Zeke Smith

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Zeke Smith

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Zeke Smith
Wiek: 28 lat
Miejsce zamieszkania: Brooklyn, N.Y
Poprzedni sezon: Sezon 33: Millennials vs Gen X - Miejsce 9
Plemię: Nuku

Jak się zmieniłeś od swojego sezonu?: Myślę, że niezbyt się zmieniłem, bo ledwo skończyłem swój poprzedni sezon. Wciąż wyciągam piasek z tyłka. Ciągle wychodzę ze swojego mieszkania boso. Zacząłem sypiać na podłodze sąsiadów żeby ktoś budził mnie z moich koszmarów. Wiedzą, że pora mnie obudzić kiedy zaczynam krzyczeć "Dave znalazł następnego idola!".

Co możesz dać od siebie, co sprawi, że będziesz pożyteczny dla plemienia i czego się nauczyłeś od czasu swojego sezonu?: Nowe umiejętności? Poszedłem na imprezę przyjaciela w stroju sportowym. Przynioslem własną sałatkę, którą zjadłem siedząc w rogu i z nikim nie rozmawiałem. Tego się nauczyłem.

Z czego jesteś najbardziej dumny w swojej grze?: Nie jestem pewien. Pamiętam coś o wymuszeniu losowania kamieni żeby się uratować.

Żałujesz czegoś w swojej grze?: Niczego. Wszystkiego. Niczego. Wszystkiego. Chrisa.

Jak zmieni się twoja gra tym razem?: Żeby być szczerym, nie jestem do końca pewien, co ostatnio zrobiłem dobrze, a co zrobiłem źle. Myślę, że grałem na pokaz. Tym razem postaram się grać bardziej subtelnie, bo taki jestem. Wystarczy tylko na mnie spojrzeć, żeby pomyśleć: "Ten chłopak wie jak być subtelnym. Nic w jego wąsie lub wzorzystej koszuli nie mówi 'zwróćcie na mnie uwagę!'".


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Teoretycznie największą przewagę Zeke'a może być fakt, że inni uczestnicy go nie znają. Zdjęcia do edycji 34 rozpoczęły się 2 tygodnie po zakończeniu Survivor 33, dlatego nikt (poza Michaelą) nie miał możliwości zobaczyć jak gra Zeke.

W meet the cast, Zeke mówi sporo o tym, że ta edycja będzie inna. Sądzi, że będą ruchy, nieoczekiwanie zmieniające przebieg gry i że nie może się tego doczekać... Dobrze byłoby, gdyby Zeke skupił się na grze, a nie na próbach wykonania jakiegoś dużego ruchu.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Zeke Smith

Post autor: Jack »

Zeke gościł w programie "The talk" gdzie opowiedział o kulisach tego co wydarzyło się na ostatniej radzie.
http://www.cbs.com/shows/the_talk/video ... l-council/
(Trzeba mieć amerykańskie IP, aby obejrzeć ten filmik)

Padły m.in takie słowa:
“In the aftermath of being outed, I’ve been granted unprecedented autonomy in how I wanted to tell my story. We started having conversations all the way back in Fiji nine months ago about the care with which this episode was going to be handled. I came to Jeff and asked if I could write a personal essay about what happened, and he immediately said yes. And I was really proud of how I responded, and I wanted the world to see how much I’ve grown. And I also thought by showing what happened, maybe it wouldn’t happen to someone else, and maybe some good could come of it.”

agusia
3rd voted out
Posty: 22
Rejestracja: 13 sie 2014, 00:00
Lokalizacja: Opole
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Harry
Kontakt:

Zeke Smith

Post autor: agusia »

Czy ktoś (np. na amerykańskich portalach, które śledzicie) dokopał się do jego wizerunku sprzed zmiany?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Zeke Smith

Post autor: Jack »

Było jedno takie zdjęcie. Szukałem go wczoraj, żeby komuś pokazać i już tego zdjęcia nie znalazłem. Może MD ma jakieś lepsze źródła?

Edit: Jednak coś mam.
Obrazek
Źródło: The Harvard Crimson

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Zeke Smith

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Zeke Smith

Post autor: tombak90 »

Proponuję jeszcze pomnik, tytuł honoris causa i dożywotnie zniżki w Burger Kingu.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Zeke Smith

Post autor: Meciek »

W drugim odcinku For Real: The Story of Reality TV Zeke opowiedział o sytuacji, jaka zaszła podczas rady z Jeffem Varnerem

Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Zeke Smith

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości