Sarah Lacina

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Sarah Lacina

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Sarah Lacina
Wiek: 32 lata
Miejsce zamieszkania: Marion, Iowa
Poprzedni sezon: Sezon 28: Cagayan - Miejsce 11.
Plemię: Nuku

Jak się zmieniłaś od swojego sezonu?: Jestem o wiele bardziej bezwzględna. Nie szukam tutaj przyjaciół i jestem gotowa złamać dane komuś słowo.

Co możesz dać od siebie, co sprawi, że będziesz pożyteczna dla plemienia i czego się nauczyłaś od czasu swojego sezonu?: Ciężko pracuję. Mam dobrą grę socjalną. Mogę łowić ryby i polować. Nie jestem leniwa ani głupia. Jestem wysportowana.

Z czego jesteś najbardziej dumna w swojej grze?: Czuję, że miałam jeszcze wiele do pokazania. Nie jestem dumna ze swojej gry. Wybrałam dane słowo i lojalność zamiast miliona dolarów. Nie popełnię więcej tego błędu.

Żałujesz czegoś w swojej grze?: Żałuję, że trzymałam się swoich wartości. To jest Survivor, musisz grać w tę grę!

Jak zmieni się twoja gra tym razem?: Zrobię wszystko co trzeba żeby wygrać. Jedynym powodem dla którego powracam jest wygrana miliona dolarów. Nie interesuje mnie znalezienie przyjaciół albo to, co inni o mnie myślą. Pogodzą się z tym.


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dobrze, że ma świadomość tego, że nie zrobiła niczego wielkiego w swoim sezonie. Otwarcie mówi też o tym, że teraz chce udowodnić, że potrafi grać.
Pojawiły się również ciekawe słowa wobec Ozzy'ego. Sarah twierdzi, że powrót po raz 4 nie świadczy o tym, że ktoś jest dobrym graczem :)
Meciek pisze:Nie interesuje mnie znalezienie przyjaciół albo to, co inni o mnie myślą.
Widzę, że Sarah cytuje Annę Bałon z drugiej edycji Top Model. Dobry wzór do naśladowania.

dastame
6th voted out
Posty: 76
Rejestracja: 10 maja 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: dastame »

Pani podziekuje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość