Sierra Dawn-Thomas

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Sierra Dawn-Thomas

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Sierra Dawn-Thomas
Wiek: 29 lat
Miejsce zamieszkania: Roy, Utah
Poprzedni sezon: Sezon 30: Worlds Apart - Miejsce 5.
Plemię: Nuku

Jak się zmieniłaś od swojego sezonu?: Jestem silniejsza fizycznie, bardziej świadoma i lepsza w czytaniu ludzi. Jestem też mniej wrażliwa emocjonalnie.

Co możesz dać od siebie, co sprawi, że będziesz pożyteczna dla plemienia i czego się nauczyłaś od czasu swojego sezonu?: Mogę zrobić wszystko na świeżym powietrzu! Jestem silna, lojalna, łatwo się ze mną rozmawia i ludzie mi ufają. Jestem w lepszej formie niż kiedykolwiek. Codziennie ćwiczę puzzle. Jestem psychicznie i fizycznie gotowa.

Z czego jesteś najbardziej dumna w swojej grze?: Ze swojej lojalności. Odłożyłam dumę na bok i grałam w tę grę. Jestem dumna ze swojej siły. Byłam silną zawodniczką w każdym zadaniu.

Żałujesz czegoś w swojej grze?: Żałuję, że nie zrobiłam wielkiego ruchu, a żeby wygrać musisz go zrobić. Tym razem jestem gotowa na zrobienie wszystkiego.

Jak zmieni się twoja gra tym razem?: Ostatnio byłam zbyt skupiona na grze socjalnej. Wiem, że jest ważna, ale muszę wykorzystać przyjaźnie, które zawrę z innymi. Chcę robić wielkie ruchy, blindsidować innych i zrobić rzeczy, które sprawią, że będę godną zwyciężczynią. Jestem silna fizycznie. Będę zdeterminowana żeby wygrać wiele immunitetów!


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Powiedzmy szczerze, Sierra to najładniejsza uczestniczka tej edycji. Mam nadzieję, że to nie będą jej jedyne zalety w tym sezonie.

Sierra w "meet the cast" mówi, że planuje ruch, którym może zaszokować nawet samą siebie (oby to nie był jakiś "stupid move")

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Jack pisze:Powiedzmy szczerze, Sierra to najładniejsza uczestniczka tej edycji.
Nie :evil:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To kto według Ciebie zasługuje na ten tytuł? Andrea? Hali?

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Andrea <3
Ale moją survivorową miłością zawsze będzie Hali (mimo że nie jest urodziwa). Michaela też jest całkiem ładna. Sierra ma dziwną twarz, figurę - kto co lubi. Zdjęcie u góry też nie jest najlepsze.
PS. Liczy się wnętrze, a nie cycki.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Kobra pisze:Sierra ma dziwną twarz, figurę - kto co lubi. Zdjęcie u góry też nie jest najlepsze.
Chyba to zdjęcie nie jest korzystne. Na innych jej twarz nie wygląda "dziwnie". Ale nie to jest w grze najważniejsze. Mam nadzieję, że Sierra udowodni, że jej udział w tej edycji to nie czysty przypadek.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Powiedzmy szczerze, Sierra to najładniejsza uczestniczka tej edycji.
Dżeku, powiedzmy szczerze, możesz brać drabinę i zarywać, nie miałbyś za dużej konkurencji :lol:

ANDREA, do jasnej ciasnej :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

E tam. Ja również uważam, że Sierra jest najładniejsza w tym caście. Andrea również ma piękne lico, ale jednak Sierra ładniejsza. Zresztą w jej przypadku co nie do gra, to przynajmniej dowygląda.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Umbastyczny pisze:E tam. Ja również uważam, że Sierra jest najładniejsza w tym caście. Andrea również ma piękne lico, ale jednak Sierra ładniejsza.
Wyjdź :evil:

To nie jest kwestia niekorzystnego zdjęcia. Taki sam z niej brzydal był w WA.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Jak się nakłada tapetę łopatą ogrodową, to każda może wyglądać jak czika.
Jednak potem życie obozowe, pot, znój i tarzanie w piachu weryfikuje co nieco. Żyrka raczej tej weryfikacji pozytywnie nie przychodzi, Endrja już jak najbardziej :wink:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:Jak się nakłada tapetę łopatą ogrodową, to każda może wyglądać jak czika.
Mówisz o Andrei? Sierra bez "perfekcyjnej tapety" nie wygląda źle. Ale podobno o gustach się nie dyskutuje :)

Sierra też nieźle znosiła życie obozowe. Plus udowodniła, że nawet bez specjalistycznego sprzętu do włosów można sobie poradzić z kręceniem ich w fale :D

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

No właśnie dla mnie Sierra na plaży wyglądała bardzo korzystnie. Dużo lepiej niż z przesadną tapetą robioną w Ponderosie.

Ale Andrea trudy wyspy też znosi całkiem dobrze.

Mimo wszystko Sierra > Andrea.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Jack pisze:
tombak90 pisze:Jak się nakłada tapetę łopatą ogrodową, to każda może wyglądać jak czika.
Mówisz o Andrei?
Osz.
Jack pisze: Sierra też nieźle znosiła życie obozowe. Plus udowodniła, że nawet bez specjalistycznego sprzętu do włosów można sobie poradzić z kręceniem ich w fale :D
A nie przyglądałem się co tam jej faluje. Próbowałem raczej ustalić gdzie kończy się jej nos, a zaczyna przeciwległa wyspa
:twisted:

#ToZaEndrje
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:Próbowałem raczej ustalić gdzie kończy się jej nos, a zaczyna przeciwległa wyspa
:twisted:
Mam nadzieję, że podczas Survivor 34 będziesz mógł skupić się na oglądaniu jej gry, a niekoniecznie nosa. I tak najważniejsze jest wnętrze, a nie wzrost, szyja czy nos :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Pewnie za dużo tej gry nie będzie.

Niektóre dziewczyny wyglądają lepiej w dziczy niż w cywilizacji. Nie wiem, czy pamiętacie pannę z Amazonki - Shauna czy jakoś tak - w programie wyglądała naprawdę dobrze, a na reunion masakrycznie.

Sierra wizualnie jest bardzo przeciętna ze wskazaniem raczej na minus.

Generalnie:
1. Andrea
2. Michaela
3. Hali

A jak oceniacie eks modelkę Debbie? XD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości