami i o piczy włos uniknęła tego konsekwencji, kiedy jej nowi przyjaciele zrzucili na nią część głosów na wypadek, gdyby te fantastyczne opowiastki Val o dwóch HII okazały się prawdą. Do roboty, moja pani.

Sama Val zachowywała się jak kot, który nagle orientuje się, że klatka, w której jest przetrzymywany, wędruje na stół weterynaryjny. Drapała wściekle, ale na oślep. Plus za agresję, jednak w tej agresji nie było przesadnie wiele logiki. Val-nęła kłamstwem o dwóch HII, co było najdelikatniej mówiąc przesadą, a i rzucenie się z paszczą na Baylor nie było takie całkiem rozsądne. Gdyby plan wypalił, Baylor i tak by odpadła, więc nie trzeba było jej dodatkowo do siebie zniechęcać, ryzykując, że Baylor przy-vali jej dodatkowym głosem. Jednak cała akcja miała ten plus, że wreszcie mogliśmy zobaczyć JAKĄŚ Jaclyn. Mianowicie, WŚCIEKŁĄ Jaclyn. Włączyła się do dyskusji, żeby poprzeć koleżankę całym jednym, oburzonym okrzykiem: „Bat ju sed jur gołin wyf as!!11”. Co za pazur. Baylor musiała zobaczyć widmo śmierci przed oczami.

Johna Er mianuję moją Sarą Laciną tego sezonu. Trochę większą, z podgolonymi kudłami i wzbogaconą o ten śmieszny tik nerwowy oblizywania się po każdej wypowiedzi. Poza tym, są dosyć podobni i cisnę z nich równie mocno. Nie wiem, w jaki sposób John chciał wierzyć w blef Val o tych dwóch HII, skoro sam znalazł jeden. Byłyby trzy? Szaleństwo. Nie ma co, Jeremy powierzył chronienie swej żony właściwej osobie. Gdyby BOR-owcy ochraniali nasz rząd z równym pomyślunkiem, na Wiejskiej byłyby już tylko zgliszcza. Poza tym, John został loserem odcinka. Najpierw przerypał ze swoją lubą, potem z dużo mniejszym kolesiem. Na pocieszenie, znalazł sobie HII, ale tutaj znów włącza się u mnie cała garść teorii sPiSkowych i zastanawiam się, jaki był w tym udział leśnych skrzatów Jeffa Probsta. Coś ten hidden immunity był słabo hidden, a i jego reakcja – „bingo, boys” brzmiała mi trochę jak… podziękowanie? Jednak już potem, żeby nie było żadnych wątpliwości, że John jest zabawny, zamiast od razu schować sobie ten HII jak Bóg przykazał w majtki, powiesił go sobie na szyi i zaczął bez krępacji latać z nim przed kamerami na "miejscu zbrodni". Być może, leśne skrzaty Jeffa miały także za zadanie oczyścić teren z nieprzewidzianych przechodniów.

Hunahpu
Tutaj znowu nuda. Jon przeżywał wzruszające rozterki nad utratą krzesiwa. Skoro już zamieniam dzisiaj płeć brzydką w piękną, to nadmienię jeszcze, że Jeremy zrobił się trochę męską wersją Cirie, przynajmniej w zakresie świetnego sarkazmu – tu z Jona i Reeda. Julie się namachała, naskakała, pokonała swojego chłopa, ale plemię pogardziło zdobytą przez nią nagrodą. Nosz co za…

Nikogo innego tam nie widziałem. Może producenci zorganizowali im jakąś wycieczkę autokarową po okolicy i w obozach zostali tylko najbiedniejsi.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S29E02 "Method To This Madness"

Post autor: Davos »

Drugi odcinek za mną. Fajerwerków nie było, ale tragedii też nie. Na razie wszystko powoli się rozkręca, choć niektórzy robią bardzo głupie rzeczy ;)
Josh tłumaczył się Baylor z oddanego na nią głosu w poprzedniej radzie. Cóż, mnie te tłumaczenia nie przekonały, bo moim zdaniem głosowanie na Nadiyę w niczym by mu nie zaszkodziło, a jeśli już chciał głosować na Baylor to powinien ją uprzedzić. Poza tym to krycie jej przez niego i tak nic nie dało, bo reszta facetów wcale Baylor nie ufa i brali pod uwagę opcję, że ona teraz wyleci...
Jon zgubił krzesiwo. Brawo. Nie ma to jak lekkomyślnie stracić najważniejszy przedmiot w całej grze :P Przez to jego plemię nie dostało sprzętu do łowienia, który wygrali w zadaniu. Swoją drogą ta formuła pojedynków dwóch graczy niezbyt mi się podoba - wolałbym, żeby rywalizowali wszyscy, tak jak w zadaniach o immunitet. Ale jeśli już było to indywidualne zadanie to wystawienie dużego Johna Rockera do walki na torze, w którym atutem były małe gabaryty, nie było zbyt mądre...
Na Exile Island w końcu pojawiło się to, czego zabrakło mi w poprzednim odcinku, czyli układ dwóch zesłanych tam osób. Pomysł sam w sobie dobry, choć niezbyt podobało mi się, że akurat John tam trafił i dzięki temu zgarnął HII.
Zadanie o immunitet spoko, podobały mi się te wszystkie "rodzinne" pojedynki. Rozwalił mnie Drew, który myślał, że Josh jest w jego plemieniu i mu kibicował :D Gość już drugi raz z rzędu pokazuje, że nie jest zbyt lotnym człowiekiem, ale może dzięki temu sezon będzie zabawniejszy ;)
Szkoda trochę, że Coyopa znów przegrała, bo wolałbym dla odmiany zobaczyć radę u Hunahpu (ciągle nie mogę zapamiętać tej nazwy...). Nie kibicowałem jakoś mocno Val, ale szkoda, że tak szybko odpadła, bo miała wolę walki i coś tam przynajmniej próbowała kombinować. Ale blef z dwoma immunitetami to już była przesada i chyba tylko naiwny John Rocker to kupił :P Kurde, gościu, serio uwierzyłeś, że na tym etapie w jednym obozie są aż 3 immunitety i wszystkie zostały już odnalezione? :D A najzabawniejsze, że on starał się ochronić Val, tylko mu nie wyszło, a teraz zapewne wkurzony Jeremy będzie myślał, że John ją udupił i będzie chciał go pogrążyć :) Aż mi prawie szkoda Rockera ;)
No i jest jeszcze kwestia Baylor - jednak ten przeskok do facetów jej dużo nie dał, bo zgarnęła teraz 4 głosy i o mało co by nie odpadła. Uratował ją chyba tylko Josh, który jak się domyślam zmienił plan i zagłosował na Val, dzięki czemu najpierw był remis, a w dogrywce to właśnie Val odpadła. Jeśli Josh dalej chce trzymać przy sobie Baylor to musi coś wykombinować, żeby ją uratować.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 29: San Juan del Sur - Blood vs. Water”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości